Bývalý agent FBI Price (DOLPH LUNDGREN) vlastní agenturu zabývající se ukrýváním svědků. Život mu změní setkání s bývalým kolegou Sonny Mathisem. Drogový kartel si objednal jeho smrt, Sonny potřebuje ukrýt, ale konspirační systém se po jeho příchodu náhle hroutí. Je prozrazena i identita svědka, na jehož hlavu je vypsána vysoká odměna. Muž, který zpronevěřil několik milionů dolarů, je zároveň korunním svědkem proti kartelu a i on je zabijákovým cílem. Price řeší nejzáhadnější případ své kariéry... Nikdo neví, kdo je vrah a terčem jeho střely může být každý. (oficiální text distributora)

otík

Tento zcela typický Lundgrenovský film (tedy zcela nudný, akčních zcén pomálu a zcela špatných, herecké výkony katastrofální, triky žádné, ...) mě překvapil v několika ohledech: negativně v tom, že Lundgrena nemluví Pavel Soukup, čímž jeho postava ztrácí jakousi svou "mohutnost" a tím se ztrácí alespoň jakási síla charakteru jeho osoby. Další překvapení bylo v tom, že jsem filmu nerozuměl (což se mi u Lundgena ještě nestalo) - střihač si musel skutečně vyhrát, protože filmu chybí jakákoli dotažená myšlenka. Co nepřekvapilo? Opět zde Lundgren chlastá (i když jen chvíli), opět má erotickou zcénu (něco jako z Červených střevíčků) a opět se snaží "hrát", což mu vůbec nejde. Celý film je tak pomalý, že je dobrý tak akorát na usnutí a pak vyhození z okna. A proč ta jedna hvězdička? To za to, že Lundgrenovi fandim a věřím, že takové filmy už dlouho točit nebude (nebo je u nás aspoň neboudou vydávat =) ()

JohnSmith

Klasický béčkový thriller,pěkně děravý,celkem nepřehledný a velice předvídatelný,ale nebylo to zas tak špatný. ()

sedm.1

Ani se mi nechce cokoliv moc psát k tomuto snímku.Je mi z toho snad jen smutno,kam se dostala Lundgrenova filmografie.Odpad nedám jen proto,že Lundgren býval v mém dětství vzor a bůh.Jen doufám,že neskončím na dně,jako on.Čistý brak,promiň Dolphe :( ()

Slimak

Tento film je šeredně nudný.Opravdu velice nezáživný snímek.Trapná akce,střílení nebo napětí jak šafránu...zato vopruz by se dal za hranice vyvážet a možná aj výhodně zpeněžit.... ()

AdamesWWE

[3/10] Niečo v podobnom štýle som čakal, Lundgren v tomto období točil najhoršie filmy svojej kariéry ale rozhodol sa že to risknem. Nebolo to až také hrozné, príbeh nieje nič extra, väčšinu času to nemá žiadny význam sledovať lebo sa nič nedeje, alebo sa deje a aj to išlo mimo mna. Akčné scény priemerné. Lundgren v jednej zo svojich slabších úloh. Kvôli Doplhovi dám tie 2*, až také zlé to nebolo. ()

MickeyStuma

FBI není schopna vás ochránit? Obraťte se na Jasona Priceho.  Akční thriller sice se zajímavým námětem, ale bohužel podivně natočený. Scénář, i s ohledem na fakt, že se jedná o nízkorozpočtový snímek, potřeboval daleko lépe zpracovat. Střídání scén postrádá jakoukoli logiku. Hlavní dvojice je přepadena, během čehož dojde ke střelbě a následuje scéna, ve které oba sedí někde v restauraci, či kde, jako by se nechumelilo. To mají také drsnou náturu, že je nic nerozhází? A právě s takovým konceptem se tu pracuje. Často divácky drásá až neuvěřitelná nudnost. Snímek vypadá spíše na skromný televizní projekt, kde se přeci jenom striktně drží určitých hranic. Kdyby alespoň dramatizace za něco stála. Dolph Lundgren v dalším beznadějném snímku, který v paměti diváků nijak zvlášť ne utkví. ()

Torgal

Úprimne povedané, do konca filmu som nepochopil čo sa deje na plátne a aký je dôvod toho, že sa to deje. Jednoducho neprehľadný chaos - a to sa týka aj nemnohých bitiek a prestreliek. Momenty, keď sa režisér začne "hrať s obrazom" (napr. tak, že na pol sekundy stopne film) patria k najidiotskejším, no ani inokedy to nie je o moc lepšie. Dolph sa síce v rámci svojich možností snaží, ale bez badateľného efektu. 2+/10 ()

Sir Ludvig

Hahahaha! Najprv som lutoval Lundgrena, potom zbytocne premarneny DVD disk na ktorom mohlo byt napalene radsej nieco ine.....ale postupom casu uz lutujem iba seba za to, ze som s tymto filmom stravil 94 minut zivota. (ok, takze predstavte si akcny film bez scenara - to este celkom ide, a teraz este aj bez akcie a mate Skrytu Agendu) ()

Pitryx odpad!

Příliš zbytečně zamotané, zbytečné složitosti. Když už se něco mele, tak je to ve tmě, děj je statický. Celý film se něco utajuje, tajní a zatajuje, například je divákovi zatajeno proč agenti pustí babu na WC a nekontrolují u něj zabezpečení oken. Celý film je jakýsi nepodařený. 201310208815/8929 ()

Riker

Kdo má rád klasické akční béčko si přijde na své... Teda aspoň částečně. Akčních scén je na můj vkus málo a jsou hodně odfláknuté, kdejaký tlustý Seagal je na tom lépe. Dabing no teda.. taky stojí za starou bačkoru, aspoň ta verze co šla na Nově. Ale Dolph je prostě Dolph. :-) Navíc na film tohoto kalibru nadprůměrný příběh. ()

Grimaldi odpad!

Dolph a jeho kanadské období po roce 2000 považuji za nejhorší v jeho kariéře. A právě zástupcem takovéhoto filmu je Skrytá agenda. Nudné lokace které jsem v seriálu Stargate viděl už mnohokrát, minimum akce která je kanadsky televizně špatná a děj který se nás neustále snaží něčím překvapit, ale stejně po pár vteřinách poznáte kdo, co, proč a s kým. Abych byl přesný, nejedná se o naprostý odpad, ale jako něco co si vážně nechcete pustit. Pokud tak přesto učiníte, je tu velká pravděpodobnost, že jednoduše usnete. A to je něco, co by se u akčního filmu stávat nemělo. ()

Bloodoom odpad!

dosti zmatenej děj, trapný dialogy, ubohý scénář, trapný herecký výkony... no prostě běs a bída. jinam než do odpadu tenhle film prostě nepatří. ()

PORTER44 odpad!

Další nezáživná nuda s D.Lundgrenem v příšerné režii a s hroznými efekty.Herecké výkony hodně špatné zrovna tak akční scény. ()

io.

To teda nevím, co je na tom mysteriózní nebo thriller. Akční to je s trochou nadsázky. Připomíná mi to nějakou tv detektivku. Ze začátku jsem si myslel, že to je lepší než akční filmy s Dolphem z 80 let, ale čím více se to blížilo ke konci, tím více mně to přesvědčovalo o opaku. Proč tohle vůbec někdo točí? Škoda zabitého času - nedoporučuji, je to hrozná nuda. ()