Poslední hlídka

• USA The Last Patrol (více)
všechny plakáty

Při katastrofálním zemětřesení se Kalifornie zcela oddělí od pevniny a stane se z ní ostrov. Los Angeles je v troskách a celým ostrovem vládne chaos. Vlivem zemětřesení se objeví rasa zákeřných mutantů, která se pokouší nastolit nový řád. Rvačky, loupeže a násilí jsou na denním pořádku. Jen poslední hlídka může všemu učinit přítrž, jen poslední hlídka musí vzít zákon pevně do svých rukou, pokud má být ještě naděje na nějakou budoucnost... (oficiální text distributora)

shantim odpad!

Nedokázal jsem ho dokoukat. Režie je naprosto nezvládnutá a příběh nestojí za nic. Není to akční film, není to katastrofický film, není to sci-fi, není to dobrodružný film, je to jen a jen nuda. Mezižánrová trapná nuda. 10% hvězdiček ()

giovanni3 odpad!

To byla blbost od začátku do konce, bez nápadu, bez herců, bez scénáře... Lundgren hrál kulové... nechápu nepochopím - odpad! ()

sedm.1 odpad!

Pokaždé jsem se snažil u Lundgrenových filmů najít nějakou výmluvu pro to,abych mu nemusel dát ODPAD,který by si ale jinak většina jeho "pecek" nemilosrdně zasloužila.S Poslední hlídkou ale zašel Dolph zkrátka už i na mě až moc hluboko a již nemohu jinak.Zde se skutečně nepovedlo vůbec nic.Naprosto katastrofální film,kde všichni hrají tak strašně mizerně,až je to k pláči(nebo k smíchu?),kde se vedou dialogy k ukroucení si hlavy(co lze dát za rozhovor jako zde,je už vážně síla) a i děj je tak zoufalý,že i ta nejprimitivnější pohádka pro batolata vyžaduje vyšší nároky na inteligenci.No prostě nehorázná jízda všeho nejhoršího,co lze vytvořit.Já si vážně nedokážu vzpomenout,jestli jsem viděl někdy něco horšího,ale tohle bylo vážně totální dno.A bohužel musím přeci jen uznat,že z bývalých akčních drsňáků vypadá Lundgrenova tvorba fakt nejhůř. ()

Paity

I když to zní šíleně, tak za tuhle pitomost musím udělit dvě hvězdy. Je to sice strašné, ale při sledování na Prima cool už jsem dlouho neslyšel takové kliše a spoustu kravin. Opravdu blbina. ()

Untentrauer

Pro tento postapo film platí, že kritizovat je snadné, velmi snadné, ale uvědomit si, že my zde jsme sračkáři co by nenatočili ani domácí porno je zásadní!! Ano, je to béčko a k tomu to není ani moc originální Bčko. Prostředím bych to přirovnal zejména ke hře Fallout inspirované příběhem filmu Útěk z L.A. a jako palivo Mad Maxem. To ovšem nemění nic na tom, že je to koukatelný akční Bčko s frajerem Dolphem. Film prostě a bez debat zabaví. 2+ ()

msroubek

Znám horší a nudnější Lundgrenovy kusy. Tady aspoň padne pár dobrých hlášek (týká se č. dabingu). O nesmyslnosti, prvoplánovosti a hlouposti jako celku však není debaty. ()

MickeyStuma

Postapokalyptický příběh, ve kterém zemětřesení oddělí Kalifornii od pevniny. No, proč ne. Americký voják Nick Preston s tváří Dolpha Lundgrena a jeho tým zoufale bojují proti hordě přeživších zločinců. Ještě dejme tomu. Na dramatický akční příběh by se něco takového dalo použít. Jenomže, pokud se má jednat o nízkorozpočtový snímek, jako vždy uhodí kosa na kámen. Na pováženou je už scénář, který nějak tu dramatizaci a akčnost postrádá. Uši trhající jsou už dialogy. Nebyly původně určeny pro nějakou telenovelu? Snímek svou nerozvážností danými skutky a poklidnou atmosférou, ať se děje co se děje, jakoby vypadl z přelomu osmdesátých a devadesátých let. Ohromná jednoduchost v každé scéně, kde vtípky spíše zapadají do trapnosti, evokuje k prostému televiznímu nenáročnému filmu. A tak musí být nenáročný i divák, jinak si nelze tento film jakkoliv užít. ()

E lan

Neskutečná blbost, špatný scénář, anti-herecké výkony a obludně stupidní dialogy a zamyšlení. Na druhé straně tu * si zaslouží občasná totální blbost, která nechtěně rozesměje:-) ()

amyth odpad!

Hahahahaha hahahahaha hahahahaha - tak na to už snad není metr :-) Lundgren atakoval ŽánKlóda a jeho herecké peklo ()

RedBoryyys odpad!

Rok 2000 měl být přelomový,konec světa díky PC a problémům s 00 v letopočtu,ale přežily jsme,tak se asi ten "osud" vybil na tomto filmu,protože to je fakt pecka,haleluja... ;-))) ()

Mark1983 odpad!

Tak tohle se mi nelíbilo ani jako školákovi. Tenkrát jsem si to půjčil z videopůjčovny,v sobotu ráno jsem si to pustil a nezkoukl jsem to ani do půlky. ()

Carter21

Zemětřeseni zniči svět.Přežije jen hrstka vojaku co bojuje proti vězňum-mutantum,kteři zmutovali z koziho mlíka.O tomhle je tento film. ()

pupidup

hrůza! Ječící mladá a úplně blbá blondýna, sprchující se v poslední vodě pro všechny, mě úplně donutila přepnout...jo a jinak ta hvězda je za dabing...samozřejmě, Pavel Soukup ho daboval...a fakt dobře....i vyprávěl část příběhu...a ten hlas nemá chybu! ()