Daltoni

• Francie Les Dalton (více)

Nejbláznivější banditi Divokého západu, čtyři bratři Daltoni, se rozhodnou vyloupit banku, aby udělali radost mamince. Ale není to tak jednoduché. Nejprve uprchnou z vězení a pak v Mexiku hledají kouzelné sombrero, které by jim pomohlo úspěšně dosáhnout jejich cílů... Jenže cesta je plná nástrah a Lucky Luke už jim je v patách. (oficiální text distributora)

AxusNalim

Hvězdičku dávám za to, že se film vzhledem aspoň trochu podobá předloze. V komiksech (minimálně těch, které psal Goscinny) končí každá stránka nějakou vtipnou situací. Tady je místo toho jen dementní šaškování, ještě horší než v prvním Asterixovi. ()

v.indruchova

upoutávka na film mluví za své ještě v němčině. vypadá to jako ztráta času. někdy člověka láká se podívat na něco co vypadá opravdu dementně jestli je to opravdu tak zlé, tady ani tím si nejsem jistá. ()

Pythonator

Další bestialita nejtrapnějších francouzských komiků současnosti. Pánové dělají neustále ostudu francouzské komedii a zahlcují nás podobnýma sračkama. Daltoni jsou přitom jeden z těch lepších filmů, kde můžeme tyhle paka vidět. Další nevyužitý námět perfektní předlohy. Jedna hvězdička za pěkné barevné filtry a pár dobrých scén. ()