Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Steve Martin je falešný léčitel, který tahá z lidí peníze pod heslem "nemůžu jim pomoci, alespoň jim dělám dobrou show". Až jednou má vyléčit postiženého chlapce... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

sidzej 

všechny recenze uživatele

Trochu podceňovaný film. Tých 65% si zaslúži bez debaty. Za skvelú hudbu, dobrú réžiu, strih, kameru a obsadenie. Steve Martin si svoje pološialené rečnícke kreácie dostatočne užíva a celý film sa nesie v pohodovej atmosfére. Samotný námet falošnej kresťanskej symboliky za účelom namastiť si vrecká nemá veľmi čo ponúknuť no všetky ostatné aspekty filmu sú zvládnuté viac než uspokojivo. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Naivní story, ale reálně ukazuje jak to funguje, když se někdo rozhodne udělat si kšeft z víry v toho jednoho co se má psát s velkým B. A že se na tu vysvětlující část kouká sakra dobře (a tím nemyslím jen Leonettiho kameru). Bohužel to ostatní kolem je vážně naivní...ale za výborně fabulujícího Stevea Martina a fešnou Debru Winger tu třetí hvězdu dám. 60% ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Zadna super sranda se nekona. Sice je Martin paradni podvodnik, presne typ role, v kterejch ho mam rad, ale film tak trochu nema moc co vypravet, nakousne nejaky motivy, aniz by je dokoncil a vetsinu casu tak sledujem Martinovo saskovani pri show ve stanu. Ale obcas to pobavi, ty vaznejsi momenty nenastvou a herecka sestava je v pohode. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

BÛh je šou! Šou je Amerika! Amerika je Bůh! Aleluja! Neboť jedno pravdou jest. Totoť výborný film! Vynikající příběh! Aleluja! Smějte se, kdož moudří jste prozřeli! Aleluja! Oh ovce do stáda! Hlupcům nechť zatmění potměšilého sdostatku! Aleluja! Džízus! Ty čtyři kříže musí stačit. Na pět stát by se musel zázrak. A ty - jak všichni dobře víme - se dějí... Tentokrát ale ne... Amen. ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Každý inteligentní Evropan ví své - církev je ta nejprohnilejší odnož šoubyznysu. Zato americké televize jsou přeplněné charismatickými kazateli, spasiteli a jinými vykuky, kteří moc dobře vědí, že na blbosti věřících se dá vydělat balík. Tohle je film o jednom z nich. Steve Martin hraje postavu, kterou bych charakterizoval jako fantazii na téma "co by se stalo, kdybychom zkřížili teleshoppingového krále Horsta Fuchse s agilním jehovistou". Založit na takové figuře komedii je dobrý nápad, ale chtělo by to zasadit ji do nějakého PŘÍBĚHU. Víte? 40 % ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama