Hledání vidiny

Vision Quest

Crazy for You

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1985, 105 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,993,175Tržby Celosvetovo $-(1.5.2010)

Hmmm, Booker Dewitt (BioShock: Infinity) měl v určitých situacích taky problémy s krvácením z nosu!(10.4.2016)

Taková ta typická sportovní love story, tentokrát z prostředí řecko římského zápasu. Cesta mladého ušáka, za vysněnou porážkou žíněnkového lamželeza, která ovšem vede přes náročné snižování váhy, až na tu správnou váhovou kategorii. A aby to nebylo tak jednoduché, tak na scénu nastupuje mladá a krásná dívka a ještě mladší panic najednou neví, kde mu hlava stojí...a kdyby jen hlava. Celé tomu dává korunku Madonna a její slaďáky, takže o testosteron určitě nouze není. Sportovního tématu, je tady i tak, více než dost :-)(4.3.2016)

Taková nikoli vyhrocená romance, prostě příběh o tom, jak chce kluk něco dokázat v řecko-římském zápase a do toho se ještě zamiluje do holky, která se ze začátku jeví jako hodně nepřístupná. Tak nějak hezky to plyne, až jsem si uvědomil, že se mi snímek vlastně zamlouvá. Herci mi tu sedli asi všichni.(13.2.2018)

Příběh studenta, který se věnuje řeckořímskému zápasu. Je to takový ten typický film o nadějném sportovci co se chce pevnou vůlí a silou těla dopracovat ke svému cíli - vítězství.(8.5.2010)