Ženy v nesnázích

• USA Women in Trouble (více)

Každá žena na světě je jedinečná a každá má také své trápení, tajemství a sny. Osudy několika takových žen se v jednom dni protnou při souhře velmi podivných náhod. Pornohvězda Elektra Luxx zjistí, že čeká dítě s rockerem Nickem. Když opouští lékařskou ordinaci, uvízne ve výtahu s Doris, která se svou sestrou Addy tají malé Charlotte, kdo je její skutečná matka. Addy nedávno začala brát Charlotte k terapeutce Maxine. Maxine ale zjistí, že ji Addy využívá jen jako chůvu na hlídání, zatímco ve vedlejší místnosti tajně dovádí s jejím manželem. Po zjištění pravdy se vyřítí ven z domu a narazí na další dvě dámy oblečené jako prostitutky, které utíkají před vrahouny. Propletenec vyvrcholí ve chvíli, kdy se při hrátkách rockové hvězdy Nicka a letušky Cory na záchodku v letadle stane malér…. (oficiální text distributora)

veverysiak

Nespravodlivo neznáma ženská konverzačka, ktorú bez preháňania a ostychu môžem prirovnať k tarantinovským dialógom s guľami, má to aj zaujímavý humor, aj určitú vážnosť, no a všetky tie kôrky sú úžasne presvedčivé a samozrejme príťažlivé, zaujímavé, že už-už by ste chceli, aby už niečo ukázali a po chvíli na to razom zabudnete pri neopakovateľnom prívale slov a píbehov, skvelá práca scenáristu a režiséra, takže 80%. ()

ToxicAli

Někdo tu psal, že kdo nedá alespoň tři hvězdy není žena... já bych spíš řekl, že kdo nedá alespoň tři není muž. Jo může to znít sexisticky, ale na filmu mě zaujala hlavně vizáž hlavních hereček, spíše než příběh samotný. Ostatně bylo tu na 90 minut filmu až moc jednotlivých příběhů, aby některý z nich šel opravdu do hloubky, ale nuda to vyloženě nebyla. ()

Nicole32

Pre mňa také malé Guilty pleasure. Sympatická herecká zostava, bláznivé ale vtipné. Skvelá potitulková scéna. A klobúk dole pred postavou Carly Gugino. ()

black8

Chvíľu som rozmýšľala, ako veľmi sa mi tento film páči. Nakoniec som si povedala, že za tému a zvolený prístup k nej si zaslúži moju zvýšenú pozornosť. Zaujali ma predovšetkým hlavné postavy, porno herečky, ktoré majú rozum (a niektorá aj nemá, ale aj tak nie je dôvod, prečo voči nej stratiť úctu). Úžasná komédia, i keď trochu s trpkým nádychom. Tento film nebude mať asi veľa mužov v obľúbe, keďže objekty z ich obľúbených filmov odrazu prehovoria ako ľudia. A hovoria naozaj dosť veľa. ()

Jurcekk

Alementina hovorí že krčovité. Fakt som si myslel že si pornoherečky zahrali v regulérnom filme. A chvíľami sa mi zdali krčovité. Pekné ženské. ()

dundu

asi jsem divná, ale zasmála jsem se asi dvakrát a z toho jednou až na úplném konci, takže za mě znovu určitě ne ()

sladkemlicko

Rozhodně velice zdařilý snímek. Příběhy,které jsou postupem filmu rozplétány (zaplétány) mají obrovskou sílu a z každé scény vyzařuje cosi originálního. Osobně jsem se na tento film narazil jen kvůli manželce,ale přiznávám..ten scénář je super. Scény v letadle či výtahu stojí za pár minut pozornosti. Problémy.. ()

Montmorency

Ženy v nesnázích = pornoherečky v nesnázích :-), dívky tam pobíhají celý film polonahé a 90% dialogů se točí kolem porna, inu proč ne, kdyby to bylo nějak zajímavě nebo vtipně natočené....Scénář na mě působí jako narychlo napsaná slátanina, která je prostě nudná a ničím nezaujme (tak trochu rádoby Almodovar - nekonečné dialogy o ženách, se ženami, bez žen a oslovujeme voláme Ženy :-))..... PS: Být mužem, bylo by mé hodnocení určitě vyšší :-)) ()

phoenix9

Nebolo to zlé , ale niektoré pasáže boli trochu nudné , iné zase zabavné a pobavily. 3 * za ako taký mozaikový formát a niektorých hercov : Brolin , Gugino ako blondínka , Palacki...52 % ()

Konev

Proč dávám odpad? Protože je film souhrnem krátkých rozkouskovaných úseků v životě několika žen. Kdyby byl film o každé z nich zvlášť, tak by to bylo určitě působivější, víc bych ke každé té ženě jako divák přilnul a soucítil s ní. Pornoherečka, která přijde do jiného stavu?! A ještě k tomu s takovým, který "ojede" skoro každou, jak např. letušku? Ale líbal nejlíp ze všech 500 chlapů, co měla před ním. Hm, chudák. Co si myslet o psychiatričce, která zjistí nevěru manžela, srdceryvně mu říká, že ho miluje, když mu zavolá jeho milenka, tak jí nadává, že bude o svého muže bojovat a že jí ho nenechá a když hned na to manžel dá přednost práci a chce být s ní, tak mu řekne, že "na tahle gesta je už dost pozdě"!? Chovala by se tak žena ve skutečném životě?! Další dívka se svěří, že když jí lízal pes koleno, tak si sundala kalhotky a nechala ho, ať jí vylíže /prý až do konce/ její rozkrok /"byl tak něžnej a vydržel by lízat celou noc. A taky to bylo příjemný a nikdo víc už mě tak nevylízal"/. Pak si sundala opět kalhotky /to měla dvoje?/, "lehla jsem si a pustila ho tam". Pak byla naštvaná na mámu, která, když ji při vstupu do její ložnice přistihla, jejího milence zlatého retrívra odehnala ...Kamarádka jí dává životní radu, že amorální nebylo to, co jí dělalo rozkoš, ale to, že z ní máma odehnala toho psa!!! Za odměnu, že jí vyslechla, jí nabídne, že jí vylíže rozkrok - zadarmo. Ta druhá jí zná 5 minut, ale jde se ochotně vyčůrat a nechá si jí vylízat a ta první se modlí k panně Marii, aby jí přitom lízání nepoblila. Lidi, to vážně za víc jak odpad není, to se na mě nezlobte. Nakonec jsem dal 1*. Za co? Za to, že skoro každá z těch kamarádek, ve chvílích, kdy to nejvíc potřebovaly, tu druhou vyslechla a to oběma pomohlo. Copak ale kolem sebe nenáme lidi, kteří mají mnohem závažnější nesnáze? A takovým lidem můžeme pomoct už jen tím, že je vyslechneme. Určitě by to byl lépe využitý čas, než se dívat na vymyšlenou slátaninu Ženy v nesnázích. ()