Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá Carol pracuje jako ošetřovatelka v pečovatelském ústavu a ubíjí ji nuda v práci i v manželství s Waynem. Jednoho dne ale do ústavu přivezou záhadného pacienta - je to postarší sympaťák Henry a Carol zanedlouho zjistí, že nový pacient skrývá nějaké tajemství. To vyprovokuje její zvědavost s časem se oba spřátelí. Vyjde ale najevo, že Henry je zkušený zloděj, který se do ústavu dostal proto, aby se vyhnul vězení. Vznikne mezi nimi zvláštní vztah a ten v Carol probudí odvahu a schopnosti, o kterých sama nevěděla. S těmito novými zlodějskými ambicemi Carol přesvědčí Henryho, aby spolu udělali jeho poslední akci. Henry ji a Wayna začne učit a tato zvláštní trojice začne připravovat rafinovanou a nebezpečnou akci. Na jejím konci na ně čeká pořádný balík peněz... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (64)

Radyo 

všechny recenze uživatele

Tuctově natočené, tuctově zahrané. Nad průměr malinko vyčnívá jen Paul Newman, kterému ani v pokročilém věku 75 let neschází entuziasmus, byť po velkou část filmu jen (pozor spoiler :-)) sedí na vozíku. (konec spoileru) Celkem v šoku jsem byl po zjištění, že Linda Forentino měla v době natáčení 42 let - uff, takhle dobře po čtyřicítce nevypadám ani já, a to už je co říct! :-P ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Jedno z těch malých překvapení, kdy vůbec nic nečekáte a dostane plnou porci úsměvné pohodovky, která je lepší s každou minutou, kdy od fádně nenápadného úvodu rozkvétá v příjemnou heist komedii s nejedním fajn překvapením. Výborný Paul Newman zcela ovládá prostor i když jen tak nehybně sedí a nepřítomně hledí, Linda Fiorentino zábavným způsobem rozehrává svou malou hru na "dostanu tě", chemie mezi nimi funguje naprosto dokonale, všechno to graduje nečekanou silou, po celou dobu chrlí pozitivní náladu a spouští v těle ten příjemně uvolněný spokojený pocit. ()

Reklama

ifa 

všechny recenze uživatele

Největší problém tohoto kousku je nevěrohodnost. Že si ošetřovatelka jen tak z nudy odskočí trošku vyčistit místní peněžní špajzy, namastit si čistě bílou kapsu? A na konci si řeknete, a to je vše? Paul je Paul a vždy bude, nezachrání ani tuhle potápějící se filmovou kocábku. Sbohem, ne nashledanou.55% ()

Fracek 

všechny recenze uživatele

Nenápadný film, ale ... skvělý Newman a Carol s manželem Waynem jakbysmet... Děj odsýpá v přiměřeném tempu a mezi Henrym a Carol to uvěřitelně jiskří ....Carol je roztomile sexy a Paul Neman coby Henry je na svůj věk stále k nakousnutí (hraje přirozeně a nepřehrává jako velká většina herců v jeho věku, prostě z něj není cítit ta křeč ze stáří, věříte mu, že to co se děje se děje správně a že si za tím stojí) Pro mě tedy milé překvapení, což dokazuje i fakt, že i když jsem už film viděl, i je možné ho snadno někde stáhnout a přesto jsem si ho z nostalgie k panu Newmanovi v trafice koupil. ()

PlayEasy 

všechny recenze uživatele

Výsledky z ostatnch webů: IMDb - 6,2/10 | Rotten Tomatomes: Tomatometer - 48%, Audience Score - 36% | FDb.cz - 69,6% | Balík peněz prostě mělo být příjemný béčko a taky si na nic jiného nehraje (tak k čemu sakra těch 28 milionů?!)..... A i když scénář není zrovna bůhvíjaký (jak se možná od heist filmů čeká), na poklidnou ale i akční zábavu to bohatě stačí. A k tomu, you know, Paul Newman - tam není co dodávat :) 65% ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama