Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

Silverluv

Až neuvěřitelně zábavné, animace vypiplaná do posledního detailu. Už dlouho jsem se u animáče tak nenasmál. Pro mě zatím jednoznačně nejzábavnější a nejdojemnější pixarovka. ()

Crawler-D

Je to fajn, moc pěkné, ale ty variace na stále podobné téma bez výrazné změny mě už začínají nudit, a proto s nadějemi očekávám přílet Wall-Eho. ()

Trainspotter

Pánové a dámy, je to jasné; Pixaru dochází dech. Ratatouille nabízí pouze průměrnou zábavu s tuctově vykonstruovanou zápletkou a s poměrně okoukanými gagy, ačkoliv vyjímky potvrzující pravidlo se najdou, a situacemi z jiných filmů s těžkou mírou předvídatelnosti děje. Mně bylo od začátku jasné, že jednou spadne Pixar na hubu /alepsoň u mě/, protože není možné, aby chrlili, podle jednoho nejmenovaného časospisu Premiere, stále pětihvězdičkové filmy. Nejlepší tak pro mě zůstávají Toy Story a Monsters Inc. ()

DruidKarel

745. hodnocený film: Bez všech rozpaků, že bych přestřelil, mohu s klidem říct, že tohle byl jeden z nejlepších animáků, který jsem kdy viděl. Pro mě sice zůstane tím nejlepším Wall - E, ale Ratatouille nebude daleko za ním. Film má nádhernej příběh a všechny ty namalovaný postavičky jsou takové, že byste je chtěli mít doma. Všechny jsou tak roztomilé a vůbec to nepůsobí kýčovitě. Navíc nádhrrný dabing. Tohle vše dělá pro mě jasný verdikt, tedy 5*. Navíc, vynikající vizitka pro českého tvůrce Jana Pinkavu. 5* ()

Wladi.mir

No neviděl bych tento film tam kde je tedy.Rozhodně to není špatný animáč.Ale přece to není nejlepší po Shreckovi.Libilo se mi to.Žádný rádoby vtipný humor právě naopak.Ale určitě je to zase po dlouhé době něco povedeného z tohodle žánru ,který se stále více rozrůstá ,ale bohužel o dost nekvalitní snímky.Nebo až moc dětské.Ale jinak Ratatouille rozhodně hezká podívaná.Mohu to doporučit **** ' ()

bukowski83

Výborný animák, který brnká jak na strunu komediální tak na tu citovou. Krásy Paříže jsou tu vykresleny skoro lépe než ve skutečnosti a malý kuchaříček je prostě sympaťák. Vůbec jsem se nenudil a uvážím li to, že jsem film viděl v TV s dabingem a ne v originále, musím se přiklonit ke čtyřem hvězdám - zajímalo by mě, jak bych hodnotil po originálním znění, nuže možná za pár let uvidíme. ()

dubinak

Jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděla a to animáky fakt nemusím. Celé zpracování je úplně úžasné. Krásný vizuál hraje všemi barvami, no a ta vařící krysička... :33 ()

C0r0ner

U srdce zahřeje přítomnost Jana Pinkavy. Ještě víc ale samotný film, který (bohužel oproti realitě) utopicky a velmi emotivně divákovi podsouvá motto "Jdi si za svým snem". Nejkrásnější je samozřejmě setkání Remyho a kritika restaurací. Pixar je neskutečná mašinérie na originalitu, emoce, příběhy a k tomu jen tak mimochodem dokonalou animaci. 100% ()

Wormboy

Po pre mna poslabsej Rodinke Uzasnych, ale najma priemernych Autach ma Pixar opat dostava a ja davam bez najmensieho zavahania plny pocet!!!Bolo to jednym slovom skvele! ()

lakikaki

Vizuálna stránka filmu? Paráda. Komediálna časť filmu? Paráda. Dramatická časť filmu? Paráda. Obsah filmu? Paráda. Akčné scény? Mega-paráda. Spokojnosť? Maximálna. Nebyť tej mojej nostalgie k Toy Story, udelil by som Ratatouille titul najlepšieho výtvoru Pixaru. ()

Flynn

Než jsem šel koukat na tenhle film tak jsem ani nečetl reakce jen se podivil nad vysokým procentuálním hodnocením a říkal si že bude asi kvalitní animák. Film nezklamal, vzhledem k osazenstvu jsme zvolili českou stopu, a ikdyž moc český dabing nemusím, u animáku ho rád zkousnu a tady se vyvedl. Nicméně zpět k filmu, dlouho jsem neviděl tak příjemný animák v kterém si najdou své nejen děti ale i dospělí. Hezký příběh, krásné postavičky dobrá animace. Skutečně skvělý zážitek a myslím že DVD pod stromečkem potěšíte nejen malé díváky :-) ()

zette

Zatim nejhezci animak, ktery jsem kdy videl. Po vytvarne a technicke strance snad dokonale. Navic je zde i velice dobry scenar, ktery vzdava hold gastronomii, coz vubec neni na skodu. Postava kritika byla skvela a moment, kdy ochutnava zeleninovou krmi ratatouille je pro me nejsilnejsi z celeho filmu. Plny pocet nedavam jen z duvodu ne zrovna moc sympatickeho mladika Linguiniho a hlavne pak to, ze krysy proste do kuchyne nepatri! ()

agathon

Krasny, dojemny i vtipny a vsechno v perefktnim pomeru - zadny prehnany kyc jako treba ve Valliem, ani nic-nerikajici-nastavka jako Up. Melo to smrnc a prestoze jsem si predtim nektere animovane filmy (Incredibles, Shrek, Hleda se Nemo, i Toy Story, kdyz na to prijde) uzil o trochu vic, tohle bylo rozhodne moc prijemne. Cistych pet hvezdicek ()

Juto

To, čo robí Ratatouille takým veselým a srdečným filmom je spôsob, akým si režisér Bird vymýšľa, aby sa k vám priplížil. 9/10 ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)