Ratatouille

• USA Ratatouille (více)

Poznejte Paříž, město nekonečných možností a gurmánský ráj, z nové perspektivy a zamilujete si ji! V jedné z nejlepších pařížských restaurací sní krysák Remy odvážně o tom, že se stane vyhlášeným francouzským kuchařem. Nenechá se zviklat výtkami ostatních členů rodiny, aby se spokojil pouze s tradičním životem obyčejného hlodavce, a s pomocí kamaráda Linguiniho, stydlivého a podřadného odnašeče odpadků, se vydá na cestu těch nejnepravděpodobnějších zážitků, humorných kousků a kulinářských triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili. (Forum Film CZ)

GoldenGecko

Jedna z těch lepších animovaných pohádek, ale na víc než 3* u mě prostě nemá. Téměř jakákoli romantická slaďárna je dost kritizovaná - pokud je hraná, ale když to někdo animuje, hned je to naprosto úžasný - tak si připadám po hodně animácích. Ale jak říkám Ratatouille rozhodně patří mezi ty (nej)lepší - velice jsem se bavila a děj mě dostal, ale přece jen konec se dal očekávat (nápad s myškou je trochu přehnaný). Dobře pobavil, ale nic víc. ()

Fruitik

ja na rozpravky prilis nie som... ale ked je zabavna tak, ze ma bavi ju pozerat od zaciatku do konca, tak je to pre mna uz DOBRÝ FILM. Takže 3 hviezdy.... :-) ()

moviepill

Veľmi príjemný animák s neskutočne chutnou myškou. :o) Príbeh nie je bohvieako zložitý, ale má sympatické postavy, nechýba mu humor ani dávka dramatičnosti. Naozaj som pri jeho sledovaní dostal chuť na jedlo. Bohužial film má dva slabé momenty,ktoré mu uberajú na výnimočnosti - záver a úvod. Preto 4*. Ale poctivé! ()

Lula.cz

Naprosto báječná podívaná, Remy je sympaťák, navíc uměl dobře vařit a přitom ani nemusel umět mluvit lidskou řečí. Miluju Paříž, dokonce i tu animovanou a tady bylo tolik úžasně propracovaných detailů, třeba i v kuchyni. A ačkoliv byly ingredience "jen" animované, měla jsem na všechno hned chuť a teď mě mrzí, že jsme to pravé Ratatouille nikdy neochutnali. Český dabing je v tomhle případě navíc opravdu vydařený. K tomuhle filmu se budu určitě ráda vracet. ()

Matamoroz

Linguinemu bych nejradši utrhal uši...hrozný chlap! Nápad je to originální, možná až příliš. Ovládání pohybů taháním za vlasy je docela přitažené za vlasy :-) Jinak pro mě, jakožto fanouška Ano, šéfe je film tematicky blízký. Takže dávám 4. ()

Mikakel

Myslel jsem si že je pro mě na místě prvním Shrek,nebo Madagaskar atd atd,ale co se týče animovaných filmů, tak je Ratatouille předjel o pěkný kus a vyhrává. Opravdu výborný děj po celých 111 minut,krásná atmosféra, hudba, a místo kde se příběh odehrává. Takže za mne 5* ()

route60

I krysa dovede vařit alespoň v úžasném Birdově Ratatouile a to přímo skvěle i když prostřednictvím loutky Linguinim, film plný humoru ale též poetiky, dokonale krásna 3D animace na kterou je radost se dívat vykreslené detaily ať v kuchyni nebo ulice doslova reklama na Paříž a výborné jídlo po zhlédnuti bych se nejraději sebral a zajel tam. 100% ()

gotham

Není to špatné, ta myška je sympaťák, Linguini taky, ale chtělo by to pestřejší děj a nějakého pořádného záporáka. Pan Bird to sice pěkně uvařil a nastoloval, ale bez koření to není ono. 50% ()

Reiner

Úžasný myšák, co umí vařit a ještě k tomu zažívá smutné i legrační a veselé chvíle. Doporučuji! ()

Anetkajez

Podle mě nejlepší animák všech dob! Po vizuální stránce jsem nenašla žádnou chybu. Postavy vypadají úžasně a nemohu si odpustit vyzdvihnout scénu, kdy jediná kuchařka (žena) v celé restauraci má zaučovat nového pracovníka a přibodává mu zástěru k prkýnku :D a vysvětluje mu, jak je to tam těžké. Zkrátka mohu se na tento film dívat znovu a znovu. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

20.03.2014

Pixaři jdou do „živé akce“

Pixaři jdou do „živé akce“

17.03.2008

Ne že by je digitální animáky už nebavily, nebo jim snad málo vydělávaly (neodolatelné trailery na novinku VALL-I naznačují, že o jedné z čelních pozicí v řebříčku největších letních hitů je… (více)