Závěrečný díl Aladinových dobrodružství ALADIN A KRÁL ZLODĚJŮ vás zavede do Agrabahu, kde se všichni jeho obyvatelé chystají na svatbu století. Ale ještě předtím, než si Aladin a krásná Jasmína řeknou své "ano", musí Aladin zastavit legendárních čtyřicet loupežníků. Ti se chystají uloupit tajemný svatební dar. Aladin a jeho přátelé - Jasmína, opička Abu, kouzelný koberec a vždy zábavný Džin - musejí čelit mnohým nebezpečím, když sledují krále zlodějů a jeho bandu loupežníků. Odhalte s nimi mnohá tajemství , pravdu o Aladinově zmizelém otci a zavítejte na nádherný mizející ostrov plný pohádkového bohatství. Humor, zábava, hry a skvělé písničky - to vše malým i velkým přináší ALADIN A KRÁL ZLODĚJŮ. (oficiální text distributora)

Gig

Slušný videofilm a pokračování Alkadina. Tentokrát byl využit jiný přiběh z pohádek Tisíce s jedné noci. A reparát po mizerném Jafarově návratu. Tohle měl být druhý dil. ()

pl4nt

V mládí to byl pro mě naprosto skvělý a vtipný film, který měl i hodně slušný napínavý příběh. Nakonec (jak jinak (:) vše dobře dopadne a "princ" se ožení s princeznou... ()

MFJD

Nemám rád filmy podobného typu a nie to ešte u animáku, stavať na zárobku a naťahovať to ako bublinu do nekonečna. Slabé. ()

Skylwalker42

Mnohem lepší než předchozí pokračování. Džin zde válí nejvíce. Ještě aby ne, když ho opět dabuje Robin Williams. Taktéž hudební stránka se velmi povedla, viz.ůvodní song. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 6/10 ()

lapatata

Džin je opět velmi vtipný, ale pokračování se bohužel původnímu filmu absolutně nevyrovná, hlavně kvůli nepovedenému scénaři. Škoda. Původní film je totiž můj nejoblíbenější Disney. ()

jenspifa

Jedna z poslednich kreslenych a opravdu peknych Disneyovek. Spojeni s Alibabou mi moc sedlo, Djin ma snad nejlepsi gagy ze vsech filmu a dramaticka slozka filmu take slusne funguje. Vzdycky to rad shlidnu. 75% ()

D1705

No tak toto je lepšie ako druhý film, a rovno mohlo byť toto pokračovanie. Ale niekedy stupídne vyriešené deje, ktoré by v reálnom živote neplatil. Nič svetaborné, ale lepšie ako dvojka. Oceňujem výmenu oblečenia, čo sa v iných filmoch nevyskytovalo a my vieme, že by to v skutočnosti bolo divné. ()

datel13

Na film jsem se podival nahodou, kdyz jsem shanel prvni dil a samozrejme omylem sjel ten treti (puvodne jsem ani nevedel, ze to ma vic jak jeden dil). Aladina jsem chtel po x letech videt z prekvapive intelektualnich pohnutek - autori v soucasnych post-vedeckych pseudosmerech nekdy uvadeji Aladina jako priklad tzv. orientalizmu (udajny zkresleni Orientu lidmi ze Zapadu). Takze jsem si chtel uzit peknej kreslenej orientalizmus se sexy princeznou a jurodivym džinem, co tu meta jeden frk za druhym a nektery jsou dokonce i vtipny. Nejak jsem uplne nepochopil to mnozstvi narazek na jiny Disney filmy a taky odkazy na soucasnost (ponorky, bombardery, teply pikolíci a nevim co jeste), ale je to animak pro decka a clovek to asi musi brat s nadsazkou. 70 % ()

maneki_neko

U disneyovských sequelů většinou platí, že čím více pokračování, tím více celková kvalita filmu upadá. Závěrečnému dílu z trilogie o Aladinovi však musím vzdát hold. Kolik toho dokázali podělat u Jafarova návratu, tady zase všechno dokázali dát zpátky do kupy. Děj šlape vcelku dobře a animace se na rozdíl od druhého dílu více přiblížila úžasné jedničce. Džinovy neustálé komediální výstupy narážející snad na všechny ostatní disneyovky tu šlapou jak na běžícím páse. Slušně u mě zafungovala poutavá dějová linka, kdy se Aladin shledává se svým otcem a zároveň váhá, jestli mu po tom, co opustil svou rodinu, má dát ještě šanci a pustit ho do svého života. Princezna Jasmína mi tu sice trošku připomíná Kylie Jenner, když si vyplnila rty lip fillery, ale proč ne, když už tu Džin imituje Ramba a přitom žije v době Osmanské říše, i princezna má právo být nadčasová, ne? Za mě silné **** ()

ado7

bez Džina to nebolo ono :o) lubovolna epizoda zo serialu ma viacej zabavila... Kedy konecne sa prestanu robit taketo samoucelne pokracovania uspesnych filmov??? ()