Pat a Mat: Obraz

Lubomír Beneš

Vladimír Goldmann

Jiří Šafář

Petr Skoumal

Je možné pověsit obraz na zeď bez užití pily, kružítka, příložníku a výpočtu steradiánů? V běžných domácnostech snad, ale tady vládnou svými kladivy dva koumáci s šikovností doktorů filozofie a nevšedním talentem pro zneužívání fyziky za účelem smíchu. Tentokrát jsem schytal plný zásah.(14.4.2016)

Jedna z najlepších častí majstrovskej dvojice. Neviem, kam chodili scenáristi stále na také výborné nápady, no sú proste skvelé. Však koho by napadlo rozštvrťovať obraz aj s plátnom a potom ho doma lepiť na stenu. 100%.(12.7.2006)

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: ))(27.11.2005)

Jsem šikovnej asi jako oni, ale nikdo se mi nezasměje. A i když to nikdy nepochopím, tak pro mě vždy bude Pat a Mat tím nejlepším z Československé krátkometrážní tvorby. Tak tohle je asi nejnezapomenutelnější díl ze všech, scénka s kobercem nemá chybu.(3.4.2009)

Chtěl jsem dát 4, ale uklikl jsem se. A jelikož jsem línej to změnit, nechávám plný počet. Pat a Mat si to zaslouží. Oba dva.(6.2.2013)

http://www.vii.sk/video/8vhoknt138/a-je-to-obraz/ 85% - 4*(15.6.2011)

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

opět jeden z nejstarších dílů... 70%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=tCqhtTzWgvQ btw, pozor na záměnu s epizodou Pat a Mat: Věší krajinu... http://www.csfd.cz/film/236598-pat-a-mat-vesi-krajinu/ ta je k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=tNLEeTqWanU(11.8.2007)

DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +jsou vynalezaví -ale stejně jim to nepomůže/// Teď by mě zajímalo kolik mají bodů inteligence, když nedokážou dostat obraz do místnosti a následně ho pověsit. No dobře nakonec to dokázali, ale jak? nechtějte vidět./// Celkem 92%///(2.3.2008)

Tihle dva pajduláci již vstoupili do legend. A právem - jsou opravdu skvělí a unikátní.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Pata a Mata prostě nezaskočí nic, vždy vymyslí nějaké řešení. I kdyby kvůli tomu museli přilepit koberec na zeď... 100%(26.11.2011)

Tak vy neviete prečo sa hovorí dvakrát meraj a raz rež? Mat má nový obraz. Veľký obraz. Ako ho dostať do bytu? No predsa po kúskoch. Najskôr plátno a potom po častiach aj rám. A doma to už stačí LEN poskladať, zlepiť, A JE TO. Žiadny problém pre majstrov.(19.1.2004)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(31.1.2010)

Těm bych nepůjčila do ruky ani knihu o stavitelství, natož šroubovák nebo lepidlo :-)(21.7.2011)

Co dil to perla. Tento neni vyjimkou. Tentokrat jde o obraz, ktery vsak neprojde dvermi. Co s nim? No prece obraz vyriznout a ram rozzrezat, pak se prece vsechno slozi krasne zpatky ;-)(20.9.2004)

Geniální ukázka patovsko-matovského umění jak z jednoduché záležitosti udělat neskutečně složitou a ještě ji dokonale zbabrat. Výborný díl, jeden z nejlepších.(27.12.2015)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Ty cihly taky nejsou špatný :)(9.3.2010)

<< předchozí 1 2