Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

Jizni Tlapa

Arnoldův debut a proč ne? Herecký výkon pod úroveň, ale muskulatůra a forma "rakouského dubu" famózní a to každého hráče "železné hry" nenechá chladným!.-) ()

DJ Rocco iNc

Tento film je celkom zábavný a je to asi prvý Aranoldov film,v ktorom si zahral filmovú postavu. Samozrejme,že začiatky bývajú najťažšie a aj Arny je len človek.Hoci pri sledovaní Herkulesa v New Yorku sa občas nudíte,aj tak to stojí za to si to pozrieť.Predsa Arny je Arny.Mne sa to celkom páčilo. ()

mickyreed

Dávám jednu hvězdu za Arnoldovy svaly a druhou za scénu s medvědem, protože takhle už jsem se dlouho nepobavil. Dějově mě film vůbec nezaujal. ()

noriaki

Když byl Arnie ještě chlapec, objevil posilování a našel si svůj velký vzor. Jmenoval se Reg Park, vyhrál Mr. Universe a objevil se ve filmu jako Herkules. Mladý Schwarzenegger se rozhodl jít v jeho šlépějích a po nezbytných titulech v kulturistických soutěžích došlo i na film. Kvůli silnému přízvuku musel být dabován a v titulcích se objevil jako Arnold Strong, protože jeho jméno bylo pro Američany stěží vyslovitelné. Ve filmu vyhořel, ale nedá se říci, že by ostatní by byli o tolik lepší a on jim to kazil. Snímek byl špatný po všech stránkách, a nezapadl jen díky přítomnosti budoucí hvězdy. Jiní by to asi vzdali, ale Arnold Schwarzenegger nebyl zvyklý prohrávat. Zatvrdil se, pracoval na sobě, odolal návrhům agentů aby si vybral pseudonym, a nakonec se etabloval jako největší filmová hvězda přelomu osmdesátých a devadesátých let, nejvýdělečnější herec Hollywoodu a jeden z nejznámějších lidí na světě. Donutil všechny, aby se naučili jeho jméno nejen vyslovovat a psát, ale i vyhledávat. ()

Kubaso

Jeden z nejstrašnějších filmových průserů, jež můj nevěřícný zrak měl tu čest sledovat. Po tolika letech, co jsem ho viděl prvně, jsem měl za to, že s odstupem času to může být docela sranda, jenže chyba lávky! Film je skutečně monstrózně debilní, ale bohužel se pokouší o humor (nebo o horor?), což jeho nechtěně zábavný potenciál snižuje skoro až na nulu. O tom chtěném se sluší raději nemluvit. To, co mu u mě vynáší jednu *, je dementní scéna souboje s medvědem, jehož nezvířecí původ je natolik očividný, že tvůrci si tím ušetřili místo v titulcích za nápis: "Během natáčení tohoto filmu nebylo zraněno žádné zvíře". Ta hvězda náleží taky Arnoldovi a jeho heroickému souboji s jazykovými bariérami: "I AM HERRKOOLESS!!!" ()

Compadre

Strašný....Arnolda mám sice rád, ale tadyten rannej pravěk jeho herecký kariéry stál pěkně za hovno...každý normální režisér si na prstech jedný pazoury spočítá, že do takovéhleho filmu je třeba nastrkat spoustu peněz, ale Seidlman si s rozpočtem hlavu asi vůbec nelámal a podle všeho ani s ničím jiným...úplná šílenost prostě...hvězdičku dávám za originální rvačku Arnieho s medvědem (chlap v cirkusovém medvědím převleku, kterej asi skutečnýho medvěda nikdy neviděl..). ()

Brain-D

první film Arnolda a většinou u takových hvězd dopodají první film dost špatně, protože jsou hrozně béčkové a tupé, což tento film je, ale na druhou stranu je zábavný a Arnie ve vrcholné formě :) ()

Danny F.

Taková moderní pohádka. Naivní, hloupoučká, nudnější. Stále se opakující předvádění vypracovaného těla Arnieho ''herkula''. Nějak se začít musí. 30% ()

VanTom

Hloupoučká, amatérská a bezrozpočtová chujovina, která neskončila v propadlišti dějin z jediného důvodu: ten toporný kulturista s příšerným přízvukem ve své první filmové roli se totiž postupně vypracoval na (pravděpodobně) největší akční hvězdu století a guvernéra Kalifornie! Jeho debut ovšem spíchlo pár ochotníků zjevně proto, aby Mr. Universe mohl v každé třetí scéně sundat triko a zapumpovat prsními svaly. :-) Ano, se znalostí kontextu jde přesně o film "tak blbý, až je zábavný", ale jeho 20-minutový sestřih mi propříště bohatě postačí. ()

fefee

Najvtipnejšia scénka: "vysokozdvižný vozík" :D najtrápnejšia scénka: "Medveď v parku". Takúto ptákovinu som už dlho nevidel. Nízko-rozpočtové Dé-čko amatérsky pozliepané do trápne-nevtipnej zlátaniny ukazujúcej každých 10min nabubrelosť holých Arnoldových plutiev... Čo už každý nejako začať musel a stále lepšie ako počiatok Stalloneho prvotiny alias Italského Hřebca. 1,5* ()

nevermore

Dlouhou dobu jsem chtěl dát jednu až dvě*, ale je to fakt děsně zlý. Dialogy jsou totálně ztracený a nikam nevedou, stejně jako hodně chabá kostra filmu, bitky, kde se borci tahaj za ramena jsou tak otřesný a maketa medvěda, která se chovala spíš jak opice ta zase dokazovala předpokládám neuvěřitelně nízkej rozpočet. Posledních 20 minut bylo takový peklo, nelogičnost a nuda, že jsem to přehodnotil na * ()

ABCD Marta

Arnolde, je to trapas, co si budeme nalhávat, ale za tu tvou muskulaturu a rychlokurz angličtiny ti ten odpad dát prostě nemůžu. ;) ()

Ravi

Arnold objevuje Ameriku a svůj komedionální talent. Musím dát dvě, protože tohle je nejen zábava, ale technicky i dokument. ()

JančiBači

Zo Zoo ušiel medved...ARNIE-Hercules zoskoči z koča a vrhne sa na medveda.. Medved po nakladačke od ARNIEHO-Herculesa nemože preglgnut tu potupu a odchádza z New Yorku.Sadá do lietadla a smer SLOVENSKO.. V 80 rokoch sa stal populárnym v relácii pre deti a mládež "Zlatá Brána". Po zrušení relácie po medvedovi ani stopy. Taký Arnie je guvernér... Co keby to bolo naopak...hm?Bol by medved guvernerom? 8))) ()

Pecival

No každý nějak začínal, že. Ale tohle je teda liga. Tu jednu hvězdu dávám no ...... půl hodiny jsem se díval do pití jestli mi tam někdo nedal nějaké halucinogeny :) ()