Akční hvězda Arnold Schwarzenegger je tentokrát frustrovaným předměstským šerifem Markem Kaminskim, který doufá, že se bude moci vrátit k FBI. Soukromě se pustí po stopách mafiána Luigi Patrovity, který kontroluje organizovaný zločin a černý trh v Chicagu. Oficiální kruhy nejsou schopny proti mafii nic učinit, ale Mark městu pomůže... (Bontonfilm)

jericho001

Docela solidní béčko které je zábavné a u kterého se nelze nudit.A scéna kdy Arnie likviduje šmejdy a z kazety hrají The Rolling Stones je opravdu povedená.Joseph P Brenner.Co znamená to P?Pusa:-) ()

pan Spock

Může být film s Arnoldem Schwarzeneggerem a docela slušnou porcí akce nudný? Je to s podivem, ale může. Možná je to tím sakem a ulízlými vlasy. Děj mě nijak nezaujal a moc si z něj nepamatuju. Vím že se tam napřeskáčku střílelo a mluvilo. Když se Arnold převlíknul do kožené bundy, tak se to malinko se záživností zlepšilo. Stejně se mi v paměti vybavuje jenom jeho sako a ulízlé vlasy. Ale to už bych se ale opakoval. ()

wooblood

V mém mládí velmi oblíbený film, nicméně když jsem si ho nedávno pustil, snad z jakési nostalgie, tak už to taková jízda nebyla. Obvyklé akční klišé, Arnold s tunou zbraní vystřílí všechny bídáky a zachrání svět... Dá se na to podívat, ale nečekat žádný zázrak. ()

DarthArt

Vyšel někdy před dvaceti lety takový speciál časopisu Cinema, který se věnoval Schwarzíkovi a všem jeho filmům. Já a tisíce dalších kluků jsme podle toho časopisu kompletovali všechny Arnieho filmy - jak se dalo: na VHS, v kině, na horší VHS, na ještě horší VHS ... byly to takové pěkné dřevní a pionýrské (neplést s těma s šátkem a odznakem) časy. Většina těch filmů mi zůstala v hlavě a stokrát jsem si je přehrával znovu, Špinavá dohoda se mezi těmi ostatními vzpomínkami ale úplně vypařila a naprosto netuším o co tehdy šlo. Mám ale pocit, že to celkem odsejpalo a tak lepší dvě hvězdičky budou asi relativně objektivní soud. ()

bizon.99

Příběh není špatný,ale je to jen hloupé klišé,které nezachrání ani Arnold,jenž má ostře nabito.Akční scény jsou zoufalé,což po krvavém úvodu zamrzí.Nejlepší moment je ten,kdy se Arnold vydá vyřídit mafiány,koukne na sebe do zrcadla(vypadá jak z Pomády)a jde to kosit.35%.Při premiéře v kinech se umístil na 2.místě s tržbou $5,438,978 za hitem TOP GUN. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "My dva budeme vedle sebe ležet jen v tom případě, že nás přejede to samý auto." Arnold Schwarzenegger jako polda, který je s novou identitou poslán žít mezi mafií, kde chce mimo jiné odhalit kdo zabil syna jeho blízkého přítele. Totální masakr s výbornými akčními scénami a dobrými hláškami. "Neměla bys pít, když pečeš!" Závěrečná půlhodinka, kde se Arnold ohákne a prvně masakruje padouchy za rytmu Rolling stones - Satisfaction v kamenolomu, počemž následuje vystřílení mafiánského baru je zde TOP! On vlastně na konci rozstřílí celej mafiánskej kartel. ;) "Zvádl si sto let policajtský práce za jedno odpoledne!" - 100%. ()

Drslw

Škoda záveru. Ale Arnold prekvapivo prirodzený, možno dokonca viac než v True Lies (aspoň ho tu nenútia do francúzštiny). ()

andy60

Před tímto jsem shlédnul s Arniem dvě komedie - Policajt ze školky a Dvojčata a musím říct, že tentokrát jsem se nasmál mnohem víc. Brát to vážně prostě nejde. Když si napomádovaný Arnie pustí Satisfaction od Rolling Stones a jednou rukou začne kosit mafiány, je to wtf toho nejhrubšího kalibru. Proti tomu je sexy scéna, kdy před aktem usne, vážně čajíček. ()

FlyingGentle

Já mám prostě švajcika rád a tohle jsem viděl poprvé od uvedení. Klasické 80kové béčko, které má překvapivě romantickou zápletku a parádní motivační konec o síle vůle, který by tu málokdo čekal. ()