Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

majk_n

Tvůrci si patrně dost dobře nerozmysleli zda natočit thriller nebo milostný příběh. S. Stallone bohužel pomalu a jistě padá do hlubin ()

natalanka

Velice mě překvapil Stalone v sympatické roli. Je fakt, že se tváří stále stejně, ale tak nějak jsem si zvykla a naopak mi to k němu i sedí. Příjemná komedie. :-)) ()

Delfador odpad!

Děláte si srandu? Na to se ani nedá dívat. Nejen, že veškeré dialogy jsou nesmyslné kecy, ale když se přidá ještě to, že cokoliv se ve filmu stane je neskutečný nesmysl, dává mi to dohromady to, že tento film neměl být nikdy natočen. Stallone si dal sám ránu do obličeje. ()

RyxiraAmy

Pobaví to, pobaví, ale když se nad tím zamyslíte (což po osobní zkušenosti výrazně nedoporučuju), existují desítky podobných a lepších filmů se stejným námětem. ()

Slunko

Dofám, že tento film byl natočen jako parodie, protože myslet TOHLE vážně... Postřehl jsem dokonce pár lehkých odkazů na Kmotra, takže by to ta parodie být i mohla... Co mě dostalo je český dabing a hlavně dialogy, které hraničily se špatným vtipem. ()

Treble

Asi to nebude trhák, ale rozhodně neurazí. Je to docela příjemný film ikdyž ho nedokážu nijak zařadit... ()

J.o.h.n.ny

Pokud beru film, tak je to tak solidních *, Slyův dabing "odpad", a hodnocení v žádnru romantická komedie tak za 4*.... protože tohle byla opravdu bravurní ukázka, jak se dělá romantická komedie bez nepotřebných přeslazených scén a halvně jste ani nevěděli, s kým Madelein skončí... ()

kolotroch

Fajna komedia, po "Stoj, lebo mamicka vystreli" urcite dalsie podarene Stalloneho vystupenie aj v inom zanri ako su akcne sceny s krivym usmevom :-). Odporucam scenu s obvinenim nevinnych vevericiek :-D normalne obdivujem Joza Vajdu, ze to dokazal nadabovat :-). ()

VMa

Především parodie na gangsterky - s příchutí romantiky, která je tam tak nějak navíc. Ale co z toho, když je to jeden z mála filmů, které odporují poněkud stereotypnímu vnímání Silvestera Stalloneho jen jako Ramba a Rockyho - a ba co víc, dokazuje, že Stallone umí hrát i komedie - a navíc ještě trochu jiné, s menším množstvím násilí než u komedií jiných akčních herců jako je Arnold Schwarzenegger. ()

frajeris30

Z počátku postava Jennifer připomíná nezkutečnou hysterku,ale nevídaným způsobem se z ní stává zcela normální žena,což se mi zdá malinko přitažené za vlasy. Jinak v celku zajímavý snímek. ()