poster

Nenávist (TV film)

Drama

Česko, 1999, 70 min

 • lsd
  ****

  Vynikající adaptace, kde své herecké mistrovství předvádí nejen Somr s Němcem, ale i výborný Rašilov. Příběh je dostatečně silný a scénář je taktéž kvalitní(Nenávist má hlavně ke konci opravdovou gradaci). Škoda jen že spolu nemají více dialogů Somr s Němcem, pořádně se jejich rozdílné povahy vlastné setkají až na konci, a to ještě k tomu fyzicky. Chybělo mě tu právě víc kvalitních a nenávistných dialogů mezi hlavními postavami. Takto byl ten přechod v absolutní nenávist zničeho nic(tedy až po smrti syna). Kdyby bývalo bylo lépe zpracováno právě toto, bylo by to možná 5hvězdičkové drama.(7.4.2007)

 • eagle-eye
  *****

  Trošku teď hřeším proti pravidlům csfd a svým zvyklostem. Film jsem sice nedokoukal, přesto mi to ale nedá a musím ohodnotit aspoň Klářiny kozy.(12.4.2009)

 • raroh
  **

  Sterilní zpracování.(30.5.2011)

 • flanker.27
  ****

  Galsworthyho příběh ve velmi dobrém televizním provedení, zejména díky výborným hereckým výkonům Josefa Somra, Františka Němce a dalších s krásnou Klárou Issovou jako ženským elementem příběhu nenávisti dvou rodů vedoucí k tragickému vyústění, které nikdo nechtěl...(14.2.2007)

 • sator
  ****

  Angličtí furianti, palice zadubené...(17.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace