Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků - a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších "záporáků" hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.
Málokdo ovšem také ví, že Krvavý sport je o životě a začátcích skutečného "bojového umělce" Franka Duxe (čti ďuks), jenž se s konečnými výsledky svých soubojů stal legendou bojového umění (56 knockoutů a 300 bodových vítězství). Dokonce Dux sám dohlížel na bojovou choreografii filmu. (oficiální text distributora)

Torako.chan

Ano, říkejte si, že jsem šílená...ano jsem. Krvavý sport je film, který mě jako malou holku(!!!) uchvátil tak, že jsem se naučila tehdá ovládat video. xD Když se na něj podívám dnes, musím se strašně, ale strašně smát a stále oceňovat ty trapné kvality filmu. Oslepený JCVD, všechny jeho rozštěpy a jiné kreace a samosebou jeho holá prcka xDDD No a samozřejmě Chong-Li ten největší záporák století a jeho pohazování prsními svalstvy. K nezaplacení. A co víc, český dabing tohoto snímku je neskutečný, a věřím, že i lepší než originální znění. Vtipy typu "A vy jste Daks." "Ne, Dux." "A, chápu, jako Du K Sousedům." xDDD Tak to mě málem položilo. Dejme tomu, že sledování Krvavého sportu se stalo mou tradicí už od mého dětství, jakože televizi nesleduju, tak na tohle se podívám vždycky. :) A závěrem jen: OUKEJ, JÚ.ES.EJ! (lolol XDD) ()

James87

Van Damme už nebude mít lepší film, tohle musí být za pět. A film je super. Můžeme jenom závidět co on tam dovede. ()

velkyvezir

Třetí hvězda z nostalgie, v dětství jsme to s kámošem sjížděli furt dokola. Včera jsem to viděl po letech na Cinemax2 a už to nebylo ono. Navíc děsný dabing, když Pyško daboval i dětského představitelé Duxe :-D ()

Zagros

Jeden z nejlepších filmů s Van Dammem. Scénář mu padl přímo na míru, žádné velké herectví, prostý příběh a jeden souboj za druhým. Jako malý jsem měl Krvavý sport velmi rád a i v dospělosti je pro mě jedním z nejlepších filmů v daném žánru (akční/soubojový/turnajový). Za hranice žánru se pro srovnání raději nedívám a film se nesnažím hodnotit ani nijak přísně z hlediska filmařského umění. Proto mu také zůstávají pěkné tři hvězdy. ()

iXtr3m3

Legenda legiend akčných bojových filmov. Skvelý JCVD, skvelý Bolo Yeung, mladý Whitaker a kopa ďalších. Pecková arénovka, jeden z filmov, ktorý som videl asi milión krát a nikdy sa mi neomrzel. ()

1860

I když bojové umění dokážu ocenit jen u Bruce Leeho a Jackieho Chana, tohle zase nestálo za starou belu, prostě klasika s žánklódem fandamem.. ()

cab

V ranem mladi bych tasil privlastky jako bezchybny a naslapnuty bojovy film s uhrancivym (Jean-Claude Van Damme). Ted slaby prumer s dobrymi akcnimi scenami a hlavnim predstavitelem bez charisma a hereckeho talentu. V tomto pripade nostalgie z VHS nefunguje jak ma. 45% ()

Hanys_

Klasika všech bojových filmů. Teda aspoň u mě je to bojovka numero uno, kterou jsem zbožňoval v dětství a ten pocit mě s věkem vůbec neopouští. Mladý neokoukaný Van Damme, mašina Bolo Yeung a jako bonus dělá křoví ucho Forest. Samozřejmě nechybí ani výborná hudba plus testosteronem nabitý hlavní song... ()

dezert

Strašně špatnej film, a to po všech všech stránkách. Na scénář se potili 3 týpci, a stejně vypadá, jak kdyby ho napsal docela šikovnej desetiletej klučina potom, co viděl jeden z filmů s Brucem Lee. Režie je totálně mizerná, a to ještě Newtu Arnoldovi lichotím, protože takhle špatně natočenej film aby člověk pohledal. Dokonce i bitky jsou špatně natočený, a to je problém, když točíte film o bojovým umění. O Van Dammově herectví se nemá cenu zmiňovat, protože to není hraní. Stejně jako všichni ostatní v tomhle filmu je totální dřevo. Navíc je ve filmu úplně nehodící se a celkově špatná 80´s hudba. Proč teda dávám 4 hvězdy? Protože z toho filmu je viditelný nadšení všech pro to, co dělali, i když to udělali špatně. Vážně si asi mysleli, že dělají něco pozoruhodnýho. A to se málokdy vidí. S láskou "vypiplanej" film. Sice jsem nezažil nastupující éru videa kdysi, ale viděl jsem to na originální VHS a byl jsem nadšenej jak 7-letej typ, co se potají dívá večer na televizi. Krása. ()

Paity

Jeden z nejznámnějších filmů Jeana-Clauda Van Damma. I přesto mi to zhola nic neříká a celé mě to nudí. Pro mě v tomhle ohledu je k dívání se leda první Karate Kid. Asi jsem staromódní. ()

maslic

5* bych dal v dobe kdy jsem tento videoklip videl. 3* bych dal pred par lety. Dnes bych dal 1* a jeste bych se tomu strasne smal jako nejake parodii. Davam ** za nostalgickou hodnotu. ()

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Rychlý a zběsilý krvavý sport

Rychlý a zběsilý krvavý sport

19.05.2011

Někdy jsou ty hollywoodské úmysly tak průhledné, až se jim člověk musí smát. Producentský veterán Ed Pressman očividně ví, jak se dělá byznys. To vezmete jeden z nejvýdělečnějších hitů minulého léta … (více)