V roce 1988 měla Beth Cappadora všechno, co si žena může od života přát. Práci úspěšné fotografky, která ji bavila, hezký dům, spokojené manželství s restauratérem Patem a tři děti – nerudného sedmiletého Vincenta, rozesmátého tříletého Bena a malinkou Kerry. Jenže pak se s dětmi vydá do Chicaga na sraz střední školy, a když je na okamžik nechá v přeplněné hotelové hale, aby se mohla zapsat, Ben zmizí. Policie se pustí do rozsáhlého pátrání, zapojí se televize a tisk, veškeré snahy jsou však marné. Po chlapci se nenajde ani stopa. Beth se nedokáže se ztrátou smířit a po návratu domů se zhroutí a propadne do hluboké deprese. Trvá devět let, než se rodina z tragické ztráty alespoň trochu vzpamatuje. Beth s rodinou opustí Madison ve Wisconsinu a přestěhuje se do Chicaga. Pat se chystá s otcem otevřít restauraci, Beth znovu začne pracovat. Když už se zdá, že se dokázala se ztrátou vyrovnat, zazvoní u dveří kluk ze sousedství a nabídne se, že poseká trávník. Představí se jako Sam, šokovaná Beth je však přesvědčena, že vidí ztraceného Bena. (TV Nova)

mover

Zrovna dneska dávali v TV, zahlídnul jsem, když už chvíli běžel. Nevím ani, čím mě tenhle film upoutal. Nejdřív se zdál jako komedie, rodina s malými dětmi, co si vyjede na výlet, každodenní starosti, k tomu rozverná hudba, pohoda. Na rozdíl od průměrných amerických komedií z 90.let ale působil mnohem pravdivěji, věrohodněji. Dramatická zápletka, neustálý spád, věrné vykreslení postav, smutek, naděje, radost, problémy. Naprosto dokonalá je scéna, kdy přijde Sam (Ben) v noci si zahrát basket. Od té doby člověk bulí až do konce. Perfektní, krásné, díky... Nejnádhernější film za poslední dobu. ()

vlcekmirek

Hvězdně obsazený film, ale co tam ty hvězdy měly hrát? Whoopi se snažila, seč mohla, ale nebylo co předvést. Konverzační film s takhle blbě napsanými dialogy neutáhnou ani ti nejlepší tahouni. Michelle je skvělá, v tomhle filmu byla ale spíš zralá na facku. Zápletka je zajímavá, i když ty neskutečné náhody se dějí opravdu jen v pohádkách. Za mne ale dost slabý film. ()

Zemřel herec Treat Williams

Zemřel herec Treat Williams