poster

Ztraceni v moři

 • USA

  Deep End of the Ocean, The

 • slovenský

  Stratení v mori

Drama

USA, 1999, 103 min

 • peiton
  ****

  Hlboký a ťaživý príbeh o strate a znovuobjavení milovaného syna.Je tu krásne vidieť to neviditeľné spojenie matky so svojím dieťaťom.V tomto aj mnoha iných prípadoch otca do tohto neťahajme.A áno z najväčšou pravdepodobnosťou by to takto mohlo vyzerať i v reálnom živote.V súvislosti s touto témou ma napadá myšlienka,že aj krutá pravda býva lepšia než neistota...(16.11.2015)

 • nash.
  ****

  Zdařilý film pro všechny empatiky, kteří mají děti, nebo někoho v životě ztratili. Reálné postavy lehce zvýrazněné hereckou dramatizací, prožívají, a snaží se zvládat, situace, která nemají jednoduchá aní správná řešení. Nejvýraznější postavou přitom kupodivu není matka Michelle Pfeifferové, ale starší syn Vincent (Cory Buck / Jonathan Jackson).(13.4.2008)

 • Tom Hardy
  ***

  Složitě rozehraná story má jeden nesporný problém. Ať už skončí jakkoli, nikdy to nebude to správné uzavření. Nahozená problematika ztráty a znovunalezení dítěte je totiž natolik mnohovrstvá, že ani v praktickém životě nemá skutečného řešení. Sentiment někdy pomáhá a někdy filmu škodí a tak tím nejlepším, co film, krom zajímavé myšlenky, nabízí, jsou herecké výkony...(20.3.2004)

 • tron
  *

  Som vysadený na tanečné scény a ak je vydarená v nevydarenom filme, čo-to mu odpustím. Ale to, čo predviedli tvorcovia tejto "hlbokej" drámy, nemá s tancom nič spoločné, skôr by som spomenul slová "prešľapovanie" a "nôh". A zvyšok filmu je už len horší. Whoopi sa snaží, ale to nestačí. Takto to dopadne, ak s citmi pracuje niekto, kto to nevie. A zaklincoval to obdivuhodne lúzrovský párik Pfeifferová/Williams.(14.11.2004)

 • freddy
  ***

  Film o ztracení dítěte a opětovném nalezení po mnoha letech díky obyčejné náhodě, jakých jsou v životě každého člověka stovky. Celý život je plný náhod, tak proč na náhodě nepostavit i tento příběh. Ale jo, mě se to docela líbilo. Tenhle film už jsem viděl odhadem asi pětkrát a když už člověk ten film zná a ví, jak dopadne, tak se to potom těžko hodnotí. Ale je to koukatelný film, který má zápletku a nelze odhadnout, jak to dopadne. Navíc příběh doplňují solidní herecké výkony hlavních představitelů. Takže tři hvězdičky...(15.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace