poster

Ulejváci

 • Kanada

  Slackers

Komedie

Kanada / USA, 2002, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  ***

  Dave, Sam a Jeff už dávno vytvořili tajné společenství - a jeho účelem je co nejjednodušším způsobem proplout střední i vysokou školou - za pomoci opisování, podvádění a podobných fíglů. Jednoho dne při zkoušce Dava odhalí Správný Ethan, trošku švihlý mládenec, jenž usiluje o jediné - o krásnou Angelu. Pokud mu Dave a přátelé pomohou Angelu získat, nikomu o jejich podvádění neřekne - problém ale je, že se sám Dave do Angely zamiluje, a nechce ji nechat na pospas úchylnému skrčkovi ... Ač film není nikterak intelektuálně zaměřený, já se docela dobře bavil. Hlavní podíl na tom má Devon Sawa, kterého tak nějak můžu, stejně tak i krásná Jamie King a koneckonců i výborný Jason Schwartzman. Scénář není nijak originální, ale kdo by netoužil po takto pohodových studentských letech, že ano. Sice konec (scéna u závěrečné zkoušky) byl už hodně přehnaný, ale vyskakování ignorovaného učitele i tuto scénu zachránilo. ..(19.4.2010)

 • kwoky
  odpad!

  48% ?! Za co? Podle me ma tenhle film veskere rysy odpadu. Nechutne, nevtipne, preslazeny zaver (ze spatnaka se za minutu stane hodny hosik a pak i z jeho kamosu WTF!), dej veskery zadny a nebyla tam jedina postava s kterou bych sympatizoval. Dokonce i Angela mi prisla krajne odpudiva (ne herecka, ale ta postava). Cameron Diaz pak v miniroli (cca 5s) ukazala, co umi nejlip :) Mizerna hodnoceni davam vyjimecne. Zde jsem se nerozmyslel ani minutu. A to mam zanr teen-komedie hodne rad. Jednim slovem NUDA! Hlasuji pro zvoleni tohoto filmu za NEJHORSI film vsech dob :)(9.12.2006)

 • Lish84
  *

  Zprvu to vypadá na dobrou průměrnou teenagerskou komedii o tom, jak kluci pomocí různých vynalézavých podvůdků prolézají univerzitou. Jenže ukáže se, že o tom zápletka vlastně nebude a začnou se objevovat různé bláznivé momenty - rádoby vtipné a otrocky aplikující prcičkovské gagy. O nic se nesnaží a myslí si, že např. holka masturbující s vibrátorem je vtipné samo o sobě. Není... Nicméně pořád je to tak na dva body a dá se na to s přimhouřením očí dívat. Ale finále už je vrchol trapnosti a snůška všemožných klišé, které pokazí, co se ještě pokazit dá. Prostě ještě větší blbost, než jsem čekal.(7.8.2007)

 • Aljak
  **

  Jáj, škoda toho zahodenia celkom dobrého námetu o podvodoch na školách, lebo to malo dosť dobrý potenciál, a mohla z toho byť super komédia. No zase ten úchylný a absurdný smer kam sa celý príbeh neskôr uberal bol úplne zbytočný. Takže bez toho preháňania by to mohlo byť aj o dve triedy lepšie. Preto mi je to obzvlášť ľúto, dokonca aj herecké obsadenie bolo celkom fajn. Ethana mi bolo celkom ľúto, hoci bol dosť vypočítavý a aj dosť úchylný, ale zase ani tá hviezdna trojica nebola o nič obdivuhodnejšia, práve naopak. Takže dosť zahodený potenciál, ale nebolo to úplne márne. Btw. Ethanova "poetická" pesnička na konci sa mi veľmi páčila, prišla mi taká precítená a úprimná.(17.11.2013)

 • josieaddms
  *

  Všichni píšou, hvězdičky za někoho (nějakou krasavici nebo nějakého fešáka) jinak by to byl odpad. Mám stejný názor. Důvod sledování téhle hovadiny byl jediný, a to Jason Schwartzman (proto i omluvíte mé hodnocení, ta hvězdička je za něj). Udělal ze sebe naprosto nechutného psychopata a šlo mu to výborně. A i přes to si myslím že je naprosto k sežrání. Jinak ten film je totální debilita.(23.10.2011)

 • - Ve scéně, kdy je Ethan (Jason Schwartzman) násilně vyveden z advokátní kanceláře, má zvednutou košili, pod kterou je vidět přilepený bezdrátový mikrofon. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles. (Terva)

 • - Původní název filmu byl Undergrands, ale název byl změněn, aby nedošlo k záměně z animovanou sérií MTV Undergrads (od r. 2001). (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace