Zmrzlý na kost

Out Cold

Komedie / Thriller

USA, 1989, 88 min

• MickeyStuma

Snímek značně zestárnul. Černý humor moc nepobaví, po dramatické stránce nudné a co by thriller nezajímavé. Námět však není špatný, ale potřebuje značně oživit.(3.4.2014)

• dopitak

Vyloženě slabý, nezáživný film, ve kterém se nepodařilo zajímavě využít ani jednoho z motivů nevěra, nehoda, vražda, pátrání. Zcela chybí možnost vybrat některou z postav a ztotožnit se s ní- lhostejné jsou vám všechny postavy, a to už vůbec nemluvím o tom, že sotva některého z herců budete vůbec znát. Viděno v českém dabingu Studio Bär pro MGM v roce 2011, což hovoří za vše.(10.7.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $294,266Tržby Celosvetovo $-(14.1.2010)

Ale jo docela to šlo. Stojí to na třech hercích a docela to stačí. Trouba, ještě větší trouba a vychytralá mrcha tři hlavní postavy tohoto filmu. Lihgow umí zahrát všechno, Randy Quaid byl taky dost slušnej herec a Terri Garrová je taky ucházející. Colombierova hudba je dobrá. Film je jako celek lehčí nadprůměr. Moce se sice nezasmějete, ale nakonec to taková hrůza není. Čas je zkrátka znát, ale koncem osmdesátých let se takovýhle filmy točily.Závěr mě docela překvapil. 65 %.(7.11.2015)