Posádka podmorskej americkej výskumnej stanice nájde vo vraku ruskej lode Leviathan fľašku s alkoholom, jeden z jej členov sa z nej napije a začne sa geneticky meniť v slizkú príšeru. Popcornový, nízkorozpočtový klon Priepasti, Votrelca a Veci. (POMO)

tXtX

Čakal som niečo lepšie. Tešil som sa na masky legendárneho Stana Winstona, ale nemal som z nich absolútne nič, lebo monštrum dostalo v každej scéne priestor maximálne pól sekundy... Hrozne je to zostrihané. Ani atmosféra nebola taká, akú som čakal. Vykrádanie legendárnych snímok mi ale naopak nevadilo vôbec. Amanda Pays je nehorázne sexi.. 55% ()

Maratonec

Slušné béčko na svou dobu. Je až s podivem, jak technika pokročila dopředu a při zpětné projekci filmu člověk zaznamenává, že to co považoval ve své době za moderní, vypadá ve srovnání s dneškem jako laciná hračka (viz. zbraně použité v závěru).Takový Vetřelec smíchaný s Propastí. Ale ani na jeden ze zmíněných filmů to nedosahuje. Co mám naopak rád jsou některé momenty dialogů a zamyšlení a zachycení atmosféry, která některá dnešní béčka nemají ani náhodou. Proto tak nebijou do očí klasické chyby v logice myšlení postav a jejich počínání, ať už v otázce bezpečnosti a jiných zásad.. ()

Daniel..7824

neco jako vetřele, ale nudnější,hloupější, a prostě mnohem horší. U filmu sem se vůbec nebavil. A ten konec nemám slov, strašně trapný. ()

kavralajka

Nebylo to špatné, ale obluďák vypadal komicky a závěr byl odfláknutý. Možná kdyby to točil jiný režisér.... ale to už se nedozvíme, že? ()

bonsetti

Shlédnul jsem i přes zdejší výhrady ostatních diskutujících a zjistil jsem, že mají pravdu - je to taková nízkorozpočtová verze Vetřelce. S pomocí prokliků jsem shlédl až do konce a dávám 2*. ()

Dalajlada

Nebylo to zlé, ale zázraky nečekejte. Závěr je silně překombinovaný, dějová linka trochu chaotická, ale film se dá dokoukat do konce a člověk se nenudí. Bylo příjemné po čase vidět film, který nebyl na zeleném plátně. ()