poster

Kouzelnice od Křídového potoka (TV film)

Pohádka

Československo, 1988, 38 min

 • honeysuckle
  ***

  Průměrná půlhodinová pohádka. Scénář mohl být lepší - schází mu nějaký ten "krizový moment" a výraznější pointa. Jinak dobří herci (Mrkvička, Dvorská, Větrovec a neokoukaná Jindra Bartošová jako Liduška) a pěkná hudba.(27.5.2012)

 • Pitryx
  ***

  Tohle vlastně ani není pohádka. Mi se to líbilo, ale bylo zbytečné dělat v ději míchanici dalších a dalších mini příběhů. Prostě to mělo mít celé jednodušší formu.(18.6.2018)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Roztomilá pohádka, která humorně pojednává vážné a často tragické téma předsudků a čarodějnictví. Ač tématem příbuzná Kladivu na čarodějnice, zpracováním je zcela jinde, jak se u pohádky pro malého dětského diváka sluší a očekává. Strach u strašidelné scény asi nebude mít ani většina dětských diváků. Úsměv na tváři z nasupených výrazů napálené vesnické Rady asi budou mít všichni.(26.3.2018)

 • roswelll
  *****

  Pohádkový příbě s příjemným hereckým obsazením..když zámecký pán není doma, tak potom i dcera kořenářky může přijít ke štěstí. Malá technická - v titulcích pohádky je uvedeno Kouzelnice od Křídového potoka,,,(2.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace