Ona je drsná policistka bez slitování, on dobrosrdečný učitel, který jen pronásledoval zloděje ukradené dámské kabelky. Na policejní stanici ale skončil on. A právě na základě těchto událostí vznikne životní pouto dvou mladých lidí, kterým život zrovna dvakrát nepřeje. Jak se dá vypořádat s nepřízní osudu? A vyplatí se vůbec bojovat? Režisér Jae-young Kwak (My Sassy Girl, The Classic) i do třetice originálním způsobem obohacuje vody romantického filmu. (numi)

Steeler91

V prvej polovici vidím troška podobnosť so Sassy girl, čo sa týka nevinnosti.Druhá polovica navalí neskutočný doják ktorý tlačí, tlačí a neprestane....čo sa týka emócií, tak klobúk dole. Avšak triezvo sa to čo sa týka hodnotenia na Sassy nechytá.... ()

P76B

Křehké Ji-hyeon se dá těžko uvěřit role drsné policistky, ale i tak je film na velmi slušné úrovni. ()

warha

Přemýšlím jestli nejsou Korejci nějak ujetí a schválně točejí podobné filmy, aby toho diváka co nejvíc na*rali. Po poslední scéně člověk zůstane s otevřenou pusou a říká si "co se stalo? To nemůže být pravda!". Pro mě je Windstuck zvláštním dílem, který bych rozdělil na 3 části. V první části se smějete, bavíte se. V druhé zase uznale pokyvujete nad příběhem a vývojem. A najednou na vás vyletí třetí část, kde si člověk říká, že ten scénárista pravděpodobně bral nějaké drogy při psaní, protože něco tak hnusného by normální člověk nevytvořil. Ve výsledku je člověk víc nas**anej než šťastnej, i když to mělo svým zvráceným způsobem šťastný konec. ()

rigpa

Windstruck se mě snad líbil ještě víc než My Sassy Girl. Byly zde zábavnější momenty. Pobavilo mě, jak si režie nedělá vrásky s žánry a filmovými konvencemi. Jeon samozřejmě nejlepší. ()

M.Coufield

Možná ne tak nepřetržitě krásné jako My Sassy Girl, ale přece jenom 5*. Nějaké slabší chvilky se najdou, ale na druhou stranu pořád se jedná o nádherné a citlivé dílo, především pak první polovina + naštěstí i závěr je hoden dobrého hodnocení. A v neposlední řadě krásná a talentovaná Ji-hyun Jun, která rozhodně tu poslední hvězdičku dodává.. ()

sun.eagle

Po okouzlení My sassy girl a Ji-hyeon Jeon jsem Windstruck prostě musel vidět. Je to opět nádherný film a Ji-hyeon Jeon jsem si ještě více zamiloval, ale dokonalosti výše zmíněného filmu zdaleka nedosahuje. Zaprvé ta chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje, a hlavně ten nekonečný konec. Strašné natahování až jsem si říkal proboha tak už to skončete. S citovým vydíráním se u korejských filmů musí počítat a tady je dávkováno teda pořádně, méně je někdy více... ()

vett

Na můj vkus mě tenhle snímek příliš citově vydíral - ano brečela jsem od smrti hlavního hrdiny až do konce, ale ne s dobrým pocitem. Jak už tu napsal někdo přede mnou, sledování ve mně zanechalo pachuť nenaplněného očekávání. Prostě Korejci umí romantiku líp, než tady ukázali a komukoli jinému bych to odpustila, ale jim ne. ()

mayna

I když jsem se tu několikrát nahlas zasmála, je to jeden z nejsmutnějších filmů, co jsem viděla. Herci hráli dobře, to je přec jasná věc, ale ty skoky ve scénáři mi vadily, proto jen 2*. ()

lineker

Asi půjdu proti proudu, ale film mne hned na začátku dost zprotivil ten debilňoučký rádoby vtipný úvod. Zhruba po půl hodině to ale začalo být to, co jsem od jihokorejské romantické tvorby dá očekávat. Silný,dramatický příběh. Posledních patnáct minut si mohli tvůrci taktéž odpustit. Pouze desetkrát nastavovaná kaše, která již film nikam neposouvá. Naopak. ()