• Streeper
  **

  Podprůměrná americká komedie, která nemá vůbec co nabídnout. Zápletka je o ničem a ještě větší nic se stává na konci, když se to celé obrátí. Rodney Dangerfield mi je navíc velice nesympatický. Nebo alespoň v tomhle filmu jsem si k němu vůbec žádnou cestu nenašla. Naopak nejvtipnější mi přišly scény mezi jeho dcerou a jeho novým zeťem ať už při novomanželské noci nebo na konci v autě. Jinak příliš zdlouhavé a i když to má jen hodinku a půl, tak jsem měla pocit, že to trvá věčnost.(4.4.2020)

 • Enšpígl
  *****

  Rodney Dangerfield rozehrává neuvěřitelně komediální show, když musí splnit velké mnozštví podmínek své tchýně, aby mohla jeho žena získat od své matky velké dědictví. Tahle komedie, stará více jak 20 let působí dneska v záplavě fekálního humoru velmi svěžím dojmem. Při scéně z nemocnice jsme se málem zadusil smíchy broskví, kterou jsem právě konzumoval . Sledováním tohoto filmu snadno získate výtečnou náladu.(21.11.2006)

 • Kingjiri
  **

  Původně mě zaujal ústřední námět, ale nakonec bylo zábavný spíš pár situací kolem. Na moment "proměny" se čekalo dost dlouho a podařilo se z něho vytěžit jen minimum vtipnejch situací. První půlka byla lehce nadprůměrná zábava, druhá půlka měla s blížícím se koncem sestupnou tendenci až k nudný podivaný. Škoda, námět nebyl marnej a Rodney Dangerfield / Joe Pesci byla dobrá dvojka, dvě silnější hvězdy.(27.12.2018)

 • kaylin
  ***

  Kdyby se to ke konci nezvrtlo už opravdu v celkem pořádnou nudu a nebylo to takové klišovité, tak je to opravdu hodně dobrá komedie. Jsou zde výborné vtipy, které stojí za zapamatování a u kterých se budete i docela smát. Bohužel kouzlo po nějaké době vyčpí a už to prostě není ono a tolik se nesmějete, spíše tedy vůbec.(3.9.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $29,309,766Tržby Celosvetovo $-(16.3.2009)