Policejní zelenáč Karl-Heinz zbabral velkou policejní akci zaměřenou proti zlodějům aut. Za trest teď stojí u zapadlé okresní silnice a fotí dopravní přestupky. Šanci k návratu na výsluní dostane, když se mu podaří vyfotografovat bandu otrlých pirátů silnic. Jsou to ostří hoši a sexy holky, pro jejichž nadupané káry je dálnice závodní dráhou. Karl-Heinz neváhá, inkognito se k bandě připojí a spřátelí se s jejími svéráznými členy. Brzy zjistí, že řítit se dvoustovkou po asfaltu je báječná, i když trochu nebezpečná zábava. Jenže se příliš neslučuje s jeho policejní kariérou a s vyřešením krádeží luxusních aut, z nichž partu podezírá…

Mladý horlivý policista Karl-Heinz udělal chybu, která zmařila dlouho připravovaný zátah proti zlodějům aut. Za trest je převelen k dopravní policii a na zapadlé okresní silnici fotí dopravní přestupky. Jednoho dne zahlédne zdánlivě všední obrázek mladíka, který vylepuje plakáty zvoucí na "grilparty". Jenže zvuk auta a rychlost, s níž se mladík po silnici přiřítí a zase zmizí, napoví policistovi, že spíš než o kulinářské hody půjde o ilegální automobilové závody, se kterými se marně potýkají policie snad všech států. Své podezření sice ohlásí, ale podezřívavý šéf mu příliš nevěří a chce důkazy dřív než něco podnikne. Ty Karl-Heinz může získat pouze tak, že mezi piráty silnic pronikne. Je mladý, auta ho baví a tak mu nedělá problém mezi ostré hochy a jejich sexy holky se inkognito dostat. Zjistí, že se nemýlil, absolvuje s partou jeden závod a všechno tajně nafilmuje. Jenže svou roli hraje tak dobře, že kouzlu rychlosti opravdu propadne.
Opájí se dvousetkilometrovou rychlostí, kterou se auta řítí po asfaltu a vzrušuje ho i nebezpečí, které při takové rychlosti hrozí. To se ovšem příliš neslučuje s jeho policejní prací a úmyslem předložit nadřízeným důkazy o nelegálních závodech a už vůbec ne s možností vyřešit případ krádeží luxusních aut, ze kterého partu také podezírá. Navíc se spřátelí se svými novými kumpány, Knutem, Eckim, světáckým Bülentem i energickou Claudií a zamiluje se do její spolujezdkyně, atraktivní krásky Nicki. I když v partě nakonec zjistí, že je policista, přijmou ho mezi sebe, protože jednomu z nich pomohl z vážného problému. Nakonec od nich dokonce dostane tip na skutečné zloděje luxusních aut, všeho schopnou ruskou bandu. Řeknou mu, dokonce, kde jsou kradená auta schovaná a nakonec mu pomohou připravit plán jak celou bandu odhalit pochytat. (oficiální text distributora)

Dinsberg

Pro mě naprosto užasná záležitost. Neoplývá sice promakaným scénářem, ale určitý parodický podtext tématu Rychle a zběsile naruby funguje bezvadně. U té slečny v overalu bych měl taky problémy s hydraulikou. ()

JackO.

Jako kdybych to viděl už v několika filmech, které bylo o mno lepší! Ohrané a místo docela dost trapné, ale místy i vtipné. Když vypnete mozek a nebudete to moc řešit, tak dokáže na hodinku a půl vcelku zabavit. ()

Peter-1307 odpad!

No DVD som z mechaniky vybral po pol hodine a dal som si tam Fast and Furious. Čakal som nejaké akčné naháňačky, aspoň. A nič. ()

Jaromír

Bláznivá přiblblá komedie, při které jsem se překvapivě po většinu času nebavil. Jediné co se mi líbilo byl "nabušený" smártek jezdící přes 200 km/h :), toho chci :) (reklama funguje...). ()

Scelleton

No tak nevím, ale tenhle film mě dost nudil. Strašně moc se držel standardů, čímž byl dost předvídatelný a pro mě tedy nudný. Navíc filmy o autech mě nijak zvlášť nebaví (vyjímkou je fast five, který mě závody už nenudí a rovnou do mě cpe perfektní a originální akci) a to je špatný. Bylo by to na 1*, ale pokusím se do hodnocení nesázet až příliš osobních dojmů. ()

mijano

Rýchlo a zbesilo na nemecký štýl. V celku pekné autá, na nemeckú produkciu vcelku slušná snaha o celovečerný závodný film. Dalo sa na to pozerať, len jedna vec ma dostala. Keď autá akože mali ísť rýchlo, tak tam bolo strašne vidieť, že im rýchlosť pridali zrýchlením filmu. ()

jopal

Po hooodne dlhej dobe komedia, kde som sa z chuti pobavil, ba aj zasmial. Super auta, nalada, pekne baby, vyborna atmosfera... Toto si rad pozriem opat. Edit: Po 8 rokov uz davam o * menej a stacilo... ()

Dexter666

Celkom pohodová nemecká F&F... Troška teenagerovskejšia, ale aspoň to nie je také strojené ako starší americký brat. Pohodová muzička, v prvej polke dobré hefty, pekné baby... Skrátka milá letná oddychovka. Na európskej úrovni môže kľudne byť. ()

lumpcz

Pohodová jízda,celkem vtipná se sympatickými dívkami a velmi pěknými auty. Písnička několikrát znějící v tomto filmu (The way I am - Ana Johnson) je velmi chytlavá. Já jsem vcelku s tímto filmem spokojen! Hodnocení: 7/10 ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

rudelino

Absolutní slátanina 60 sekund a Rychle a zběsile v německém podání se samými křápy. Němci asi neumí vymyslet nic kloudného sami. Jediné, co umí, je bourat auta ve stylu Kobra 11. ()

Pulos odpad!

Absolutní blbost, tohle se západním sousedům moc nepovedlo, i když si nepamatuju co se naposledy za filmový snímek povedlo a točili ho Němci. ()

VLAN odpad!

Tento film mi připomínal Kobru 11 mixovanou s 60 sekund , však v ještě horším podání než je Kobra 11. Příběh je opravdu stupidní, nenápaditý a až moc idealistický. Kvalita zvuku není zrovna ideální, příběh též a nakonec je to vše podtrženo hereckým výkonem. Náklady na natočení filmu musely být vzhledem k užití super-sportovních automobilů vysoké, ale ty celkovou katastrofu nezachrání. ()