Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policejní zelenáč Karl-Heinz zbabral velkou policejní akci zaměřenou proti zlodějům aut. Za trest teď stojí u zapadlé okresní silnice a fotí dopravní přestupky. Šanci k návratu na výsluní dostane, když se mu podaří vyfotografovat bandu otrlých pirátů silnic. Jsou to ostří hoši a sexy holky, pro jejichž nadupané káry je dálnice závodní dráhou. Karl-Heinz neváhá, inkognito se k bandě připojí a spřátelí se s jejími svéráznými členy. Brzy zjistí, že řítit se dvoustovkou po asfaltu je báječná, i když trochu nebezpečná zábava. Jenže se příliš neslučuje s jeho policejní kariérou a s vyřešením krádeží luxusních aut, z nichž partu podezírá…

Mladý horlivý policista Karl-Heinz udělal chybu, která zmařila dlouho připravovaný zátah proti zlodějům aut. Za trest je převelen k dopravní policii a na zapadlé okresní silnici fotí dopravní přestupky. Jednoho dne zahlédne zdánlivě všední obrázek mladíka, který vylepuje plakáty zvoucí na "grilparty". Jenže zvuk auta a rychlost, s níž se mladík po silnici přiřítí a zase zmizí, napoví policistovi, že spíš než o kulinářské hody půjde o ilegální automobilové závody, se kterými se marně potýkají policie snad všech států. Své podezření sice ohlásí, ale podezřívavý šéf mu příliš nevěří a chce důkazy dřív než něco podnikne. Ty Karl-Heinz může získat pouze tak, že mezi piráty silnic pronikne. Je mladý, auta ho baví a tak mu nedělá problém mezi ostré hochy a jejich sexy holky se inkognito dostat. Zjistí, že se nemýlil, absolvuje s partou jeden závod a všechno tajně nafilmuje. Jenže svou roli hraje tak dobře, že kouzlu rychlosti opravdu propadne.
Opájí se dvousetkilometrovou rychlostí, kterou se auta řítí po asfaltu a vzrušuje ho i nebezpečí, které při takové rychlosti hrozí. To se ovšem příliš neslučuje s jeho policejní prací a úmyslem předložit nadřízeným důkazy o nelegálních závodech a už vůbec ne s možností vyřešit případ krádeží luxusních aut, ze kterého partu také podezírá. Navíc se spřátelí se svými novými kumpány, Knutem, Eckim, světáckým Bülentem i energickou Claudií a zamiluje se do její spolujezdkyně, atraktivní krásky Nicki. I když v partě nakonec zjistí, že je policista, přijmou ho mezi sebe, protože jednomu z nich pomohl z vážného problému. Nakonec od nich dokonce dostane tip na skutečné zloděje luxusních aut, všeho schopnou ruskou bandu. Řeknou mu, dokonce, kde jsou kradená auta schovaná a nakonec mu pomohou připravit plán jak celou bandu odhalit pochytat. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pro někoho možná zběsilá, pro mě hlavně pohodová jízda po německé dálnici, která si dobře utahuje z francouzského Taxíku z Marseille a kupodivu i se vtipem nezachází až do trapnosti, a to se mi líbí. Horší už je to, že těm hercům ty auta hrozně závidím. Jinak je v tom cejtit Kobra 11 na sto honů...jenom kdyby ti policajti nebyli takoví debilové :-) ()

Greg25 odpad!

všechny recenze uživatele

Pořád mi nějak uniká smysl tohodle a jemu podobných filmů, mně prostě nestačí jen rychlá auta, mladí lidé (herci), špatný scénář s chatrným příběhem, rádoby vtípky a nápisem vyrobeno v Německu, který tomu automaticky bere nějáka ta procenta dolů. Pro mě to je jeden z dalších zbytečných filmů celosvětové kinematografie, snažila jsem se najít na tom cokoliv čemu by stálo za to věnovat pozornost, ale nenašla jsem - 0%, s dodatkem ještě, že neexistují v hodnocení filmů záporné hodnoty, neb tam bysme se s německou kinematografií brzy dostali. ()

Reklama

MáŠa 

všechny recenze uživatele

Nó, tenhle film se mi celkem líbil, protože to bylo celkem i vtipné, ty honičky aut nebyly nezajímavé, jenomže k závěru to na naivnosti přidalo trošku až moc, že sem nakonec místo 3. hvězd dal radši dvě. Ti Rusáci, lupiči aut, jsou opravdu hodně úsměvnou tlupou lupičů. By mohli vystupovat třeba v nějakém cirkusu pro děti. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nemluv na mě. Musím se soustředit." Ono totiž prohánět Mustanga po dálnici osmdesátkou vyžaduje plné soustředění, že ano policisto Krausi? Však oni ty koně pod kapotou nakonec pořádně zařehtají a já mám spoustu důvodů rozdávat hvězdy. Jednak jsou to ty koně, ale taky vynervovaný policejní šéf Schmitt-Jahnke ve vrtulníku, mistr bojového umění su-shi Bülent v divokém Smartu a zejména je to Claudi. Když si totiž Claudi na vypasovaný outfit v poklidu natáhla kombinézu a začala opravovat auto, tak jsem měl stejné problémy s podpásovou hydraulikou jako Knut. A za splněný mokrý sen se zkrátka hvězdy dávají. ()

VLAN odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film mi připomínal Kobru 11 mixovanou s 60 sekund , však v ještě horším podání než je Kobra 11. Příběh je opravdu stupidní, nenápaditý a až moc idealistický. Kvalita zvuku není zrovna ideální, příběh též a nakonec je to vše podtrženo hereckým výkonem. Náklady na natočení filmu musely být vzhledem k užití super-sportovních automobilů vysoké, ale ty celkovou katastrofu nezachrání. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)

Reklama

Reklama