Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policejní zelenáč Karl-Heinz zbabral velkou policejní akci zaměřenou proti zlodějům aut. Za trest teď stojí u zapadlé okresní silnice a fotí dopravní přestupky. Šanci k návratu na výsluní dostane, když se mu podaří vyfotografovat bandu otrlých pirátů silnic. Jsou to ostří hoši a sexy holky, pro jejichž nadupané káry je dálnice závodní dráhou. Karl-Heinz neváhá, inkognito se k bandě připojí a spřátelí se s jejími svéráznými členy. Brzy zjistí, že řítit se dvoustovkou po asfaltu je báječná, i když trochu nebezpečná zábava. Jenže se příliš neslučuje s jeho policejní kariérou a s vyřešením krádeží luxusních aut, z nichž partu podezírá…

Mladý horlivý policista Karl-Heinz udělal chybu, která zmařila dlouho připravovaný zátah proti zlodějům aut. Za trest je převelen k dopravní policii a na zapadlé okresní silnici fotí dopravní přestupky. Jednoho dne zahlédne zdánlivě všední obrázek mladíka, který vylepuje plakáty zvoucí na "grilparty". Jenže zvuk auta a rychlost, s níž se mladík po silnici přiřítí a zase zmizí, napoví policistovi, že spíš než o kulinářské hody půjde o ilegální automobilové závody, se kterými se marně potýkají policie snad všech států. Své podezření sice ohlásí, ale podezřívavý šéf mu příliš nevěří a chce důkazy dřív než něco podnikne. Ty Karl-Heinz může získat pouze tak, že mezi piráty silnic pronikne. Je mladý, auta ho baví a tak mu nedělá problém mezi ostré hochy a jejich sexy holky se inkognito dostat. Zjistí, že se nemýlil, absolvuje s partou jeden závod a všechno tajně nafilmuje. Jenže svou roli hraje tak dobře, že kouzlu rychlosti opravdu propadne.
Opájí se dvousetkilometrovou rychlostí, kterou se auta řítí po asfaltu a vzrušuje ho i nebezpečí, které při takové rychlosti hrozí. To se ovšem příliš neslučuje s jeho policejní prací a úmyslem předložit nadřízeným důkazy o nelegálních závodech a už vůbec ne s možností vyřešit případ krádeží luxusních aut, ze kterého partu také podezírá. Navíc se spřátelí se svými novými kumpány, Knutem, Eckim, světáckým Bülentem i energickou Claudií a zamiluje se do její spolujezdkyně, atraktivní krásky Nicki. I když v partě nakonec zjistí, že je policista, přijmou ho mezi sebe, protože jednomu z nich pomohl z vážného problému. Nakonec od nich dokonce dostane tip na skutečné zloděje luxusních aut, všeho schopnou ruskou bandu. Řeknou mu, dokonce, kde jsou kradená auta schovaná a nakonec mu pomohou připravit plán jak celou bandu odhalit pochytat. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (66)

klerik 

všechny recenze uživatele

Zabite ma, ale ja som sa bavil. Prišlo mi to lepšie ako francúzske TAXI či americké RÝCHLO A ZBESILO 2. Samozrejme je to zábavné hlavne svojou priamočiarosťou a nie scenárom... Má to skrátka všetko čo má mať letná oddychovka určená pre teenagerov – pekné autá, pekné kozy, málo hlušiny... A scéna so zubnou protézou je božská... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pro někoho možná zběsilá, pro mě hlavně pohodová jízda po německé dálnici, která si dobře utahuje z francouzského Taxíku z Marseille a kupodivu i se vtipem nezachází až do trapnosti, a to se mi líbí. Horší už je to, že těm hercům ty auta hrozně závidím. Jinak je v tom cejtit Kobra 11 na sto honů...jenom kdyby ti policajti nebyli takoví debilové :-) ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Nemluv na mě. Musím se soustředit." Ono totiž prohánět Mustanga po dálnici osmdesátkou vyžaduje plné soustředění, že ano policisto Krausi? Však oni ty koně pod kapotou nakonec pořádně zařehtají a já mám spoustu důvodů rozdávat hvězdy. Jednak jsou to ty koně, ale taky vynervovaný policejní šéf Schmitt-Jahnke ve vrtulníku, mistr bojového umění su-shi Bülent v divokém Smartu a zejména je to Claudi. Když si totiž Claudi na vypasovaný outfit v poklidu natáhla kombinézu a začala opravovat auto, tak jsem měl stejné problémy s podpásovou hydraulikou jako Knut. A za splněný mokrý sen se zkrátka hvězdy dávají. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DivX/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +holky, herci, hudba, pohledné káry, je to zábavné -je to krátké :-)/// V podstatě bezchybná jednohubka. Velice zábavná. Mixující filmy Taxi a Rychle a zběsile, střížené seriálem Cobra 11. Jinak řečeno německá odezva na americký a francouzský film. Podaná ovšem s velmy velkou nadsázkou a jezdící v odelhčeném stylu. Prostě paráda./// Celkem 90%/// ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Německá variace na Rychle a zběsile, ale bohužel dost slabej pokus. Auta jsou ošklivý a nejsou moc nadupaný, děj občas vtipnej a svižnej, ale střídá se i s nudnýmí prvky. Ale největší rozdíl mezi Zběsilou jízdou a Rychle a zběsile je v tom co by mělo film dělat dobrým filmem ve svým žánru a to jsou automobilový honičky sestříhaný do neskutečný akční jízdy a to se povedlo jenom u druhého jmenovaného filmu. Ve zběsilé jízdě se nedá říct že by to bylo jen o něco málo horší, protože je to neskutečně blbě sestříhaný a natočený, postrádá to jakýkoliv napětí a jakýkoliv akční náboj, prostě to nemá vůbec žádnou šťávu a tak musim říct, že to v porovnání s Rychle a zběsile působí spíš trapně, zvlášť když se němci tolik opičí, mohli to aspoň obšlehnout pořádně, když už to nedokážou sami. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)

Reklama

Reklama