Zběsilá jízda

Autobahnraser

Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

"Nemluv na mě. Musím se soustředit." Ono totiž prohánět Mustanga po dálnici osmdesátkou vyžaduje plné soustředění, že ano policisto Krausi? Však oni ty koně pod kapotou nakonec pořádně zařehtají a já mám spoustu důvodů rozdávat hvězdy. Jednak jsou to ty koně, ale taky vynervovaný policejní šéf Schmitt-Jahnke ve vrtulníku, mistr bojového umění su-shi Bülent v divokém Smartu a zejména je to Claudi. Když si totiž Claudi na vypasovaný outfit v poklidu natáhla kombinézu a začala opravovat auto, tak jsem měl stejné problémy s podpásovou hydraulikou jako Knut. A za splněný mokrý sen se zkrátka hvězdy dávají.(12.1.2016)

• DruidKarel

Vzhedem k tomu, jakou to má zasáhnout cílovou skupinu a také vzhledem k tomu, že je to vlastně film, kterej vlastně nic nechce dokázat a že to natočili samí neznámí Němci, tak to zase není tak hrozné... V žádněm případě se to nedá brát jako napodobeninu filmů Rychle a zběsile, je to fakt jen komedie. 2* a víc nepřidám ani prd (už takhle si myslím, že jsem tomu filmu přilepšil až až...).(14.3.2008)

Německý pokus na Rychle a zběsile.. Bohužel u toho pokusu to jenom zůstalo.. Na začátku jsem si říkal jestli to není jenom špatný vtip, ale zhruba od poloviny filmu to nebylo špatný a dalo se na to dívat.. Vůbec ne zásluhou příběhu, ale podívanou na luxusní auťáky.. Tento film dokáže uspokojit pouze fanoušky rychlých aut, ikdyž jich tam není nějak závratně hodně.. Jenom pár pro představu: Ford Mustang, Lamborghini, Maserati, Dodge Viper, atd...(30.7.2009)

DivX/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 9/10 Efekty 9/10/// +holky, herci, hudba, pohledné káry, je to zábavné -je to krátké :-)/// V podstatě bezchybná jednohubka. Velice zábavná. Mixující filmy Taxi a Rychle a zběsile, střížené seriálem Cobra 11. Jinak řečeno německá odezva na americký a francouzský film. Podaná ovšem s velmy velkou nadsázkou a jezdící v odelhčeném stylu. Prostě paráda./// Celkem 90%///(23.9.2007)

• Greg25

Pořád mi nějak uniká smysl tohodle a jemu podobných filmů, mně prostě nestačí jen rychlá auta, mladí lidé (herci), špatný scénář s chatrným příběhem, rádoby vtípky a nápisem vyrobeno v Německu, který tomu automaticky bere nějáka ta procenta dolů. Pro mě to je jeden z dalších zbytečných filmů celosvětové kinematografie, snažila jsem se najít na tom cokoliv čemu by stálo za to věnovat pozornost, ale nenašla jsem - 0%, s dodatkem ještě, že neexistují v hodnocení filmů záporné hodnoty, neb tam bysme se s německou kinematografií brzy dostali.(23.5.2007)

• - V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)