poster

Zběsilá jízda

 • Německo

  Autobahnraser

 • Slovensko

  Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luqi
  *

  Tak teraz neviem, čo to mysleli vážne alebo to mala byť paródia. Od filmu, ktorého podstatu tvoria autá a pekné baby sa v podstate nedá veľa očakávať. Stupidné dialógy, slabé herecké výkony, obšľahnutý príbeh či trápne pokusy o vtip, to sa dá vidieť hocikde ale pretekajúci sa Smart alebo zrýchlenie z 80 na 160 za jednu sekundu, na to som nebol pripravený.(21.3.2009)

 • klerik
  ****

  Zabite ma, ale ja som sa bavil. Prišlo mi to lepšie ako francúzske TAXI či americké RÝCHLO A ZBESILO 2. Samozrejme je to zábavné hlavne svojou priamočiarosťou a nie scenárom... Má to skrátka všetko čo má mať letná oddychovka určená pre teenagerov – pekné autá, pekné kozy, málo hlušiny... A scéna so zubnou protézou je božská...(7.1.2009)

 • MáŠa
  **

  Nó, tenhle film se mi celkem líbil, protože to bylo celkem i vtipné, ty honičky aut nebyly nezajímavé, jenomže k závěru to na naivnosti přidalo trošku až moc, že sem nakonec místo 3. hvězd dal radši dvě. Ti Rusáci, lupiči aut, jsou opravdu hodně úsměvnou tlupou lupičů. By mohli vystupovat třeba v nějakém cirkusu pro děti.(26.8.2008)

 • VLAN
  odpad!

  Tento film mi připomínal Kobru 11 mixovanou s 60 sekund , však v ještě horším podání než je Kobra 11. Příběh je opravdu stupidní, nenápaditý a až moc idealistický. Kvalita zvuku není zrovna ideální, příběh též a nakonec je to vše podtrženo hereckým výkonem. Náklady na natočení filmu musely být vzhledem k užití super-sportovních automobilů vysoké, ale ty celkovou katastrofu nezachrání.(6.6.2010)

 • Scelleton
  **

  No tak nevím, ale tenhle film mě dost nudil. Strašně moc se držel standardů, čímž byl dost předvídatelný a pro mě tedy nudný. Navíc filmy o autech mě nijak zvlášť nebaví (vyjímkou je fast five, který mě závody už nenudí a rovnou do mě cpe perfektní a originální akci) a to je špatný. Bylo by to na 1*, ale pokusím se do hodnocení nesázet až příliš osobních dojmů.(16.11.2011)

 • - V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace