poster

Zběsilá jízda

 • Německo

  Autobahnraser

 • Slovensko

  Zbesilá jazda

Komedie / Akční

Německo / Lucembursko, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tony.cs
  ****

  Bezmozkovité, nicméně pobaví. Rádoby stylová kamera nepotěší.(25.2.2013)

 • Chrustyn
  **

  Kombinace "Rychle a zběsile" (úvod, krásná auta, rychlé ženy - nebo naopak) a francouzského "Taxi" (hloupost policajtů - nebo spíše reálný pohled na jejich život a práci) na německý způsob. Hloupé, nenáročné, bohužel i nepříliš zábavné.(8.3.2014)

 • Shit
  ***

  Německá variace na Rychle a zběsile, ale bohužel dost slabej pokus. Auta jsou ošklivý a nejsou moc nadupaný, děj občas vtipnej a svižnej, ale střídá se i s nudnýmí prvky. Ale největší rozdíl mezi Zběsilou jízdou a Rychle a zběsile je v tom co by mělo film dělat dobrým filmem ve svým žánru a to jsou automobilový honičky sestříhaný do neskutečný akční jízdy a to se povedlo jenom u druhého jmenovaného filmu. Ve zběsilé jízdě se nedá říct že by to bylo jen o něco málo horší, protože je to neskutečně blbě sestříhaný a natočený, postrádá to jakýkoliv napětí a jakýkoliv akční náboj, prostě to nemá vůbec žádnou šťávu a tak musim říct, že to v porovnání s Rychle a zběsile působí spíš trapně, zvlášť když se němci tolik opičí, mohli to aspoň obšlehnout pořádně, když už to nedokážou sami.(28.5.2006)

 • Malarkey
  ***

  Pro někoho možná zběsilá, pro mě hlavně pohodová jízda po německé dálnici, která si dobře utahuje z francouzského Taxíku z Marseille a kupodivu i se vtipem nezachází až do trapnosti, a to se mi líbí. Horší už je to, že těm hercům ty auta hrozně závidím. Jinak je v tom cejtit Kobra 11 na sto honů...jenom kdyby ti policajti nebyli takoví debilové :-)(27.9.2009)

 • Terva
  ***

  Němci dokážou být precizní, ale když jsem zahlédl tento mix několika Rychle a zběsile říkal jsem si, proč to neudělají podle svého. Automobilové honičky oni přeci zvládají (Kobra 11) tak proč to je to odfláklé? Těžko říci. Film na jedno podívání a pak zapomenout. Scénář : Robert Kulzer. Kamera : Hannes Hubach(12.6.2011)

 • - V části, kde probíhá cvičení policajtů na chytání zlodějů aut. Honička se nepodaří a jedno z aut zastaví napůl na návěsu. Spolujezdec vystoupí, bouchne dveřmi a auto padá bez řidiče. Hned následuje záběr, kdy auto dopadlo s řidičem. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace