Doktorka Abby Barnesová ve svém rozhlasovém pořadu radí zoufalým posluchačům, co si mají počít s domácími mazlíčky. Do jejího hlasu se zamiluje Brian – a když se jí jednou zeptá, jak vlastně vypadá, uslyší: „Vysoká, štíhlá, překrásná blondýna.“ Ve skutečnosti je však Abby malá bruneta, byť sympatická. Nicméně si spolu brzy domluví rande. Brianovi se Abby líbí, je sexy, ale na druhou stranu je zaskočen tím, že naživo se její mozkové závity roztáčejí nějak pomaleji. Nejistá Abby za sebe totiž na rande poslala dlouhonohou Noelle, jejíž IQ ale poněkud zaostává. Brian z toho má v hlavě zmatek – a kolotoč událostí se roztáčí.. (TV Prima)

sheilla

U me 3 a 3/4*. Na romanticke komedie nadprumerne. Zajimavy namet a i scenar. Herecke vykony vyborne a konec klasika, co vic si clovek muze prat v nedeli podvecer, kdyz prsi :-) ()

Lencha

Po letech jsem se podívala na HBO (či kde) na tenhle film. A ráda. Líbil se mi už tenkrát, líbil se mi i teď. Jedinou věc bych tomuhle filmu vytkla. Přesto, že mám ráda Umu Thurman, tak mi nepřijde až tak krásná jak ji "prezentují" v tomhle snímku. Štíhlá vysoká blondýna. Blbá jak Humlíčkův pes (omlouvám se Humlíčkovic psům:-)). A ještě na mě její postava působila chladně. To Janeane Garofalo, malá normální brunetka byla ta hezká v tomhle filmu. A hlavně jsem jí to co hrála věřila:-))) Takže když to vemu kolem a kolem, 4 hvězdy si tenhle film určitě zaslouží:-) ()

Kuny27

Fajn strávený čas u příjemné komedie se zápletkou a dějem naprosto neběžným a zajímavým. Jeden z mála filmů, který mě přinutil povídat na obrazovku :D :D Co se týče hudby - jak by mohl Shore zklamat?! Pozitivní hodnocení! ()

wosho

Příjemná romantická komedie, na kterou se dá dívát i vícekrát díky hereckému obsazení. Nemá to sice na klasická díla v tomto žánru, ale na druhou stranu je podařenější než velká většina zbytku. ()

Paity

Tak trochu záměna za ošklivky za krásnou holku. Prostě romantika hlavně na podzimní deštivé večery. ()

Lukoye

V průměru se pohybující romantická komedie. Krásně však vybočuje postava Aby, moc se mi líbyla její usmutněná nejistota a odstup, jež možná nebyl jen hraný. Uma Thurman mě tady nijak nezaujala, ale špatná taky nebyla. Naprosto výborná scéna, kdy se z večírku uteklá Aby kouká na to jak její kamarádku svádí chlapec, kterého miluje. Celou událost pozoruje z úkrytu na ulici pouze ve stínech na skle jeho ateliéru, fakt dojemný. ()

Curunír

Proč kočka není pes, to sice nevím, ale stejnojmený film je naprosto průměrnou a ne zrovna zábavnou romantickou komedií. Ale hlavní představitelé jsou sympatičtí a ten pes opravdu nádhernej a samozřejmě Uma není taky špatná... ()

Jeremiah

Celý život se odvíjí od hledání toho pravého. Né každému je dán dar suverenity, aby toto lehce dokázal. Abby je vzdělaná a inteligentní, ale i přesto málo si věřící osůbka, která si myslí, že moc krásy nepobrala. Musí tudíž napomoci náhoda. O tom je vlastně celá tato romantická komedie, která sice člověka ničím novým neohromí, ale také ho ničím negativním nezklame. To je velké plus tohoto filmového kousku. Film se mi jako celek líbil, jenom mu mohu vytknout, že občas sklouznul do laciných scén. Velmi slušné 3. ()

Rockerman

O romantických komédiích se vždycky říká, že jsou blbé, jednoduché a předvídatelné. To vše se dá říct i o tomto slaďoučkém filmu. Příběh "veterinářky na telefonu" se mi však dost líbil a proto nebudu dělat pokrytce a dávám této "pitomé"romantice nadprůměrné hodnocení. Jasně, že jsou tam scény, které tam fakt být nemusely, ale Hank (pes) a slušná zápletka vše vynahrazují. ()

Ydrosten

3 Hvězdy ( a nechtějte vědět proč ) Uma je tady sice za takovou jakože troubu , ale proč ne - nemusím se stydět za to že mě podobné komedie baví. ( a stejně jako " golfista " - za zvířecího hrdinu jedna hvězda navíc ) ()

PavelZava

Všechno začne telefonátem Briana do rozhlasové relace Dr. Barnesové, protože pes Hank má na tlapách brusle. Tím to všechno začne. Zamiluje se do hlasu a duše Dr. Barnesové a je malinko podfouknut, že je to Noelle, která se mu líbí fyzicky. Ty jsi ta duše, já jsem jen to tělo ! přesně takto ujasňuje Noelle (U.Thurman) Abby (J.Garofalo) jejich situaci a vztah Brianovi. A prodavač knih dodává Ale pěkné tělo. Když jdou spolu vypadají legračně, protože Noelle je asi o metr vyšší než Abby. Co myslíte, se kterou nakonec zůstane. S Noelle ? Anebo snad s Abby ? ()

markotter

Když je dlouhé nedělní odpoledne, poprchává, není opravdu vůbec nic dělat, tak si vemte skleničku Sangrie, lehněte si na gaučík a koukejte na pěknou Umu Thurman. Tenhle film je přesně na to - nic víc, nic míň. ()

Trifi

Tohle je pro mě osobní záležitost. Pro někoho to sice může být jen další tuctový vývar, ale já si nemůžu pomoct, pro mě je v tom něco víc... ------ Plus: Příběh, civilní a uvěřitelné herecké výkony -- Mínus: Zápletku by se možná hodilo obléct do vážnějšího kabátu než komediálního... ------ Recept: 100% námět ------´ Hodnocení: 95% ()