Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  *****

  Jsem lehce překvapen z tak nízkého hodnocení. Štěstí je nejsilnější snímek, který se na poli českého filmu v poslední době objevil. To co mi nesedělo na Slámovo Divokých včelách, už ve Štěstí neskřípe. Děj je ucelený, herecké výkony brilatní, kamera se povětšinou soustředí jen na obličeje herců. Také musím vypíchnout hudbu. Kytarová melodie zazní ve filmu jen párkrát, ale k filmu se hodí naprosto dokonale. Kdyby se takhle Slámovi zadařilo i příště, budu jen rád. Za tři takové filmy bech se už nebál nazývat ho mistrem.(6.11.2006)

 • mchnk
  ****

  Jako člověku, žijící 28 let v prostředí Chemických závodů Litvínov, mi okolí bylo více než blízké. Panelákový úpadek osobnosti na jedné straně vs. přirozená touha po lásce, svobodném životě s tradicí, nebo starost a potřeba pomoci dětem, na straně druhé. Klasický herecký tým Bohdana Slámy nám tady přehrává dost depresivní pohled na nespravedlnost a falešnou hrdost. Jedinečný režisérský styl a silný příběh. Bohdan Sláma pokračuje ve svém kvalitním stylu.(7.11.2012)

 • AngelAngie
  *****

  Když jsem na tenhle snímek koukala asi před rokem, viděla jsem prvních cca 20 minut a musela někam jít, do včerejšího dne jsem se nedostala k tomu, abych jej shlédla celý. Na jednu stranu jsem si po jeho skončení říkala, že jsem úplně neschopná, že jsem si takové dílo nechala ujít, ale na tu druhou mě to v duchu hřálo u srdce, ptž jsem jej teĎ viděla na správném místě, ve správný čas a vychutnala si jej nejvíc, jak jen to mohlo jít. To, co všichni zůčastnění herci předvádí, je neuvěřitelné. Táňa, Aňa, Simona, Bolek, Pavel, .. věřila jsem jim absolutně každej krok a mnohdy i se zatajeným dechem pozorovala, jak jindy tihle usmívající se lidé se rázem přeměnili na v bolesti žijící jedince, nemám slov, nebýt jich, ten film mě zaujme polovičně. A díky bohu za ně!(26.6.2008)

 • Boss321
  *****

  Sonda Bohdana Slámy do života dvou obyčejných lidí mezi nimiž přeroste kamarádství v opravdovou lásku. Krutý a emocionální příběh se bezesporu dotkne valné většiny z nás. Pavel Liška předvádí naprosto perfektní výkon a určitě se jedná o jeden z našich největších současných talentů. Tatiana Vilhelmová nezůstala o moc pozadu a stejně jako Pavel Liška v mužské kategorii, si odnesla Českého lva za nejlepší výkon v hlavní roli. O tom, že Anna Geislerová ja skvělá herečka určitě nikdo nepochybuje a rolí psychicky narušené Dáši to jen potvrzuje (Čský lev za vedlejší ženský výkon). Bohdan Sláma už svým předchozím Divoké včely naznačil, že se na režisérské židličce objevil nebvyklý talent. Štěstí je důkaz, že čas od času se v našich kinech objeví film, který je schopný uspět i v mezinárodním měřítku........(16.3.2008)

 • klerik
  ****

  Podstatne stráviteľnejšie ako DIVOKÉ VČELY. Film založený na "pozadí" - všetko, čo je v podstate vedľajšie (fabrika, rodičia) vytvára kontrast s hlavnou "líniou" a dáva jej tak hlbší rozmer. Napriek tomu, že herci hrajú to, čo už stokrát hrali (ožratý Polívka bol opäť raz na hranici mojej tolerancie), je to dobrý film o pohľade na svet a generačných rozdieloch...(20.12.2007)

 • - Scény na psychiatrickém oddělení jsou natáčeny v mostecké nemocnici. (Pulos)

 • - Zdeněk Raušer (Jája) nemluvil svým hlasem. Předaboval ho Roman Zach. (Marsik)

 • - Pouť, na které se natáčelo, byla postavena naproti Baumaxu v Mostě a každý člověk, jehož obličej byl v záběru kamery, dostal 500,- Kč. (Pulos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace