poster

Kučírek versus Kučírek (TV film)

Drama

Československo, 1991, 52 min

Režie:

Hynek Bočan
 • lubospoti
  **

  To,co mělo v divákovi vzbuzovat emoce a mělo být dramatickým kusem,bylo jen prázdným snímkem plným planého tlachání a šablonovitého chování.(12.3.2013)

 • Snorlax
  **

  Krátit si čekání na to, než se něco stane, pohledem na Pavelkův thymolinový úsměv, je strašně depresivní. Jakub Marek to bohužel nedokázal zachránit.(10.3.2013)

 • Rodriguez
  *

  Teda čekal jsem nějaké pořádné rodinné drama a místo toho jsem dostal břečku plnou keců. 15%(10.3.2013)

 • triatlet
  **

  Upovídanost převyšuje asi desetinásobně avizovanou dramatičnost. Celý příběh působí, jako by hlavním cílem aktérů bylo splnit doporučený plán natáčení. Strojenost dokazuje např. mejdanová scénka.(10.3.2013)

 • honajz
  **

  Tak nějak nevím.Kde bylo to drama? Nejdřív je zde otec, který nemá čas na rodinu a syn tím asi trpí. Pak dojde po tři čtvrtě hodině k nehodě, která se rozebírá čtvrt hodiny, a během poslední minuty otec najde se synem konečně společnou řeč. Prostě zde nefunguje normální časování příběhu a zápletky, chybí zde dramaturg, který by oddělil zrno od plev a trošku to celé přeskládal, aby to mělo hlavu a patu. Ale pak by z toho vylezlo, jak vlastně o ničem film je a jak účelově a zbytečně je zde nastavená ta nehoda.(11.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace