Vražedná terapie

Emafera

A toto jako bylo co. Pseudohoror bez napětí, bez zápletky, žádné lekačky, nic. Pozvolný začátek se mění v nudu, digitální kamera napětí spíš ubírá. Přikláním se zde k menšině, která nechápe zdejší hodnocení. ()

Shanen29

Velmi dobrá atmosférická věc z psycho léčebny s minimem herců.Učesaný mysteri thriller s pořádnou dávkou napětí. ()

zly.dvojce

And where do you live, Simon? - I live in the weak and the wounded doc. Jak obycejne nemam rad tento typ koncu v hororech, protoze ho s oblibou pouzivaji neumetelove, aby do filmu mohli nasrat hafo nelogicnosti a pak to svést na paranoiu hlavního protagonisty, už kvůli stáří filmu mu toto vyčítat nemohu. Byl totiž pravděpodobně jedním z prvních a to, že tento způsob filmování byl devalvován později natočenými sračkoidními filmy, za to posezení u psychiatra číslo 9 opravdu nemůže. Velice zajímavý film s hutnou a tíživou atmosférou. Myslím, že dosti dobrý náhled do lidského psyché. Ty čtyři hvězdičky si zcela zaslouží. ()

intro

Já osobně tenhle typ hororu moc nemusím. Podíval sem se, ale nějak extra mě to nezaujalo. Stejně jako snímek Mechanik . Brad Anderson prostě netočí horory podle mého vkusu. ()

Sid_77

Zdlouhavý, místy až moc. Scénář taky neni bůh ví jak originální ale všechno ostatní šlape jak sviňa! Od Grudge jsem nebyl po konci filmu tak psychicky vyděšenej! Ježiš to bylo ale hnusný. POkud radši psycho filmy než lekáky tak tohle je váš šálek kafe! Chtěl jsem domů ktoučovej magnetofon...už nrchci, až uvidíte, pochopíte.......Where do you live Simon? In weak and wounded, doc. 3/5 z 5. ()

Jerris008

Skvěle mrazivé prostředí ve skvělém mrazivém hororu. Konečně horor podle mého gusta. Důkaz, že horor není lepší tím, kolik krve je zde prolito, ale tím, kolikrát vás opravdu zamrazí. A mě tedy zamrazilo hodněkrát. Sice začátek je dost protaženej a opravdov napětí se koná až v poslední půlhodince filmu, ale i tak ta půlhodinka stojí za to. ()

kolosus

Zaujímavé jak vie niekomu rupnúť v bedni. Síce tráviť dni na renovácií opustenej psychiny, niet sa ani čo čudovať. Komorné, znekľudňujúce a funguje, teda práca s kamerou, zachytávanie tích priestorov, krásne sa budujúce napätie od stredu filmu až po koniec, z hlasu Simona mi behal mráz po chrbte. Peter Mullan ako obyčajne perfektný, uveriteľný. Spokojnosť. ()

CRYPT

Film mne nenechal klidným! Musím říci že něco tak psycho báječného jsem dlouho neviděl, zda-li vůbec někdy. Anglický dabing v audionahrávkách byl naprosto fantastický, příběh také. Fakt to bylo hodně kvalitní movie a mohu všem fanouškům horrorových snímků doporučit! ()

AlexUnited

Tento zvláštny film s podivnou atmosférou a neobyčajným spracovaním stojí a padá na jeho pointe. Celý jeho čas je vlastne očakávaním aké rozuzlenie nám na konci prinesie. Keďže výsledná pointa mňa osobne sklamala (očakával som niečo sofistikovanejšie a prepracovanejšie) tak sa nedokážem zbaviť dojmu, že divák bol neustále iba ťahaný za nos. Originalita a netradičnosť sa však tomuto snímku uprieť rozhodne nedá, preto by som Session 9 zhodnotil ako lepší priemer. ()

Greendell

Nějak nesdílim nadšení některých zdejších uživatelů, a jsou filmy u kterých nechápu jak jim někdo může dát plnej počet(samozřejmě, řiká se 1000 lidí=1000 chutí, ale i tak), a tenhle je jeden z nich. Za mě teda pěkná nuda a i když film trvá "jen" 100min, tak už po půl hodině mi to přišlo nekonečně dlouhý a docela jsem se těšil až to skončí. A ani bych to neřadil do kategorie horor, nic moc děsivýho se tam neděje. Trochu to sice zachraňuje konec, kde nám osvětlí vo co tam gou, ale i přesto za mě max 2*, sorry... ()

Pajotka

Atmosféra filmu byla naprosto skvělá a dosáhla přesně svého účelu - vzbudit nepříjemný stísněný pocit plný nepochopení a otázek. Nemůžu říct, že bych se bála, což nejspíš ani nebylo účelem, ale tak dobře vystavěný děj plný zla, vnitřních démonů a přesto o ničem, jsem už dlouho neviděla. Do teď něvím s čím že to jednotliví pánové bojovali, co byla skutečnost a co pouhé výkřiky podvědomí a myslím, že tomuto filmu radší ani rozumnět nechci. ()

Olafsson

Psycho! Vynikající gradující atmosféra... Celou dobu jsem nechápal jak to vlastně je.. A na konci jsem (možná) pochopil... Tady je vidět, že když je dobrý námět, herci a režisér, dá se za málo peněz zahrát hodně kvalitní muziky... ()

Honsik

Film jsem si pustil jako hittip mé kamarádky. Mám rád filmy, kde je vše reálné, prostě žádné běhání oběti lesem a vrahoun čeká na cigárku za stromem úplně do pohody. Takže: hluboká noc, původní znění, zvuk na plné pecky, sám v baráku, TMA, TMA, TMA. Po filmu se, kámo, budeš bát jít vyčůrat... Silné 4 hvězdy.. ()

subic

Stará opuštěná psychiatrická léčebna a parta stavebních dělníků při rekonstrukci. Jako horor tohle nikoho nevyděsí a jako psychthriller je to takové těžkopádné. Děj se rozplétá velmi pomalu a to je příčinou spíš nudy než napětí, absence napínavých okamžiků je dost znát. Také herecké výkony nejsou dramatické a David Caruso to sám neutáhne. 50%. ()

Pitryx odpad!

Krucinál, nevyužít takovou nahrávku na smeč, to by měl být trestný čin. Rejža má k dispozici dávno uzavřený špitál s blázincem, k tomu dobré herce, ale on z toho vytříská báchorku o ničem bez konce. Celý film je roztříštěný do kousků postav, které snad ani nejednají v rámci logiky. Nevím, o jaký žánr šlo, nebyl to ani horor, ani psycho, ani nic. Jen hromada sraček. A spousta nudy a spousta keců. 2012000000/0 ()

G3orgig

Místní, vesměs pozitivní komentáře způsobili to, že jsem od toho čekal trochu více, než jsem ve finále dostal. Možná by bylo zajímavější, kdyby ony, celkem zásadní, schizofrenní nahrávky byly nejen audio ale i video. Každopádně nejvíc na filmu oceňuji, že ač se dá označit za horror, tak v něm není jediná lekačka, kterých se vyloženě děsím a proto počet horrorů, které jsem v životě viděl, by se dal spočítat na prstech jedné ruky - bohužel, neboť náměty těchto fimů mně většinou připadají opravdu zajímavé. ()

Kucino

Tu asi neboli peniaze na efekty alebo čo.... Veľmi slabé, ale aspoň s myšlienkou :).. btw. horror a mystery v popise filmu nemá čo robiť ()