Policajtem proti své vůli

Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

• Kubick

Typický oddychový film, váhám mezi 2 a 3*, ale vzhledem k tomu, že hlaví roli obsadil Jackson, dávám dvě, protože herec takových kvalit by neměl dle mého názoru ve "spotřebním" filmu co dělat. Dějová linka je příliš okoukaná na to, aby se stala zajímavou, vtipy jsou občas trefné a párkát jsem se i zasmál. Ale to film nezachrání. Navíc se Eugene zřejmě zhlédl v Prcičkách a tak nám po celý film uprdánkuje.(26.1.2006)

Priemerná komédia o drsnom policajtovi a nešikovnom dentistovi, ktorí budú spolu riešiť prípad. Pár vtipných scén sa našlo, ale celkovo ich bolo málo. Dejovo slabé. Miestami bez nápadu. Herecké spojenie Jackson a Levy veľmi nefungovalo a po pár minútach skôr liezlo na nervy. Najväčšie plus je krátka stopáž, ktorá robí tento film znesiteľným.(3.5.2015)

• BUD-SFIS

Když už tak drsný zjev drsného policajta a s ještě drsnější mluvou a drsnými ksichty jsou zakomponované do ještě drsnějšího příběhu. Tak to už je příjemnější si vytírat zadek tím nejdrsnějším šmirglem než se dívat na film. Výhodu to má, není to drsná stopáž. To by byl opravdu konec. Samuel L, Jackson se se filmu herecky odreagoval asi neměl zrovna co na práci, proto vzal tuto roli.(9.4.2006)

Typickej, průměrnej, oddechovej film. Škoda, že je tu jen 5- stupnicová škála hodnocení, tohle je něco mezi 2* a 3*. Ale když člověk leží doma už 2. týden s antibiotiky a leze mu to na nervy, vezme docela s chutí zavděk i tímhle filmem. Klasická zápletka která tu už byla 1 000x, drnej polda a blbej náhodnej ňouma. Eugene Levy má několik dobrých hlášek a scén, především zpočátku filmu. Konec klasicky "americkej". Pobaví, neurazí, ale ani zas nějak extra nanadchne. Jedno zkouknutí a není důvod se k tomu vracet.(15.1.2010)

• Trixinka

Díky své délce film uteče rychle. A jelikož je to spíše nudný a horší film, je to i dobře. Nevím, zda to měl Samuel L. Jackson za potřebí, hrát v tomto "akčňáku". Zápletka - nic nového, vtipu málo - pardon, ale to že má někdo špatné zažívání je hooodně ohrané, akční scény - ha ha... Na deštivý podzimní den snad dobré pro někoho, ale pro mne už nikdy více. 2* za Jacksona.(2.8.2017)