Policajtem proti své vůli

Cool & Fool - Mein Partner mit der großen Schnauze

Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

Za každýho z ústřední dvojice, Samuel L. Jackson + Eugene Levy, jsem přidal 1 hvězdu. Takže pokud je nemáte rádi (nebo k nim máte prostě neutrální vztah), postrádá smysl se na tenhle film koukat. =) (55%)(1.3.2015)

• Rypley

Samuel L.Jackson jako přehnaně Drsný a Vulgární policajt a Eugene Levy v roli ukecaného prodejce dentistických pomůcek v příběhu, který nevede od nikud nikam a to beze špetky humoru.Sorry, ale nejvtipnější je snad název a jeho český překlad. V originále The Man, dalo by se říci že se jedná snad o nejkratší název ve filmu, hned po filmu It/TO. Český překlad naopak aspiruje na nejdelší název vůbec. šlo asi o takoví malý překladatelský oříšek :-)(5.1.2007)

Typickej, průměrnej, oddechovej film. Škoda, že je tu jen 5- stupnicová škála hodnocení, tohle je něco mezi 2* a 3*. Ale když člověk leží doma už 2. týden s antibiotiky a leze mu to na nervy, vezme docela s chutí zavděk i tímhle filmem. Klasická zápletka která tu už byla 1 000x, drnej polda a blbej náhodnej ňouma. Eugene Levy má několik dobrých hlášek a scén, především zpočátku filmu. Konec klasicky "americkej". Pobaví, neurazí, ale ani zas nějak extra nanadchne. Jedno zkouknutí a není důvod se k tomu vracet.(15.1.2010)

Dal bych málem tři hvězdičky, protože jsem čekal od tohohle více... ale když to porovnám s nekomediálním Training day, tak se mi snad víc líbil i ten Samuel L. Jackson... :) Nu, ale skutečně Eugene Levy nezklamal a je kouzelný prodejce dentální hygieny! :) Taky jsem poprvé ve filmu zaregistroval Luka Gosse z http://www.youtube.com/user/brosmania :) :)(10.1.2010)

Priemerná komédia o drsnom policajtovi a nešikovnom dentistovi, ktorí budú spolu riešiť prípad. Pár vtipných scén sa našlo, ale celkovo ich bolo málo. Dejovo slabé. Miestami bez nápadu. Herecké spojenie Jackson a Levy veľmi nefungovalo a po pár minútach skôr liezlo na nervy. Najväčšie plus je krátka stopáž, ktorá robí tento film znesiteľným.(3.5.2015)