Policajtem proti své vůli

Policajtom proti svojej vôli

Akční / Krimi / Komedie

USA / Německo, 2005, 80 min

• MATADOR

S. L. Jackson chtěl pravděpodobně zkusit i jiný žánr a tak se upsal této "komedii". Sice zde hraje takového typického černého rádoby policajta, který se s ničím nemaže. Ale snad bohudík mu zde sekunduje Eugene Levy, který za celou stopáž pár vtípků pronese, ale jinak nic nového pod obzorem. Ale bylo to koukatelné ;-)(22.12.2008)

"Tak kdo jsem?" "Kdo jsi? Jsi moje děvka. Moje osobní děvka." Ucházející komedie, která na své shlédnutí láká především sympatickým hereckým obsazením. Samuel L. Jackson a Eugene "ten pohodovej táta z Prciček" Levy se docela dobře doplňujou a ve scénáři jim bylo přiděleno pár dobrých hlášek. Děj je velmi jednoduchý, ale co by taky člověk nechtěl od dnešních komedií. Aspoň, že jsem se párkrát opravdu zasmál, což zase u dnešních komediích nebývá moc zvykem. Stopáž je více než sympatická a tak než se nadějete, je konec filmu. Myslím, že zdejších 50% přesně sedí, protože jde o typický komediální průměr na jedno shlédnutí, který sice pobaví, ale ničím nepřekvapí.(15.7.2011)

• petero

Samuel L. jackson je opäť super vo svojej úlohe samotárskeho policajta FBI, ktorý musí nechcene spolupracovať s ukecaným suchárom v podaní Eugena Leviho. Tento herec pokračuje vo svojich úlohách neschopných trtkov. Okrem toho, že týto dvaja sa stále sucho podrypujú tu nájdeme aj klasické vtípky o prdení. Ďalšia komédia bez väčších ambícií. Samozrejme Jackoson si takéto pochybné filmy môže dovoliť, jemu to kariéru nijak nepoškodí.(6.2.2006)

• Rypley

Samuel L.Jackson jako přehnaně Drsný a Vulgární policajt a Eugene Levy v roli ukecaného prodejce dentistických pomůcek v příběhu, který nevede od nikud nikam a to beze špetky humoru.Sorry, ale nejvtipnější je snad název a jeho český překlad. V originále The Man, dalo by se říci že se jedná snad o nejkratší název ve filmu, hned po filmu It/TO. Český překlad naopak aspiruje na nejdelší název vůbec. šlo asi o takoví malý překladatelský oříšek :-)(5.1.2007)

• Faye

Drsný policajt Vann a nechutný žvanil (prodavač dentistických pomůcek), který dokáže zkazit i nejjednodušší úkol a víc něž stokrát omletá záměna při předávce zboží. Takže pitomeček Andy, ač chudák postřelen do zadku a trpící zažívacími obtížemi se stává důležitým mužem (dost se zdráhám použít tohle slovo) při odhalování překupníků zbraní. A že se i strachy počůrá? No, kdo by se mu divil. Nevím komu se tenhle druh humoru může líbit, ale mě to dost znechutilo.(28.1.2006)