Série(7) / Epizody(378)

Vaše kamarádka Peppa je malé roztomilé prasátko v červené sukni. Ráda se baví s přáteli, je zvědavá, má ráda čokoládové zákusky a narozeninové oslavy i výlety, na kterých se něco dobrého jí. Nejvíc ale miluje, když je pořádné bláto. Protože, co může být na světě lepší zábava, než je skákání v blátivých kalužích? (oficiální text distributora)

Filipus Muff

Animovaný věci mám rád ale tomuhle sem nepřišel na chuť ani když sem byl malej i v tý domě mi to přišlo takový přihlouplý a s dnešním vnímáním je to ještě horší... ale furt lepší než ta rádoby vtipná parodie "prasátko slezina" to už je vyložená trapnost... ()

fixaman

Povedený dětský seriál. Na rozdíl od většiny ostatních prcky i něco učí a má sem tam nějaké to morální poselství, jak to dřív bývalo zvykem. No a tak naše děti mají s Peppou prakticky všechno od knížek přes plyšáky až po svítilny :D ()

posh.exe

Je to tak trochu infantilně jednoduché, ale není to takovej brainwashing jako Teletubbies, který doteď nechápu ani já, natož batolata :D Chro! ()

igris

Po poľsky je to fakt skvelé, síce nulový dej, animácia divná- prasaťu trčí čumák z boku hlavy, ale ten dabing stojí za to!!! ()

josieaddms

Seriál, naprosto nepochopený dospělými diváky, patří k jednomu z nejlepších, jaký mají dnešní děti nízkého věku možnost vidět. ()

Doski

Jeden z nejvtipnějších a nejlepších pořadů pro děti, co v současnosti vzniká. Zajímalo by mne, zda to tvůrci schválně dělají tak vtipné pro dospělé nebo jestli jsou tak ujetí a nebo jestli je se mnou něco špatně. :D Pozn. je mi 18 let. 90% ()

Hannibal1913 odpad!

Ano, Pepa je ženský rod a svině majou nejradši čokoládu. Mno budou ty děcka trochu překvapený, až se ve třinácti po nějaké řádné kalbě probudí v deliriu kdovíkde v prasečáku a ty zvířátka nebudou vůbec tak roztomiloučký. ()

Megynka

Miluju tento seriál, koukám na něj s dětmi moc ráda. Ale tedy v originále. Ta čeština je bohužel hrozná :/ takže dávám 5* ale originální verzi ... ()

Akitenshi

Přiznám se, že moc nechápu všechna ta špatná hodnocení ve stylu "Nelíbí se mi to". Tohle je seriál pro děti, takže hodnocení vidím spíš podle toho, jak se to líbí mé dceři. A ta je z tohohle seriálu nadšená. :) Ostatně, je to skvělý seriál, na který se dá s dítětem dívat, jsou tam občas i dobré vtipy a dítě se zde pěkně učí základní chování ve společnosti, Peppa zažívá většinou obyčejná dobrodružství, která děti dobře znají a dokážou se s nimi ztotožnit, sem tam se naopak objeví díl, kde tvůrci pustili uzdu své fantazii a snaží se zde mířit spíš na představivost a kouzelný svět, do kterého se umí dostat jen děti. Takže za mě - skvělý "první" seriál. ()

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi