Uvolněte se a těšte se… přichází „pravá zvířecí párty“ – animovaný gang zvířat! V tomto dobrodružství vystupuje v hlavní roli Otis, lehkomyslná kráva, která celý den tráví zpíváním, tančením a prováděním různých darebností lidem… Nespoutané, šílené a divoce zábavné stádo šprýmařů, kterým se budete smát nahlas! (oficiální text distributora)

dopita

Zvířata na farmě choděj po dvou, po nocích se bavěj a dělaj mejdany, ale jen když se farmář nedívá nebo už spí. A když náhodou něco zahlídne, tak to pěkně odskáče – docela humorná scéna. A občasnej humor je jeden z mála kladů tohohle filmu, protože jinak je to spíš zklamání. Příběh nijakej, hudební čísla průměrný, animace nehezká a Oedekerkova posedlost kravskýma cákama už začíná bejt podezřelá... Kdyby mě bylo deset let, asi by se mi to taky nelíbilo. ()

Nons3nse

Barnyard je skôr animák určený pre najmenších.Film má jednoduchý dej , pri ktorom som sa nudil,a pri koncu filmu som aj skoro zaspal.Animácia sa dá celkom zniesť , ale tiež to nieje žiadna sláva.Po humornej stránke to tiež nieje bohvie čo.Zasmial som sa jedine vtedy , keď zvieratá mali v stodole párty (Kura,ktoré hádže šípky na plagát KFC) Nato že Barnyard má nemalý rozpočet ( 51 miliónov $ ) mohlo to dopadnúť omnoho lepšie. Jeden krát sa dá ešte na to pozerať,ale druhý krát by som to už asi nezniesol. ()

Wishkah

Pohádka s poučením, občasným pousmáním a býkem s vemenem. Tvůrci nejpíš nemají o dětech nejlepší mínění ()

Asmodin odpad!

Tvůrci filmu asi nikdy neviděli krávu a býka jinak by viděli jaký je mezi nimi rozdíl. A co ten děsnej soundtrack? Osel by se měl asi naučit jinou písničku. Zlatej Shrek I. a II. ()

Jendus

Tak já teda nevim, ale jako synovi inseminačního technika mi přišlo krajně trapný a blbý, aby všichni představitelé skotu měli VEMENO!!!! (neříkejte mi, že to nešlo udělat jinak, aby to nepobuřovalo tu purytánštější část publika..?) A to se ani nezmiňuju o úrovni "vtipného" humoru. Plivu na vás, zvířátka z farmy... Jediný co mě možná trochu zaujalo, byla ta chlupatá věc v bedně :). ()

Pavelos

Animace vypadala jako by byl tenhle film tvořen tak před deseti lety.. No a co se příběhu týká, tak to byl teda výkon:-( Zaznělo tam spousty vtípků, ale jen opravdu málo jich bylo opravdu vtipných.. ()

(Z)denny

Taťka býk má vemeno, mladý býček má vemínko, jeho kamarádi býčci mají vemínka, naštěstí i kravičky mají vemínka (pro ty, kteří ve škole při přírodopisu nedávali pozor, tak kravičky je opravdu mají mít).. Pokud se člověk oprostí od různých anatomických nesrovnalostí ze zvířecí říše (které bohužel někdy působí opravdu rušivě..), tak se člověk u tohoto snímku občas usměje.. A nebo zaplláče nad tupostí německo-amerických výtvarníků.. ()

arcticsky

Pro mne dosti zábavná podívaná i když chvílemi infantilní. Proč tam mají býci nebo voli vemena, to by stálo za podrobné vysvětlení od autorů. ()

embecka

Rozprávka, ktorá okrem zlej animácie a toho, že dali všetkým býkom kravské vemená, tak ujde. Jednoducho to ujde. ()

Muel

| Nickelodeon Movies | Pozreté naposledy v detstve. Nemal som to rád, divné dizajny postáv, trápny humor a celkovo zvláštny pocit z filmu ma odradzovalo to pozerať stále dookola. A tak som si po dekáde a pol povedal, že to rewatchnem a čuduj sa svete je z toho absolútne obstojný, chytrý a odviazaný animák, ktorý sa na nič nehrá a kde sa chcú zvieratá iba baviť. To je ich posolstvo a to ich vedie k tomu, aby farmárovi spôsobili počas filmu 3 otrasy mozgu. Benova storyline je geniálna, rocková hudba a pri tom hútna atmosféra pri zabíjaní kojotov a následná heroická smrť, milujem to. Prekvapivo fakt dobrý animák. Viac TU. | Hodnotenie: 8/10 | ()

Pidzey

Nemám rád animáky se samoúčelnýma estrádami,tanečky a písničkami.Tady toho je hafo a je to docela vopruz.Slabší animace,příběh skoro vo ničem a těch pár samostatných vtipů film nezachrání,stejně jako roztomilý mišák a scéna s omračováním farmáře.Pro mě nejhorší animák co jsem viděl. ()

alambert odpad!

Scénář k ničemu, animace k ničemu, dabing k ničemu, všechno k ničemu. Detaily, jako třeba býka s vemenem, snad ani nebudu rozebírat...to nemá cenu....Jdu se vyzvracet... ()

gootchy

Krávy řídí auto, krávy řídí čopry. Píšu krávy a oni to jsou vlastně voli s vemínkama:)). Vykašlete se na animaci, vykašlete se na příběh a užívejte tuhle ujetinu. Je to infantilní, to přiznávám, ale nad tímhle dílem nemusíte přemýšlet, tahle věc je na oddych ne na Oskara. Někdy musíte dát filmu šanci, a nesoudit podle obalu. Je to rozhodně lepší než nějakej podělanej Příběh žraloka. Mooooooooooooooo. ()

BeranSon

S tou animací tedy žádná sláva. Charakterově velmi slabá, leč hodně opráskaná rádoby pohádka, která ani tak nestaví svůj vlastní zájem na to nejjasnější světlo. Kdo klade na Barnyard velké očekávání bude nejspíš zklamán, ale ustát se to dá. Nějaký ten světlejší moment se rozhodně najít dá, to né že ne, ale jenom to všechno až příliš sálá plastikou až hanba. Jednotlivé postavy jsou spíše pro srandu, tím myslím jejich účel a konání. - 4/10 - ()

miawallacova odpad!

příšernou animaci bych ještě přežila, ale býčka s vemenem nerozdýchám. špatné od začátku do konce a navíc ještě velmi nudné ()

Tamten

U tohohle filmu je největší problém, že není jasné, pro koho je určen. Působí jako pohádka pro menší, jenže je v něm několik scén, které jsou celkem tvrdé a díky kterým pro děti není vhodný. Kdyby trochu přitvrdil, mohlo z něho být zajímavé pokoukání ve stylu "Terkel má problém", kdyby ubral, mohla to být pohádka pro děti. Takhle je to nic pro nikoho. ()