Doodlebug

Krátkometrážní / Fantasy / Mysteriózní
Velká Británie, 1997, 3 min

Krátky 3 minútový film o chlapíkovi, ktorý sa topánkou pokúša zabiť svoju vlastnú zmenšeninu... (ethos)

Sdoom

Zajímavý nápad v nezáživném provedení. A ať hledám, jak hledám, tak žádnou úžasnou filosofickou myšlenku nevidím ani v pointě. ()

Arkanoid

Temná atmosféra, k tomu ťažká depresia muža, ktorý sa snaží zabiť... Človek je ten najlepší lovec a zároveň najjednoduchšia korisť. Už tu vidieť, aký dôraz dával Nolan na logiku. ()

Kelly2502

Uf...človek by si pomyslel,že je tažké zaujať 3 minútovým filmom,ktorý sa odohráva v jednej tmavej izbe ...no nie je....už od prvých sekúnd v kombinácia s ako inak skvele vybranou hudbou mi spôsobilo zovretie hrdla...surrealistický tak ako nás to učili v škole a zároveň najlepšia prvotina akú som kedy videl....Nolan už ako mlaďas dokazoval,že je to Boh v ľudskom tele :) ()

TheNine

Vynikající! VYNIKAJÍCÍ! Trošku psycho, naskočí husí kůže a vy pak jen hledáte něco většího, s větší dlaní... ()

borec999

Nápadité ,nepredvídateľné, absurdné a na konci mierne vtipné. Za 3 minúty toho Nolan vo svojom debute stihol dosť a zaujal. 75% ()

arexam

Základní otázka života, vesmíru a vůbec obsažená ve třech minutách. Ten kluk měl už tehdy v hlavě velký myšlenky. ()

wosho

Nejsem fanda moc krátkometrážních filmů, pokud v nich není stopa humoru. Nolan si svůj debut určitě dlouho rozmýšlel, plánoval a propracovával-po technické stránce věci je odveden velice profesionálně, zvláště po trikové stránce. A co se týká atmosféry, která je zde tak vychvalovaná, je vidět že Nolan má talent od přírody na budování tajmna. Nebýt však té skvělé pointy, tak by šlo o zajímavý kraťas, co hodně říká o schopnostech režiséra. Ale bez jeho dalších obřích úspěchů, by Doodlebug zapadl do zapomění. ()

Tydlidáš

Dobrý nápad. A na začátek kariéry to vůbec neni špatný. Na malém prostoru toho ten dnes už Vééélký pán udělal hodně..... zajímavej názor Matty ()

Stružák

Příjemné překvapení s atmosférou, která by se dala krájet a vhodným černobílým zpracováním… Kdo by věřil, že se člověk bude i u kraťasu od Nolana bát. :-) ()

kery- odpad!

To hodnocení nemyslíte vážně, že ne? Je to od Nolana, tak tomu musíme dát červenou? Na tomhle kraťasu není dobrý nic. Možná tak atmosférická hudba, ale vzhledem k tomu, že film má ani ne 3 minuty, tak u ní toho moc posrat ani nešlo. A když nad tím teď tak přemýšlím, tak i ta se mohla dát jiná a lepší. Mno, jinak je to fakt o ničem, a nepřesvědčíte mě, ani kdyby to tu mělo 95%...Ale teď už alespoň vím, že TDKR nebyl přešlap vedle. Nolan to měl v hlavě pomatený už tenkrát, teď už to prostě leze ven. Od Interstellar už ani nic očekávat raději nebudu.. ()