Oblíbený moderátor zpráv ze San Diega Ron Burgundy zažívá vrchol své kariéry. Je obklopen svými dobrými kamarády, se kterými je radost pracovat. Ovšem co dokáže udělat jedna zkušenější a profesionálnější moderátorka? Naprosto otřese Ronovou pozicí v televizi a Burgundy tak jde rychle ke dnu. Dokáže ho z něj dostat boj proti bláznivým teroristům, říkajícím si Budík? Nejen záchrana města, ale i láska k moderátorce Veronice je v sázce! Ronův moderátorský tým se vydává s ním na cestu za osvobozením Ronovi milé! Tvůrci komedie Zprávař dokázali nemožné a z nepoužitého materiálu právě ke Zprávaři udělali další povedenou komedii! (P1tr)

lebowski!

Smekám před panem McKayem, který dokázal slepit obrovské množství nepoužitého materiálu do relativně fungujícího celku. Samozřejmě, že to mnohdy nedává smysl a člověk se orientuje vlastně díky znalosti předlohy a nepostradatelné výplni v podobě vypravěčských vstupů, ale přesto všechno, za podmínek, za jakých vznikl "film" klobouk dolů! Leckterý projekt může tiše závidět... ()

ScarPoul

Na to ako veľmi mám Ferrella a McKaya rád, je toto pre mňa skôr sklamaním. Film zlepený z nepoužitých scén sa síce môže javiť ako dobrý nápad a kupodivu sa im podarilo vytvoriť novú zápletku, ale tá je len variáciou na pôvodný film, ktorý s odstupom času má svoje chyby a celkovo nemá taký drajf ako keď som ho videl po prvýkrát. Staré známe postavičky sa vracajú, pribúdajú nové a aj keď je to celé dementné v takej tej správnej rovine, zasmial som sa asi len dvakrát. Pre mňa sklamanie a niečo k čomu sa rozhodne nebudem vracať a čo budem v najlepšej dôvere, že sa podobný prúser u tohto týmu nezopakuje, ignorovať. ()

P1tr

O tomto filmu jsem se dověděl čistou náhodou.Jsem tomu ale rád:)Původní Zprávař se mi moc líbil,proto jsem neváhal sehnat si i jeho "pokračování".Děj se odehrává ve stejné době jako původní film,jen přibylo pár postav a příběh je trochu jiný, i když tady najdete několik společných scén s původním filmem,jen jinak zahrané, s jinými postavami atd.Nicméně i přesto se mi Wake Up líbil,obsahuje několik dobrých a nezapomenutelných scén,které jsot tak dobré hlavně díky Willu Ferrelovi a jeho kolegům,kteří se s rolemi sžily a hrají na plné pecky.Dočkáte se tak několika absurdních hlášek,které vás rozesmály už u Zprávaře.Pokud máte možnost a viděli jste Zprávaře,určitě se podívejte i na toto dílo,které vzniklo z nepoužitých záběrů ke zprávařovi.NEWS TEAM,LETS ROCK!:) ()

B!shop

No, nebudem si nic namlouvat, na filmu je poznat, ze to je jen slepenec scenek. Jednak to je v podstate to samy jako "prvni" dil, takze clovek cumi na ty samy sceny, jen drobet pozmeneny, navic kolikrat na sebe sceny moc nenavazujou a i si treba drobet odporujou. Jenze zaverecnejch nakejch 30 minut uz film pusobi jako regulerni film a hodne vylepsi zazitek z nemastny neslany prvni poloviny filmu a je tu par fakt brutalnich scen. Hlavne ten zaver vytah hodnoceni na 4*. ()

Xmilden

Lost Movie nám představuje jakýsi paralelní příběh, který se zpočátku snaží navazovat na film. Nicméně se jedná prakticky o šikovně sestříhanou směsici scének, které v originálním filmu nebyly použity. Ve většině případů se jde o slabší materiál. Příběh se zaměřuje tentokráte na partu kolem terotistů, které náš zpravodajský tým úspěšně vystopuje. Jedinou povedenou scénkou je interview, ve kterém zpovídá šéfa bandy nikdo menší než samotný Ron. Celkový dojem trošku slabota. 50% ()