Reklama

Reklama

McBride: Vražda po půlnoci

(TV film)
  • USA McBride: Murder Past Midnight (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Ve svém luxusním kalifornském sídle je nalezen v bezvědomí milionář Craig Harriman, který upadl do kómatu po požití velké dávky barbiturátů. Z pokusu o vraždu je obviněna jeho mladá a krásná manželka Claire, proti níž stojí svědectví služebné Marty, která viděla Claire nést osudnou noc do Craigova pokoje sklenici mléka. Když bývalý detektiv a advokát McBride vidí při soudním řízení, že obžalovaná žena nemá u členů poroty s mladým, nezkušeným veřejným obhájcem téměř žádnou šanci, pustí se do její obhajoby sám. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

WoWoW 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že tomuhle dílu chybí něco originálního, prostě to bylo jen další krimi ze soudní síně. ()

BluT 

všechny recenze uživatele

Film jsem dokoukal jen díky hlavní postavě advokáta McBridea. Žádný jiný film s ním jsem neviděl, ale jeho postava byla rozhodně zajímavá a rozhodně vybočovala z plejády špatných herců, kteří s ním hráli. Samotný případ je od začátku předvídatelný a jde jen o to, jak se k rozuzlení dostaneme. Sice se to vleče, ale celkově koukatelný to je. Býval bych tomu dal i tři hvězdy, ale finále je velmi vzdáleno přívlastku "grandiózní", takže za mě jsou to nakonec slušný dvě hvězdy. P.S. hodně mě taky mrzelo, že režisér moc nedbal na detaily a tak jsou např. na obrazovce počítače jen zkopírované totožné odstavce a třeba komparz hraje extrémně prkenně. Jsou to právě nedotažené detaily, které ruší vtáhnutí do děje, ale víc jsem asi ani nemohl čekat... ()

Reklama

Tiiso 

všechny recenze uživatele

Klasická běžná tv produkce. Díl neobsahuje vyloženě nějaké stupidity či nelogičnosti. Ale také nic co by diváka nadchlo. Průměrný příběh advokáta, který vyšetřuje průměrný případ. Jakmile film skončí tak za hodinu už nebudu vědět o čem děj byl. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama