Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

NOVA CINEMA HD - Hele jo, proč ne. Na ty holky se dobře kouká a postupně odhalovaná překvapení diváka celkem baví. I když uznávám, že je to zábava dost laciná. 60% (with J.)(5.11.2015)

Kdy bude čtverka?(8.5.2009)

• arachneuss

Podle scénáristů asi stačí dát do děje milion neočekávaných zvratů a je z toho super film. Škoda, že jsem u těch zvratů usínal.(4.11.2008)

• Hitman_47

Typoši vzali scénář z jedničky, udělali pár "škrtů", semo tamo něco připsali, a máme tu Diamonds in the Rough..tady už člověka opravdu nic nedojebe, protože už ví "kdo s kým", "kdo je kým" apod. Takže to vlastně ztratilu "konstrukci", na které Wild things stojí.(24.7.2006)

• Subjektiv

Překrásné slečny v plavkách, úžasné samice v mokrých tričkách s trčícími bradavkami, topless dívenky s pevnými ňadry... Mohl by si člověk vůbec přát víc? Po pravdě řečeno, od filmu by mohl. Pornografie je lepší po všech stránkách než tento film. Svůj účel totiž upřímně přiznává. Ale abych nelhal, v Nebezpečných hrách 3 je ještě krimi zápletka. Jenže ta jako by vypadla z druhořadého seriálu, nejlépe odněkud z plážového prostředí. Ani v onom případném seriálu by tahle epizoda nepatřila k nejlepším. Seriálu bych snad i trochu odpustil, filmu nikoliv.(21.8.2008)