Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

Do třetice podobný příběh a pořád se mi to líbí. Není to nci převratného, ale hezky se na to kouká a rychle to utíká. Hezký, mladý holky, který pořád pobíhaj v bikinách nebo podobně. Je to sice o třetí to samé, ale tak proč se nepodívat na stejný film víckrát, navíc když vám vždy vymění nějaké sexy herečky za další ještě víc sexy (možná). Jestli bude čtvyřka stále ve stejném duchu, tak se asi zlobit nebudu. Žádné překvapení se pro mě nekonalo.(24.12.2010)

O hodně horší než Jednička, ale o trochu lepší než Dvojka. I když si to 3 hvězdy určitě nezaslouží, tak už jenom kvůli asi nejsympatičtějším holkám celé téhle praštěné série, je přece jenom dám. Vykrádá to oba díly, ale snaží se z toho vzít jenom to nejlepší. Už dááávno to není originální, přesto to v tomhle provedení prostě nenudí. 60%(4.3.2011)

Marie Clifton (Sarah Laine) má po matce zdědit dva diamanty za 4 miliony dolarů. Její nevlastní otec ale zpochybnil dědické řízení a dívka se ke svému bohatství nemůže dostat. Vše se ale změní ve chvíli, kdy je otčím obviněn ze znásilnění dívky s nevalnou pověstí. Kdo viděl předcházející dva díly jistě ví, že i zde se bude hrát na největšího vychytralce nad všemi, a že podraz bude stíhat podraz, a nebudete až do závěrečných titulků tušit kdo s kým "peče". Oproti dvojce citelné zlepšení v příběhu i ve výběru dvou sličných hereček v hlavních rolích. Za zmínku stojí chytlavá hudba a mínusem je obehraný syžet, kterého se tvůrci drží víc než bylo potřeba.(10.12.2010)

• Damiel

Proč tohle vzniklo??? Nebezpečné hry 3 byly jsou průměrným thrillerem, kde forma vítězí nad obsahem. Ano, jsou tady až uměle krásné mladé dívky, ano, je tady hodně sexu (dokonce i toho lesbického), ale scénář je hodně kostrbatý a stěží uvěřitelný. Samotný závěr je navíc natolik překombinovaný, že podráží nohy veškeré logice, která příběhu po hodině filmu ještě zbyla.(30.6.2005)

Je to sice skutečně kravina, natočeno hlavně aby si mužská část publika užila sexuální náboj hlavních hrdinek, ale musím uznat, že právě to se filmu vcelku daří. A za to má u mě hvězdičku k dobru. Když u toho nebudete moc přemýšlet a prostě se jen necháte bavit, budete vzhledem k nevalné kvalitě vcelku spokojeni. Vše se drží v tradici předchůdců - nechybí tuna poviných dějových zvratů a lesbické scénky....obojí v míře vrchovaté a pro diváka nezasvěceného do pravidel této série nepochopitelně zbytečné a uměle naroubované. Dámy mohou tento film bez váhání vynechat a já mu dávám ušmudlané televizní 3*(15.6.2006)