Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

• Jazzzz

Film naprosto, ale naprosto o ničem! Jo herečky jsou krásné, ale to jsou i v pornu a v tom není tolik zbytečných keců kolem. Celý film se vám zdá, že víte co a jak bude, což je nakonec celé žničené naprosto zbytečně překomplikovaným koncem. Tento komentář píšu už během konce filmu a ten konec je zapletenější a zapletenější! Celá myšlenka filmu je zahrnuta do posledních pěti minut, takže naprosto zbytečný film!!!(20.3.2006)

• Kingjiri

O jedničce se dalo mluvit jako o standardnim celovečeráku, dvojka vykročila do béčkovýho žánru a trojka bez zaváhání končí ve sféře TV filmů. Za nějaký dialogy nebo herecký scény v úvodu by se nemuselo stydět ani péčko a příběh už nemůže diváky minulejch dílů vůbec ničim překvapit. Aspoň, že si tvůrci byli vědomi známýho pořekadla "z hovna bič neupleteš", takže zase o něco zkrátili stopáž a častějc svlíkali holky. Kdyby nešlo o totální vykrádačku předchozích dílů, dal bych krásný dvě hvězdy, takhle jsem nucenej dát jenom jednu hodně silnou.(5.5.2018)

Trochu jsem čekal, že se v trojce konečně vydají trochu jiným směrem, ale prd. V podstatě jednička natočená úplně znovu odlišená jen podobou postav. Ale vadí to někomu, když tu lítá spousta děvčat jen v bikinách nebo bez nich? Jedinou vadou je, že již víte, co je která postava zač. Ale film, v němž se objeví má oblíbená Dina Meyer mě nemůže zcela nebavit. Zdá se, že mi tenhle styl sedí.(31.8.2017)

• Damiel

Proč tohle vzniklo??? Nebezpečné hry 3 byly jsou průměrným thrillerem, kde forma vítězí nad obsahem. Ano, jsou tady až uměle krásné mladé dívky, ano, je tady hodně sexu (dokonce i toho lesbického), ale scénář je hodně kostrbatý a stěží uvěřitelný. Samotný závěr je navíc natolik překombinovaný, že podráží nohy veškeré logice, která příběhu po hodině filmu ještě zbyla.(30.6.2005)

Je to sice skutečně kravina, natočeno hlavně aby si mužská část publika užila sexuální náboj hlavních hrdinek, ale musím uznat, že právě to se filmu vcelku daří. A za to má u mě hvězdičku k dobru. Když u toho nebudete moc přemýšlet a prostě se jen necháte bavit, budete vzhledem k nevalné kvalitě vcelku spokojeni. Vše se drží v tradici předchůdců - nechybí tuna poviných dějových zvratů a lesbické scénky....obojí v míře vrchovaté a pro diváka nezasvěceného do pravidel této série nepochopitelně zbytečné a uměle naroubované. Dámy mohou tento film bez váhání vynechat a já mu dávám ušmudlané televizní 3*(15.6.2006)