Nebezpečné hry 3 (TV film)

Wild Things: Diamonds in the Rough

Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

Tady můžu v podstatě opakovat jen to, co jsem napsal u dvojky. Nebýt sexy koček Laine a McCoy a jejich lesbických scén, tak by se nebylo na co dívat. Scénář je opět jen snůškou přiblblých zvratů a slovo logika tu radši nehledejte. Jednoznačně ale nejhezčí holky z celé série a celkově takovej neškodnej relaxační filmek.(27.6.2009)

• Jarsey

Proč si každý nevezme kameru, pár lidí k tomu, nevykrade totálně nějaký film a nenatočí na to podobnou nudnou devadesátiminutovku? Protože to již udělali ti, co vytvořili Nebezpečné hry 2-4. I když přiznávám, že čtyřku jsem neviděla, ale velmi by mě překvapilo, kdyby to bylo aspoň trochu originálnější. Nejprve jsem ten film vypnula po deseti minutách. Druhý den mi to nedalo a asi trocha masochismu ve mně se chtěla ukojit další nudnou a předvídatelnou přehlídkou trapnosti a ubohých scén. No, když jsem v polovině, dle inteligence předchozích dílů, odhadla, jak to asi dopadne, nebylo pro mě konečné rozuzlení žádným WOW efektem a titulky jsem v podstatě prozívala.(13.12.2017)

Podrazy, středoškolačky, prachy, znásilnění (a je celkem jedno, jestli fingovaná nebo skutečná), sex - prostě už potřetí to samý. A protože je to už potřetí, tak i ten finální podraz se dá odhadnout někde v půlce filmu. Ale trojka se mi i tak líbila víc než dvojka, nějak mi víc sedly postavy. Ale je to už takové trochu guilty pleasure, jinak bych asi ty tři hvězdičky nedal. A pak možná ještě kvůli těm prostřihům "jak to bylo doopravdy" mezi závěrečnými titulky, to by se mělo zavést do filmů povinně. 5/10(9.2.2014)

• gotham

Zapnul jsem bednu a zrovna tam byly hezký holky, tak jsem na to kouknul. Aniž bych viděl program, asi po minutě mi došlo, že to bude nějaký díl Nebezpečných her. Dvojku jsem neviděl, jednička celkem ušla, ale jen proto, že byla prostě první a hráli tam fakt dobrý herci. Trojka je děs, kromě těch hezkých holek je to fakt o ničem, totální kopie jedničky, ale dívat se na to dá. 20%(4.11.2012)

• Subjektiv

Překrásné slečny v plavkách, úžasné samice v mokrých tričkách s trčícími bradavkami, topless dívenky s pevnými ňadry... Mohl by si člověk vůbec přát víc? Po pravdě řečeno, od filmu by mohl. Pornografie je lepší po všech stránkách než tento film. Svůj účel totiž upřímně přiznává. Ale abych nelhal, v Nebezpečných hrách 3 je ještě krimi zápletka. Jenže ta jako by vypadla z druhořadého seriálu, nejlépe odněkud z plážového prostředí. Ani v onom případném seriálu by tahle epizoda nepatřila k nejlepším. Seriálu bych snad i trochu odpustil, filmu nikoliv.(21.8.2008)