poster

Nebezpečné hry 3 (TV film)

 • USA

  Wild Things: Diamonds in the Rough

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 3

Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 87 min

 • Jazzzz
  *

  Film naprosto, ale naprosto o ničem! Jo herečky jsou krásné, ale to jsou i v pornu a v tom není tolik zbytečných keců kolem. Celý film se vám zdá, že víte co a jak bude, což je nakonec celé žničené naprosto zbytečně překomplikovaným koncem. Tento komentář píšu už během konce filmu a ten konec je zapletenější a zapletenější! Celá myšlenka filmu je zahrnuta do posledních pěti minut, takže naprosto zbytečný film!!!(20.3.2006)

 • Kingjiri
  *

  O jedničce se dalo mluvit jako o standardnim celovečeráku, dvojka vykročila do béčkovýho žánru a trojka bez zaváhání končí ve sféře TV filmů. Za nějaký dialogy nebo herecký scény v úvodu by se nemuselo stydět ani péčko a příběh už nemůže diváky minulejch dílů vůbec ničim překvapit. Aspoň, že si tvůrci byli vědomi známýho pořekadla "z hovna bič neupleteš", takže zase o něco zkrátili stopáž a častějc svlíkali holky. Kdyby nešlo o totální vykrádačku předchozích dílů, dal bych krásný dvě hvězdy, takhle jsem nucenej dát jenom jednu hodně silnou.(5.5.2018)

 • eraserhead666
  ***

  Trochu jsem čekal, že se v trojce konečně vydají trochu jiným směrem, ale prd. V podstatě jednička natočená úplně znovu odlišená jen podobou postav. Ale vadí to někomu, když tu lítá spousta děvčat jen v bikinách nebo bez nich? Jedinou vadou je, že již víte, co je která postava zač. Ale film, v němž se objeví má oblíbená Dina Meyer mě nemůže zcela nebavit. Zdá se, že mi tenhle styl sedí.(31.8.2017)

 • Damiel
  **

  Proč tohle vzniklo??? Nebezpečné hry 3 byly jsou průměrným thrillerem, kde forma vítězí nad obsahem. Ano, jsou tady až uměle krásné mladé dívky, ano, je tady hodně sexu (dokonce i toho lesbického), ale scénář je hodně kostrbatý a stěží uvěřitelný. Samotný závěr je navíc natolik překombinovaný, že podráží nohy veškeré logice, která příběhu po hodině filmu ještě zbyla.(30.6.2005)

 • Klay
  ***

  Je to sice skutečně kravina, natočeno hlavně aby si mužská část publika užila sexuální náboj hlavních hrdinek, ale musím uznat, že právě to se filmu vcelku daří. A za to má u mě hvězdičku k dobru. Když u toho nebudete moc přemýšlet a prostě se jen necháte bavit, budete vzhledem k nevalné kvalitě vcelku spokojeni. Vše se drží v tradici předchůdců - nechybí tuna poviných dějových zvratů a lesbické scénky....obojí v míře vrchovaté a pro diváka nezasvěceného do pravidel této série nepochopitelně zbytečné a uměle naroubované. Dámy mohou tento film bez váhání vynechat a já mu dávám ušmudlané televizní 3*(15.6.2006)