Mladá Jamie sa nemôže dovolať svojej babičke do malého mestečka v Nebraske a tak sa ju vydáva navštíviť. Po príchode do baráku zisťuje, že miesto je "kontaminované" zlými, posadnutými, vraždiacimi deťmi. Ale to nie je všetko! Jamie totiž pomaly odhaľuje šokujúce tajomstvo, spájajúce jej babičku s hroznými udalosťami v miestnej lokalite! (POMO)

Destoroyah

7 / Children of the Corn: Revelation (2001) Scenár je asi jediná vec ktorá je na tomto filme dobrá. Znova zlé pokračovanie "Kukuričných Sopliakov" ktoré je sto krát horšie ako predošlá 666ka ktorá mala taktiež dobrý scenár. Príbeh sa odohráva v akomsi paneláku na kraji mesta a aby sme nezabudli na našu božskú kukuricu tak tu máme maličké "kukuričné pole" ak sa to tak dá vôbec nazvať. Herci sú hrozný, atmosféra tu nie je až na pár scén ktoré trvajú naozaj krátko, CGI je mizerné a výsledok je asi taký že je to zatiaľ najhoršie pokračovanie série. HODNOTENIE: 2/10 ()

drkaldj

Nic velkého se ve filmu neděje, Ale špatně natočené to taky není. Za mě je tento díl na stejné úrovni jako čtvrtý (který prozatím považuji za nejlepší) tudíž se jedná o vcelku průměrný zážitek. ()