Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kanadsko-americké krvavé drama odehrávající se v drsném prostředí mariňáků. V hlavní roli Amy Madigan jako manželka důstojníka, který byl zavražděn právě v okamžiku, kdy se nacházel blízko objasnění příčin nehody vrtulníku. Ale její muž není jediným mrtvým v její blízkosti a i ona cítí pohled vrahů svého manžela v zádech, aniž by tušila, že klíč k vyřešení případu má tak blízko sebe. Jak napovídá anglický název filmu, nemá se kam schovat. (pisty)

(více)

Recenze (4)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Prijemne becko u ktoreho ma znova stve bodovy system na CSFD. Nie je to v ziadnom ohlade nadpriemerny a ani podpriemerny film. Proste cisty priemer. Ale tentoraz budem zhovievavy a priklonim sa k trom hviezdickam, lebo dakedy davno asi tak pred 22 rokmi (sakra to je doba) som mal tento film na VHS a mal som ho rad. Stale to celkom funguje. Tempo je slusne, akcnych scen je dostatok a su solidne natocene, zapletka je klasicky priamociara bez zbytocnych sialenych zvratov. Proste strara dobra beckova kvalita, ktora vas nikdy nesklamala lebo ste presne vedeli, co od nej mate ocakavat. Mensou prijemnou zmenou je len to, ze Michael Ironside tu hra kladnu postavu. 5/10. ()

CSGoddess 

všechny recenze uživatele

Dobrej film o tom jak uštvat jednu ženskou s parchantem napříč divočinou kvůli jediný cetce z letadla na robůtkovi ne nepodobnýmu Transformers. Cameo Ironsidea potěší byť nemusel tak rychle natáhnout brka ve filmu. Docela polozapomenutých film který stojí za zhlédnutí pokud máte rádi akční thrillery. ()

Reklama

Reklama