Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

darkreider

Prvá polovica filmu je dokonalá. Má to spád, logiku a je to brutálna sranda. Druhá polovica mierne poľaví na obrátkach, ale stále je to masaker. Nechápem tie negatívne hodnotenia. Ak Vám vadí animácia, ktorá je iná ako to, čo tu už bolo milión krát, tak sa zamyslite nad tým, že zmena je život. Bezkonkurenčne zatiaľ najoriginálnejší animovaný film. Český dabing vlka je dokonalý. A tie dejové zvraty a pohľady z iných uhlov sú spracované veľmi precízne, takže nenudia, ale zabávajú. Mňa to teda zabavilo dokonale. Odkazy na akčné filmy ma nenechali chladným a keby tu bolo viac hviezdičiek, dám viac. Tento film si to zaslúži. ()

Blaogranas

Úplně zprzněnej příběh. Nebylo to vůbec vtipný, animace taky slabší. Jediný, co mě přišlo trochu "cool" byla parodie na matrixovskej souboj. ()

Chalitd odpad!

[0] Měl jsem to neštěstí a byl donucen sedět deset minut u této katastroficky animované pohádkové blbštajnoviny z demence. Jít na toto do kina, musel bych se asi pověsit. Takový sračky nechť jsou zakázané (vůbec se divím, jak toto mohlo běžet v kině). Ale dost kritiky! Na závěr: je to pěkná pí**vina. ()

radaza

Nemíním řešit animaci, ta si na nic nehrála, přiznávala nižší rozpočet. Ale byla to dost velká sranda... A kdo se nesmál, je škarohlíd. ()

Bollek

Příjemný pohled na známou pohádku z trochu jiného úhlu pohledu. Tedy hned z několika. Asi to nebude nejlepší animák, jaký byl kdy stvořen, ale mně se to líbilo a moc jsem se u toho bavil. ()

feryk

Lituju dnešní děti, že se musí dívat na takové slátaniny. Začátek pomalý, pak se to sice rozjede, ale né tím správným směrem. Za tu nadopovanou veverku jedna hvězda, jinak to je těžká trapárna. ()

MarekPlachky

Karcoolka je něco mezi nepovedeným vtipem, který svým do nebe řvoucím nehumorem uráží samotnou podstatu filmového průmyslu a nutí oba bratry Grimmy děkovat za to, že jsou už tolik desetiletí pod drnem, a uměleckým Magnem Opem až ofenzivně nepochopeným všemi diváky a jejich okolím v okruhu minimálně patnácti kilometrů. Kam se na pomezí této barikády, jež by zastavila i Napoleonovu Grande Arme, stavíte, čistě tkví jen na vašem smyslu pro humor a možná i na sado-maso choutkách. Možná zde mluví nostalgie na mé mladé junáctví a honění kačera po strništi bos, možná jen cynismus tak hluboko zakořeněný v mé černé duši, možná zhnusení dnešní konzumní kapitalisticko-marxistickou společností po pas utopených ve sluníčkářských a extrémistický názorech stavící mou osobu automaticky na opačný břeh tohoto potoku eufemisticky zvaném ""REALITA"", možná jen mám rád řízek na špejli. Ať je to cokoliv z dříve jmenovaných, já sám se stavím na stranu nepochopeného díla hodného výslunní paláců a výsostných zpěvů Kyrie Gloria nad naprostou bezbřehou genialitou mástrpísu zvaného Karcoolka. Říkejte si, co chcete, ale pokud se vyžíváte v humoru spodních vrstev lidského bytí, tak se zasmějete. Naopak pokud jsem labužníkem pro místy inteligenční komiku se slušnou dávkou nadsázky a menší mírou rodinného dramatu, zažijete smíšený zážitek. Pokud jste ovšem životem zmořená troska, která touží jen po čistě nezávazném alkoholovém opojení a srandě nad filmy tak nevtipnými, až jsou k popukání, filmy tak špatně vtipnými, až jsou k popukání, a filmy tak moc přehnanými, až dostanete chuť na ten samý matroš, co si tvůrci dávali během tvorby, tak je tohle snímek nejen pro vás, ale také si jej určitě zařadíte na poličku mezi skvosty jako The Room a nebo Žralokonádo. Co jiného říct k počinu, kde je Babička provozující karate a lyžující s výbušninami, německý drvoštěp prodávající dětem papání jménem řízky na špejli a antropomorfním disko žabák lomeno detektiv. Buď je to pro vás 11/10 film a nebo odpad, nic mezi tím. ()

FeriusParfax

Když si představím, že mi to táta pustil v 10 letech v domnění, že jde o pohádku pro děti, tak je mi doteď do smíchu. Pár pohádkových prvků to má. Už je to hezkou řádku let, co jsem to viděla a nejvíc si pamatuji zpívajícího kozla. Chudák to pak taťka musel poslouchat asi 6x dokola. Jde o předělanou pohádku o Karkůlce v dospěláckém kabátě. Animace už asi nic moc, ale pamatuji si to jen mlhavě. V dospělosti si už opáčko odpustím. ()

arnost

bohuzial bola to vazne nuda. vykradacka nic viac. jediny monent ktory sa oplati vidiet je spievajuci cap ten je super ale je na platne asi 5 min. pozrite si len jeho a potom to go home. ()

vovarano

Karcoolka naozaj nie je vobec cool...nabuduce si velmi dobre rozmyslim ci si radsej neprecitam klasiku a usetrim 49 korun na vstupnom... ()

Wencek

Docela povedený animovaný film. Super vlk novinář s pomocníkem veverkou, nabušená snowboarďačka babička s vnučkou Karcoolkou která ovládá karate, né moc dobrý německý herec - dřevorubec a nejzákeřnější zločinec "Králíček". To dává dohromady veselou podívanou na deštivý večer. Slušné 3*. ()

bodlis

Animák o kterém jsem si myslel, že bude fajn, ale při prvním shlednutí mě tak nudil, že jsem usnul. Napodruhé už se mi toto nestalo a celkem jsem se v některých pasážích bavil. Veverka je bez debat nejlepší postava ve filmu, která film vytáhla ze dvou na tři hvězdičky. Pokud ale chcete porádný animák, nezbývá nic jiného, než sáhnout po Pixaru... ()

Oonika

Tý jo, jak já jsem se bavila! Přijde mi to jako hodně dobrý nápad, jak zprznit klasickou pohádku :D některé momentky z filmu prostě nezapomenu... a jodlující kozel byl nejlepší! ()