Karcoolka

• USA Hoodwinked! (více)

Bláznivý animovaný příběh ve stylu SHREKa. Vše začíná od konce, který všichni známe... Vlk sežere Červenou Karkulku a potom... Přichází žabák - detektiv, který si předvolá všechny podezřelé a pozorně vyslechne jejich verze, aby se dopátral pravdy. Není to vůbec jednoduché a vynořují se stále nové a nové otázky: Co měla Karcoolka ve svém košíčku? Proč se vlk vloupal do babiččina domku? Proč se tam objevil jódlující dřevorubec? Je sarkastický vlk opravdu ten zloduch? Kdo má zálusk na výborné babiččiny koláčky a proč? Čemu se věnuje akční babička ve svém volném čase? Proč zazní nakonec písnička Červená je modrá? Detektiv to nemá opravdu lehké a výsledek jeho pátrání je skutečně překvapivý! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

KosiR_ksr

V první řadě zamrzí podřadnější animace (namodelovat podobné postavičky třeba v Cinemě 4D nebo 3D Maxu dokáže téměř každý průměrně zdatný grafik). Alespoň příběh se poměrně nápaditě rozvíjí a postupně se stává i docela zajímavým a ke konci i napínavým. Film působí tak, že jeho hlavní předností, na kterou tvůrci vsadili, měly být vtipné gagy, což se ovšem povedlo jen z části. Po počátečních rozpacích jsem se ale nakonec docela bavil a jako oddychová jednohubka Karcoolka poslouží poměrně dobře. 60% ()

zdeny99

Prvních pět minut parádní parodie na Karkulku. A pak už jen debilita s nesmyslným dějem. [11881. hodnocení, 407. komentář, 57%] ()

bobrux

Učebnicový příklad toho, jak z ničeho udělat film. Připadá mi to jako spíchnuté horkou jehlou. Postavy nijak nezaujmou (až na králíka) a pokud čekáte zábavu, tak budete zklamáni. Za celý film jsem se zasmál jen jednou. Prostě 80 minut trapné nudy. ()

Dandyy

Animací tento film příliš neosloví, ale oproti ostatním současným dílkům (Auta, Za plotem) má Karcoolka zajímavější pointu a není tak moc cliché. ()

hazaba

Tak dobře jsem se už dlouho nepobavila. Veverka závislá na kofeinu, akční babička... výborné nápady. Jsem zvědavá na pokračování. ()

Mary19

"Bláznivý animovaný příběh ve stylu Shreka..." To je hodně špatná sranda. Ikdyž se ve filmu pár dobrých fórů objeví a k tomu i pár příjemných odkazů na jiné filmy (M.I.), Karcoolka je pro mě nevyvážená slátanina, která se snaží o to zalíbit se všem. To se ji ale vůbec nedaří. "Dynamite... to bude italsky."... 45% ()

zabro

Zapnu tv a tam bezi karcoolka. Na sobotni dopoledne luxusni film, ale abych na toto sel do kina tak to asi ne. .-) ()

gootchy

Hodně slabý. Vlk je měkkej, Karkůlka není kůl ani omylem, ostatní postavy radši nebudu zmiňovat. Nedodíval jsem se na to, nešlo to. Měl to režírovat Burton. ()

Dejnasp

Opravdu velice zajímavá pohádka, ale já bych dale přednost té původní verzi. Ta je mi přece jen simpatičtější, sice obě mají dobrý konec, ale Karkulka (ne Karcoolka) je Karkulka. Bylo to udělané tak, že opravdu do sebe všechno zapadalo, ale něco bylo vážně absurdní. To bylo jediné co mi tak vadilo, ještě se špatnou animací a občasnou nudou. Nejvíce se mi líbila ztřeštěná veverka jedoucí na kofeinu ,u té a ještě u kozla jsem se nejvíc nasmála. Takový lepší průměr. ()

Šaďas

Animace z dnešního pohledu naprosto příšerná :-D. Není se čemu divit, pokud tvůrci měli k dispozici ,,jenom" 15 milionů dolarů - osobně bych v tomto filmu raději viděl levnější, ale časově náročnější animaci - stop-motion. Scénář nebyl špatný, místy hluchá místa, ale zábava to celkem byla. ()