Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak se v Seattlu začíná zahalovat mlha, lékaři se musí vypořádat s osobními komplikacemi. Meredith a Alex se pokoušejí zachránit Guse. (mikki089)

Recenze (3)

Caszidy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pravidelný divák Chirurgů si za těch 15 sérií již musel všimnout, že se "showrunnerka" Shonda Rhimes chorobně vyžívá v cliffhangerech na konci sérií. Mnou již několik let očekávaného výbuchu atomové elektrárny jsme se sice opět nedočkali, nicméně komiksově-pohádková mlha je také vcelku trapas. Jinak si ale na finále 15. řady stěžovat nemohu, jelikož poskytuje do té příští hned několik zajímavých příběhových linek a nové postavy Dr. Koracika (Greg Germann vždycky rulez!) a Linka se rozhodně osvědčily. 16 sérií (a Ellen Pompeo má smlouvu i na potenciální 17) je už opravdu hodně, ale zatím naštěstí nenastal až tak radikální pokles kvality seriálu, aby docházelo k nějakému výslovnému ztrapňování, nebo pošlapávání odkazu, tak jako v jiných případech. Doufejme, že tedy 16. řada opět nezklame. ()

MaxForValue 

všechny recenze uživatele

Zakončenie asi najhoršej sezóny Grey´s Anatomy. Chaotickej, plnej nelogických zvratov a zvláštnych milostných splanutí. ____ Grey´s Anatomy začína pripomínať vzťahovú telenovelu, kde to robí každý s každým, čím sa definitívne vzdiaľuje od akéhokoľvek mysliteľného realizmu. ____ Owen neustále osciluje okolo Amelie a Teddy, až to vyzerá, že mozgovým nádorom musí trpieť on. Meredith spoja s o 20 rokov mladším hercom (!), namiesto toho, aby jej našli nejakú rozumnú náhradu v podobe nového doktora tvrdého "riggsovského" typu s trochou derekovského narcisizmu. ___ Ono by bolo skutočne dobré podpísať s hercami kontrakty na niekoľko sezón, nielen na jednu, aby sa vzťahy dali budovať a rozvíjať. Vlastne už nebudem ani príliš prekvapený tým, ak napokon spoja Alexa s Meredith, lebo počet dostupných kombinácií sa zmenšuje a zmenšuje. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je tu finále a s ním dotažení hned několika linií a zároveň výživná půda pro další sérii. Chirurgové čelí svým strachům, ale zároveň i strachům svých pacientů. Hunt se musí vypořádat s hromadnou dopravní nehodou, zatímco jeho celoživotní láska rodí, Meredith zase s tím, co na sebe Andrew vzal, zatímco ona nedokáže s Karevem snížit tlak v případě malého Guse, kterému hrozí kesonova nemoc. A jak tedy dopadne zfalšování dokumentů? Kdo dostane padáka, respektive kdo jej nedostane? Co bude s Jacksonem ztraceném v mlze, se dozvíme zase na podzim. Ellen Pompeo prodloužila smlouvu o další rok, takže neuvidíme jen očekávanou šestnáctou řadu, ale potvrzená byla i sedmnáctá. A to, že se mezi stálice dostávají Koracick nebo Link, je jen třešničkou na dortu. Každopádně těch podivných milostných vzplanutí bylo skutečně hodně. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama