Profesionální vesmírný bojovník a hrdina Shep Ramsey (Hulk Hogan) v důsledku přepracovanosti nezvládne na sto procent jednu z četných akcí v galaxii a dostává 6 měsíční distanc - jinými slovy - čas potřebný na regeneraci utlumené energie. Ramsey přichází relaxovat na Zem. Pronajme si pokoj v předměstském domě rodiny Charlie Wilcoxa (Christopher Lloyd), který se kvůli novému nájemníku a hlavně proti své vůli, musel vzdát vlastní výzkumné laboratoře. Neprůbojný Charlie se novému členu domácnosti vůbec netěší. Když ale zjistí, odkud vlastně Ramsey skutečně pochází a zároveň se mu podaří tajně vyzkoušet speciální vlastnosti ukrytého kosmického brnění, je nadšený. (Intersonic)

Santek

Já to viděl na videu někdy v roce 1993. Když je vám přes 10 let, tak se na to dá dívat. Viděl jsem to nedávno znovu a hrůza :-( ()

route60

Když jsem toto dílko viděl před mnoha léty ještě jsem se docela bavil z dnešního pohledu nevím při čem vždyť je to tak hloupé, Christopher Lloyd je stále snesitelný ale ta hora masa Hulk Hogan je k pláči. ()

jokino

Skutočne len z nostalgie dávam 3*. Ako dieťaťu sa mi to proste páčilo. Všetky možné tieto B - D-čkové a pod.filmy, či už sci-fi, alebo iného žánru, čo som ako dieťa hltal, hoci to boli kľudne aj braky, majú u mňa zvláštne miesto.. ()

MartCT

Tak tohle je pro mě těžká nostalgie, film jsem viděl už ani nevím v kolika, ale asi to byl můj první film v kině a mám ho v hlavě doteď i když vím jak bych se na něj díval s odstupem let ;-) ()