PeterJon

Oproti Ong Bak je to pitomá fraška, ale oplatí sa pozrieť si aspoň posledných 40 minút filmu kvôli choreografii bojového umenia Tonyho Jaa. Bez neho by to bolo za 1 z 5. ()

JackO.

Bojové scény jsou mnohem lepší a propracovanější než u prvního dílu, ale ten příběh je vážně hrůza ()

Davis I

Kdo brečí nad scénářem, ať se dívá na jiný žánr. Tohle je nonstop akce Tonyho Jaa. Děkuju těm slonům, že vůbec nějakej byl. Aspoň ten výlet do Sydney nebyl zbytečnej. Choreografie soubojů špičková. A až se v Americe vzbudí, budeme mít Tonyho i se scénářem....do té doby mi to stačí.Tečka. ()

bAnalTask

Naprosto famózní souboje. Vypichol bych obzvláště poslední téměř půlhodinku, kdy došlo na lámání kostí, které bylo podbarveno nezaměnitelným zvukem, kterého bylo skutečně přehršel. Nechyběl ani hod slůnětem a přeřezávání šlach. Tony Jaa je bůh. ()

mark9th

Zrejme njalepsia choreografia subojov aku som kedy vo filme videl. Tony Jaa je klenot medzi bojovnikmi filmoveho platna. 100% ()

MaxForValue

www.urobimvsetkopreslony.com - Choreografická exhibícia, ktorej k dokonalosti schádzajú dve veci: Väčšia uveriteľnosť a lepší scenár. Všetko ostatné spĺňa svoj účel a snáď je tam i nejaký hlbší presah vo forme záverečnej výpovede, ktorá sa snaží (ba neskoro) presvedčiť, že to nie je len exhibícia. ()

Astinas

Skvěle zpracování vztahu slona s člověkem, to se mi moc líbilo. Jinak děj je přímočarý, jednoduchý, ale to u těchto filmů je jasné. V celku se mi film líbil víc než první, je tu znát i víc peněz a tím pádem větší akce, i když jednička taky má něco do sebe. Nejvíc film táhne Tony a jeho šílený comba, toho člověka nepobírám. Super. ()

Brano

Jednotka sa mi páčila, ale toto už nepovažujem za veľmi vydarené pokračovanie. Dej ešte horší ako v jednotke a ani tie fantasy akčné scény s nesmrteľným Tony Jaa film nezachránili. Síce aj pri jednotke som nebral veľký ohľad na obsah, ale tu ma už ani akčné scény nezaujali, ktoré boli dosť prehnané. Príliš nudný film s otrasnými hercami, samozrejme až na Tonyho. ()

johnsnow odpad!

Primiešať do toho humor? Prečo nie u Chana to funguje. Lenže tu to nemá tak dobrý ani neviem ako to pomenovať, skrátka mi tam nesedí ale tak pohoda. Avšak tie chaotické a uponáhľané scénky oproti jedničke majú byť čo? Skrátka je to kvalitne dojebané pokračovanie ktoré som po 20 minútach vypol. ()

sinom

v medziach svojho zanru absolutna spicka. ak clovek od toho necaka nejake intelektualne vylevy, tak sa zabavi nad mieru dobre. ()

chrustie

Obvykle filmům, které v polovině vypnu dávám odpad. U tohohle dávám 2* za to, že mi byla doporučena závěrečná bojová scéna, která byla vyloženě libová. Jinak jsem jesště nedospěl natolik, abych si dokázal naplno užít Thaijského chlapce hledajícího ve světě svého ukradeného slona, příčemž vymlátí celou austrálii. Takhle si představujuu scénář pro animovany rodinný film, vhodný pro děti od 3 let. ()

wendus92

Film, který potřebuje svým způsobem vynucenou zápletku, aby mohly vzniknout jedny z nejlepších bojových scén, jaké jsem v akčním filmu viděla. ()

Miloško

Dejovo veľmi slabučké,so stupidným scénarom o thajčanovi,ktorému uniesli slona,a on sa rozhodne navštíviť Austráliu,a zlikvidovať svojich nepriateľov.Ale tu sa dostávame k tomu lepšiemu,a to bojovým scénam,choreografii,ktoré sú na špičkovej úrovni.(DVD,05.11.2008) ()

Simo16

Škoda, myslel som si, že ma aspoň tento film presvedčí o Thajských kvalitných filmoch, ale nestalo sa tak.Nemám rád takéto bojové filmy a aj keď ide o pekný príbeh, tie bojové scény ma presvedčili, že trojku,ak nejaká vobec bude,vidieť nemusím. ()

smrtubohem

Pro oko válečníka vytoužená druhá mlátička s Tonym, která splnila vše, co jsem od ní očekával. Od dob Bruce Lee snad první film spolu s Ong Bakem, kdy jsou souboje vážně tvrdý, brutální a věrohodný. K vidění jsou unikátní kaskadérské výkony, při kterých tuhne krev v žilách. Pravda je, že Ong Bak byl střídmější a tím dokonalejší, nicméně i tohle je vážně pecka. Lámací sekvence, kdy Tony zahubí nebo aspoň přizabije několik desítek pánů, nemá chybu a dává tušit, že Tonyho čeká veliká budoucnost. PS: TENTO FILM SE JMENUJE TOM YUM GOONG-THE PROTECTOR, ONG BAK 2 byl natočen až v roce 2008 !! POZOR NA ZÁMĚNU ()

harvy

dal som 4* hoc film nema hodnotu ani dvoch pretoze je to jeden velky chaos ,ale Tony Jaa je neskutocny je to proste "umelec" co sa bojovich umeni tyka. Niekedy som mal pocit ,ze sa ani nepozeram na film ,ale na akesi promo video jeho bojovich schopnosti ,ale stalo to zato a som zvedavy kedy a ci vobec dostane sancu aj na zapade (hoc osobne mam z toho obavy ako by to dopadlo). btw preklad The protector = Ong-Bak2 je viac ako usmevny :D zas raz cest nasim distributorom ;) ()

Unterschleif

Trochu slabší scenár ktorý ako by slúžil len ako zámienka pre súboje. Tie sú ale parádne, a to je pri kung-fu resp. muay thai filmoch dôležité. ()

Idealista

Jednička měla kouzlo , dvojka ho stratila a vznikla s ní jen nepřetržitá akční řež . Připomínající fůru hong-kongských mlátiček . I ten Tonyho styl je zde trochu vykastrovaný . Ten film prostě nežije , trochu jsem si připadal že sledují počítačovou hru . ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia