corpsy

Tony Jaa chcel týmto filmom nadviazať na úspech ONG BAKU, čo sa mu ale podarilo len z časti. Vo výslednom efekte je film tak trochu chaoticky zrežírovaný ( a tým nemyslím bojové scény ). Tie sú opäť totálny masaker a myslím si, že pri natáčaní to muselo fakt bolieť. Aj napriek malým nedostatkom je to ale úžasná nakladačka. ()

Pishin

Rikat veci typu paradni akcni sceny, brutalni zaverecna bitka (nikdy jsem neslysel ani nevidel tolik zlomenin:-) debilni zapletka vse uz probehlo v komentarich ostatnich ...co se me zdalo divne tak nektere strihy a zabery neakcnich scen , ve filmu bylo nekolik strihu a pak nasledovala scena a hlava me z toho nebrala. btw: vsiml si nekdo z vas ze nedosla rada na Johnnyho ...ten si odkracel a nic se mu nestalo asi nebyl az zase tak podstatnej ikdyz ho vlastne Tony nahanel celej film...3* ()

ConanVJ

Příběh je povedený, ale nemá vůbec nic společného s Ong-bakem. To zas čeští distributoři chtěli nalákat na úspěch předchozího filmu. Přitom to není vůbec potřeba. Film má spoustu parádních bojových scén a jednoduchý příběh, který nenudí. Celkově je to srovnatelné s Ong-bakem, co se kvality týče. Mě se tu víc líbí ty bossfighty, kdy jsou pěkně různorodé a choreograficky zvládnuté. 85% :) ()

pivo

Počas filmu som často cítil mierne sklamanie. Neviem, zrejme som mal príliš veľké očakávania a čakal ďalší Ong-bak. Bohužiaľ ten to nie je. Dej je naozaj tragický a nezaujímavý a je tu len aby sa nepovedalo, že tam je len akcia. Práve tá nakoniec pomohla k tej štvrtej hviezdičke, inak by to bolo len za 3. Ale aj pri akčných scénach som sa najprv neubránil sklamaniu. Až neskôr sa dostavil ten opojný pocit z dobre polámaných kostí a že ich teda bolo neúrekom. Takže nakoniec síce slabšie, ale predsa len 4* a presnejšie asi tých 70%. ()

ledzepfan

V bojových scénách možná ještě o level lepší než Ong Bak ale příběhově naprostá katastrofa-Chápu, že o tom to není a příběh v těchto filmech tvoří jen záminku ke rvačce-podobně jako v pornu-ale-převedeno do porna by Protector vypadal asi takhle.= ženská(tmavovlasá běloška)se doma sprchuje v plavkách a slyší zvonek u dveří-příjde ke dveřím-nahá a celá mokrá-zaklepe a otevírá-tam stojí policajt,zvedne obočí a usměje se-ona se ptá:co se děje stážníku?-STŘIH-ze strážníka je instalatér v monterkách : Prý vám neteče voda, tak jsem to přišel opravit-Ona(ještě mokrá):Ano už tři dny neteče voda-pojďte dál-STŘIH-Policajt se pod knírkem úchylně pousměje-STŘIH-Instalatér:je tu vedro-sundává si montérky pod kterýma má montérky v jiné barvě-Ona říká: Pořád je tu vedro nemyslíte-On:Ano-A sundává si montétky pod kterýma má štrample s výstřihem na péro-Z ženské je najednou blond černoška-svůdně se usměje-začíná hrát pornohudba-Instalatér začíná opravovat(není to symbol či jinotaj-opravdu opravuje tekoucí vodu)............................................ ()

kikuka

Pribeh a motivacie v zasade rozpravkove, ale zopar veci ma zaujalo natolko, ze Tom yum goong ma u mna nadpriemer. Je to jednak celkom zaujimava, hoci len "naznakova reflexia" Thajska - jeho hrdej minulosti (strazcovia slonich noh) a pritomnosti, kedy su ludia a zvierata (a aj maly slonici) pasovani ci uz dobrovolne, alebo nedobrovolne a predavani na maso. Alebo za casnicky. A na zaver nieco ako mala prognostika ci varovanie ;-). Zaroven sa film pridrza onoho znameho, ze to, ako hrdinsky, namakane, svizne a sexy (na rozdiel od Ong Baku si Tony v TYG to tielko vyzliekol!!!) a tak dalej hlavny hrdina posobi, zavisi nielen od neho, ale i od jeho spoluhracov, ale najma protivnikov. A v MA duplovane, kedze vacsinou je vidno, kto vie a kto len baleti. Choreografia bojovych scen je napadita - ako suboje, tak i sety a superi posobia pekne vyrovnane a zlovestne (viz napr. neprehliadnutelny Nathan Jones ci Johnny Tri Nguyen) - aj ked uz pri uvodnych titulkoch je plus minus jasne, kto z koho. ()

ladko

Nulový, až trápne úsmevný príbeh, ktorý by sa dal zhrnúť do jednej vety - "Where's my elephant?". Ale zato prvotriedna akcia. Napriek tomu z väčšej časti nuda. Pár akrobatických kúskov však bolo ultimatívnych - v čele s vrtuľníkovým/lampovým kickom. ()

Paxxx.cz

Dvojka je snad ještě lepší než jednička. Tony Jaa je prostě borec. Nejlepší byl konec kdy Tony zlikviduje Nathana Jamese (který snad ve všech filmech kde jsem ho viděl dostal přes hubu, k čemu mu ty svaly kurňa vůbec jsou? :D). Kdo má rád akční filmy a ong-bak neviděl, měl by to rychle napravit... 8/10. ()

Ellmariachi

Přiznám se , že je to snad poprvé co si v celkovém hodnocení nesednu se svými oblíbenými uživateli. Musím říct, že tak v půlce jsem se obával zklamání a to přímo sloních rozměrů. Měl jsem připraveno tak 40 procent a 2 hvězdy. Naštěstí druhá půlka ukázala co je sloní síla a díky pěkným soubojům nakonec vytáhla mé hodnocení výš. Určitě chválím souboje. Moc se mi líbily dlouhé a nestříhané souboje. Např. běh do schodů. Ale i závěrečná bitka proti velké přesile byla pěkná. Každopádně po prvním díle jsem vážně čekal víc. 65 procent. ()

Ridick

velkolepe. iste, dej a scenar nanic, ale koho tam zaujima nejaky slon atd, hlavne, ze su tam vypeckovane akcne sceny, pretavene do dokonalosti a tony jaa opat prekvapuje a prebera zezlo od jackieho chana (aj vo filme) a stava sa novym akcnym kralom. scena v restauracii je nezabudnutelna... ()

JJ.Gibson

No už z prvního Ong-Baku jsem neskákal do stropu radostí a dvojka je už úplnej blábol! Božeee, kde mám svýho slona, tak to mě vážně neoslovilo. Film na mě působí příšerně nelogicky a nesourodě. Tony Jaa je sice fajn kungu-fu thai-boxer, ale herecky je to strašný prkno!!!! Světlé momenty přišly, když se na scéně objevil Lateef Crowder a Nathan Jones a závěrečná bitka byla taktéž slušná, ale jinak je to fuj... ()

Vojcl

Po vynikajícím Ong-baku přichází Tony Jaa a Prachya Pinkaew v dalším jedinečném akčním nářezu!!! Příběh je sice opět naprosto jednoduchý, ve scénáři se najde řada logických mezer a divák, který neholduje asijským kung-fu filmům asi odejde zklamán. Avšak pro fanoušky žánru, Tonyho a thajského boxu je to vskutku mistrovská podívaná. Souboje jsou daleko propracovanější než v Ong-baku (a to už je co říct) a zvláště závěrečná část kde Tony bojuje se třemi různými soupeři,kteří každý používají jiný styl boje, je perfektní! A také bych řekl, že tento snímek by se mohl zapsat do Guinessovy knihy rekordů jako film s největším počtem zlámaných končetin :-) ()

rarak

Tony Jaa v průběhu filmu vždy někam nakráčí, zařve: "Kde je můj slon?!?" a všechny přítomné (až na výjimky) zmlátí. Bitky začnou být zajímavé až v druhé polovině filmu a dohromady je jich asi tak půl hodiny. Film má, bohužel, hodinu a tři čtvrtě a prostor mezi bitkami je vyplněn velmi směšným pokusem o děj (nevím, jestli se to zkazilo až ve střižně nebo byl tak pitomý už scénář, výsledek je v každém případě hrůza). Kdybych byl velký fanoušek bojových filmů, tak bych to možná překousl a zářil nadšením z některých bojových scén (autoři nejspíš chtěli trumfnout Matrix: Reloaded:). Takhle je pro mě snímek nudným a trapným zmetkem s pár dobrými záběry. ()

gogos

Naprosto bezduchý děj s výbornými a propracovanými akčními scénami, solidní hudbou, střihem a výbornou kamerou. Jako zábavný prvek to funguje velmi dobře! 3,5* ()

Naslund

Původně jsem chtěl být hodně kritický, protože příběh mě dosti odpuzoval od dalšího sledování, ale zpětně se mi vybavuje spousta scén, u kterých jsem se opravdu bavil. Především bojový výstup na vrchol věže bez jediného střihu. Mám dojem, že sám bych to nedokázal ani vyběhnout a Jaa během té doby ještě stihne zmrzačit takových nepřátel... U většiny takových filmů jsem vždy viděl, jak někdo někoho hodí na kus nábytku, kterej se pod ním rozsype, jako by byl ze slepených párátek, ale tady lítají lidé na pořádné solidní kusy dřeva, až mě to taky bolelo. Na druhou stranu si ještě vybavuju scénu z úvodu filmu... Tony Jaa se dlouze mazlí se slonem, aby všem ukázal, jak moc ho má rád. Už jen kvůli tomu stojí to vidět. Sice mě to téměř odradilo od dalšího sledování, ale taky pobavilo nejvíc za dlouhou dobu. ()

kaylin

Označení za "Ong-bak 2" asi není úplně na místě, ale tak proč ne. V Americe šel film jako "The Protector" a ten má pokračování z nedávné doby. "Ong-bak" má pokračování ještě jiná. Jinak je to dlouhé, chaotické, skoro se zbytečnými fantasy prvky, ale pořád se skvělou akcí, kdy praskají kosti, které ani lidé nemají. ()

italka63

Hlubokomyslný příběh opět nehledejte, ale pokud jsem v prvním díle byla schopna různých slovních výlevů, tak od poloviny tohoto filmu jsem už nebyla , jen jsem němě zírala, byl to absolutní vrchol bojových scén. A to slůně, to bylo kouzelný:-) ()

YURAyura

3/10 Jackie nasel slusneho nasledovnika. Choreografie slusna - po tocitem schodisti vzhuru, cappoiera - i kdyz misty nablbla - mlaceni se zarivkama, prerezavani slach. Pribeh - coze? Neteri zapornaci potentni - Jimmy. Nataceni pro turisticky ruch vhodne - treadice, kroje, sloni, priroda - krasa - co vic si prat od filmu, co laka vyzrane a upocene zahranicni investory do Thajska a nemuze nabidnout roztomile dvanactky z Bankoku? Souboj ruznych stylu a la Cesta draka - dobre, ale malo - to uz prece vsichni videli, ne? Dalsi ze serie National geographic. ()

Toshiro

Ong-Bak2. Sice to nemá dějově s Ong-Bak nic společného, ale kostra děje a herci jsou přibližně stejní. Příběh odpovídá akčnímu filmu se zaměřením na bojové umění, takže jsem dějové pasáže v klidu přeskakoval :). Ale právě bojové scény opravdu stojí za to. Tony Jaa mění své nepřátele velice přesvědčivě na svíjející se hromádky zlámaných kostí. A bojová scéna s vodou na podlaze a hořícím okolím je i hezky vizuální. ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia