Nalezení Cartmanova leprechauna je jen začátkem tohoto šíleného příběhu tvůrců Treye Parkera a Matta Stonea o říši představ. Před kluky se otevírá veškerá fantazie celého světa, dveře do úplně nové dimenze... a k tomu jedna soudem nařízená dohoda - lízat Cartmanovy koule. Kdo nakonec vyhraje? (hippyman)

Noctis

Imaginationland původně vznikl jako tři po sobě jdoucí díly seriálu, které byly poté spojeny dohromady, takže je zcestné hodnotit jej jako film. ()

latvar

Velice povedený film o představivosti, kde mezi sebou bojují zlé představy proti hodným a nemůžou tu chybět ani teroristé a Cartmen, který vyhrál sázku a Kyle mu musí olízat intimní část těla. Výborná podívaná pro oko diváka. 85% ()

skinnee

Pre mna tato trilogia bola zabavnejsia ako Peklo na zemi. Kludne to mohol byt ako celovecerak. Casti v skutocnom svete tak nezaujmu oproti Predstavivosti, kde som kazdy zaber striehol koho dalsie "znameho" objavim. Zasnem nad tym na kolkych tvorov a netvorov si tvorcovia filmu spomenuli. Inak pozor na vianocne zvieratka. Fred Krueger je proti nim slaby odvar...4,5* ()

kenkaku

No... Imaginationland působí víc jako "nafouklá epizoda" (prakticky trojnásobek běžné stopáže dílu) než jako plnohodnotný celovečerák. Přesto jsem neměl pocit, že jsem byl o něco ochuzen (I když... zabili Kennyho nebo ne? HA! nevykecám :)) a story "Cartmanovy koule" zachránila co se dá. Takže jsem srab a nechávám 5. ()

Losik

Super sranda, tak jako vždyck se south parkem. Zajímavý příběh se spoustou vymyšlených a reálných postav a všechno suprově doprovázel cartman s jeho suchými koulemi, které nakonec byly olízány. ()

Cracker

Absurdné ako keby to režírovali Coenovci :) Tento "film" ma opäť presvedčil že South Park sa mi nikdy neokuká, pretože tie božšké hlášky a skvelý humor jednoducho nemajú obdobu! ()

Wally

Špatný to nebylo, ale stejně jako první celovečerák to nepřebilo mé nadšení z jednotlivých seriálových dílů. Oproti seriálovému formátu je všechno strašně roztahané a opakující se vtipy (lízání koulí, znásilňující zvířátka apod.) ztrácejí postupně na zábavě. 3* ()

DocBrown

Výborý námět nedokázali úplně využít, zbytečné omílání dokola lízání koulí a zvířátek. Pepek je víc jak Superman ! ()

VIPerson

Pro mě o fous lepší než Peklo na zemi,ale to především díky tomu,že se tu tolik nezpívalo a když tak to bylo vtipný a originálně pojatý.[imedžinejššššššn] ()

skliba

Nabourat se do lidské představivosti?......pro Parkera se Stonem žádný problém.Kde ty na to chodí to fakt netušim.A ten rozhovor z Bayem neměl chybu. ()

CjKukis

Celkem sranda jak se od south parku očekává, nicméně humoru laksně ubylo, nicméně lízání Cartmanových koulí je fakt nářez a těch postav v imaginationlandu jsem si vskutku užil. Awesom ()

kobe6

Miluju South Park a jejich úchylný humor a zde jsem dostal přesně to co jsem chtěl. Od narážek na terorismus a kreslená zvířátka až po zesměšňování režisérů a parodování slavných filmů...já se bavil a to je jediné co jsem od SP kdy chtěl. ()

KatRi

Znám jen toto, ale přesto mě vždy napadaly momenty, kdy by to šlo udělat vtipněji, ovšem využité postavičky v imaginární části světa - super - dobrá aluze. To skrývalo velký potenciál, možná zbytečně promarněný. ()

fastum

Docela solidní nášup gegů a všemožných parodií jejichž počet se bohužel vyrovnává s hluchými místy. ()

GreatestFan

4* dávám ikdyž celkovému seriálu dávám jen 2*, protože mitohle příjde jako pár z mála dílu, které podle mě stojí za to vidět. Není tam zbytečně moc Cartmanových rasistických projevů, nijak moc oplzlostí a vtipy jsou některé i vydařené. 1.díl 4*, 2.díl 4,5* a 3.díl 2*, kvůli tomu konci, který se mi ani za mák nelíbil a už tam nebylo tolik dobrých vtipů. ()

Oxymoron

Fenomén South Park vyprchal a tenhle filmík to jen dokazuje. Jasně, že se tady pořád najde pořádná porce úchyláren, kterým se zasmějete vyloženě od srdce, ale zbytek už je takový vaření z vody. PS - A co Kenny!? Dvakrát se na začátku mihnul na pár vteřin a toť vše. ()