Bořiči mýtů

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 2

Série(15) / Epizody(268)

Myslíte si, že když spadne chleba na zem namazanou stranou, že to není náhoda? Nebo že Vás může krabička s ubrousky položená pod zadním oknem automobilu při srážce zabít? To jsou jenom dva z mnoha případů různých pověr, předsudků i domnělých pravd, které se snaží duo bývalých expertů na filmové triky vyvrátit či potvrdit. Každý z dílů obsahuje rozuzlení tří více či méně známých mýtů v podání Adama Savage a Jamieho Hynemana. Tito dva pánové a jejich tým provádí pokusy do té doby, až si jsou jisti, zda může být mýtus "zbořen" nebo ne, což je častokrát hodně napínavé a zábavné. (in4mator)

Lilith03

Jako dítě jsem u tohoto byla nalepená pokaždé, když to bylo v televizi a milovala jsem to! Neviděla jsem to snad 14 let, o to víc mě překvapuje, že zde vidím, že se to natáčelo až do roku 2018. No budu se muset mrknout znovu na nějakou z epizod, každopádně minimálně jako dítě jsem z toho byla unesená. A fun fact na závěr, od dětství miluju batetky a nevím od kud, no už jsem si vzpomněla proč :⁠-⁠D, musíme uznat, že k němu to prostě jde. ()

dawexx

Jeden z mála dobrých seriálů na kabelovce, ale zato skutečně převyšující ostatní o třídu. Partička dvou zvláštních týpků, která trochu připomíná Pata a Mata a má slabost pro moderní hračky. Nesleduju to úplně pravidelně, ale líbí se mi, jak Jamie a Adam s vtipem ověřují fyzikální zákony. ()

Hellbilly

Mythbusters stojí na Adamovi a Jamiem-bez nich by to takú šťavu nemalo. Každopádne skvelá a zábavná vec pri ktorej sa možno aj niečo naučíte. ()

saaaky

Perfektní. Jamie a Adam jsou nerozlučná dvojka, asi jako náš Pat a Mat :) Projekty jsou někdy velkolepé, jindy až směšně miniaturní - jim je to jedno, zkouší vše od A až po Z a žádná sebemenší chyba jim neuteče. Prostě správní bořiči mýtů. Tohle se opravdu povedlo :) ()

Eisenmann

Mroží muž a jeho kamarádi utrácejí spoustu peněz za to, aby dokázali to, co tradičně ani nikoho nezajímá. Začne vás to vlastně zajímat až ve chvíli, kdy na to ve svém pořadu upozorní. Nestane se příliš často, že by si člověk řekl: "Páni, tohle mě trápilo celý život, bez rozřešení toho nemohu žít.", takže ač možná přijde chvíle, kdyby budete zvědaví na rozřešení toho či onoho "problému", mýtu, záhady, reálně se nedozvíte nic. ()

stenrik

Máme štěstí! Právě sledujeme Hynemana v jeho přirozeném teritoriu! Ale musíme být potichu! Je velmi plachý!----- Tohle je Hynemanova krev! Uznávaná Číňany pro své hojivé a regenerační účinky. Zá pár hodin začne rozežírat podlahu této budovy a pak se začne replikovat! https://www.youtube.com/watch?v=wZigahtFzeE ()

Tumbik

Tenhle pořad prostě zbožňuju - je neskutečně originální, hlavní moderátorské duo - Hyneman a Savage - nemá chybu, avšak ostatní moderátoři jsou taky vynikající. Každý díl pořadu obsahuje mnoho užitečných, neužitečných, ale i neskutečně zajímavých informací, které byste se jinak asi ani nedozvěděli. Skvělý pořad :). ()

P3RS3CUToR

Jo tahle partička mě dokáže většinou pobavit.Někdy ale koumaj už hrozný blbiny. Vezmou situaci všeobecně považující se za pravdivou a snažej se ji potvrdit či vyvráti. Pány Bořiče vysílají stále na Discovery. ()