Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

leclerc

Ačkoli mám pro francouzské filmy slabost a Jean Reno je opravdu dobrým hercem, tak tento film je obsahově průhledný až hrůza, ten fracek akorát leze krkem a vtipu se v této komedii člověk taky nedočká; takže podprůměr. ()

pl4nt

Nejlepší scénka byla jak ten chlápek chtěl převést prachy na jeho účet a ten bankovní úředník (resp. polda) se zatvářil jak idiot a řekl "to si budete moci koupit kurev" :D:D ()

icare

trochu slabší scénář Luca Benssona, trapně drzá japonská holčička, ale i přes to koukatelné a nenáročné:) ()

Kozlowski8

Wasabi je brutálně ostrý japonský křen. Film Wasabi je pro mne jen průměrná francouzsko-japonská pochutina. Spíše slabší Reno v roli, která dávala mnoho prostoru k hraní, průměrný scénář, nic, co by ve mne mělo zůstat. Jedině snad ta malá , nesympatická, uječená japonská holka. ()

ariari

pre našu rodinu je to výborná akčná pohodovka s dobre mienenými nápadmi, aj keď dcéra je ťažšie prekúsnuteľná. ale o tom akčná komédia má byť. a navyše pravidelne si odvtedy dávame wasabi, naplácnutú na krekry. ()

Cazzysvjet

Mám dvě :D . Tolik opomíjený akčňák podhodnocenej ve stínu Hulimwoodoo. Jean Reno umí a umí pěkně , tohle pěkná jízda. 80%. ()

R.I.S.A

Wasabi mě bavilo hlavně nejvíc ten magor Michel Muller mam rád když se ve filmu objevuje nějakej jouda kterýmu se tlemim jen když ho vidim , a vedle Renoa nejvěčího tvrďase je to fakt výborný :D ()

hony23

Jako akční kriminálka by to bylo skvělé, kdyby do toho nenacpali ty rádoby komediální prvky. Takhle z toho vznikla taková podivná taškařice, která je koukatelná jen díky několika akčním scénám a také díky dobrému Renovi ()

Aidina

Pro Jeana Reno mám slabost. Tedy pro ten jeho pohled něžného vlka samotáře, který vzápětí zlikviduje několika násobnou přesilu zločinců. Role nesmlouvavých a zásadových mužů mu sedí. ()

Tempest

Pro mě to byl docela neznámý film, na který jsem se díval jen kvůli tomu, že v hlavní roli je Jean Reno. Reno zde hraje policistu, který v minulosti působil u tajné služby. Je to tvrďák, který nejde pro ránu daleko a v práci má díky tomu hromadu problémů. Po letech se mu připomene jeho minulost, jeho dávná láska z Japonska ho ustanovila univerzálním dědicem a odkázala mu vše, co má. Díky tomu ale musí okamžitě odletět do Japonska. Dědictví se vlastně skládá ze dvou položek, jednou jsou peníze a druhá položka je dost osobní. Obojí mu způsobí jen problémy.Co jsem na filmu hlavně ocenil, jen kromě Jean Rena hlavně humor, který se u akčních filmů moc nevidí. Fajn film, rád si ho pustím znovu. ()

Fez

Film, kteří tvoří většinu mého dětství. Viděl jsem ho asi stokrát (doslova). Ten humor, kvalita natočení filmu příběh samotný..... To je prostě něco! ()

sotek13

Moc hezké a zábavné pokoukáníčko, Jean Reno exceluje při mlácení zloduchů, kteří odlétávají dále než po kopech Chucka Norrise. Zasazení do trochu šíleného Japonska je zase trochu změna oproti francouzským filmům, které se většinou odehrávají v Paříži. A scéna s pojídáním wasabi rozhodně nemá chybu. 75% ()

KorenGeorge

Velmi příjemná oddechovka s ranařem Jeanem Reno v hlavní roli. Odlehčenost snímku dává vzpomenout na starší Belmondovky a z filmu sálá celková pohoda a pozitivní energie. Kdybych si to zde nepřečetl, netušil bych, že Wasabi natočil Beson, asi taky na chvíli potřeboval vypnout, a tak si střihl tuto komedii. ()

brasek

Film ma pozitívne motivoval, aby som ochutnal japonský chren. Odvtedy japonský chren wasabi konzumujem, žiaľ snímok je omnoho menej pikantný a preto iba priemerne zaujímavý. Je to taká ľahká krimi komédia bez silnejšej väzby na dramatizáciu postáv či príbehu. ()