Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

katchi

Spíš než komedie mi to přišlo jako parodie na ty všechny akční americké filmy..možná to měli tvůrci v plánu:) kdo ví. Film nebyl špatný, byl dobrý, místama i vtipný. Jean Reno se mi na tuto roli uplně hodil:) Jediné co mi vadilo byla ta nesnesitelná japonka. Nevím kolik* tomu mám dát. Jestli 3nebo 4..ale asi zůstanu u třech, jelikož na Drž hubu to nemá ani náhodou. ()

xHarryx

Blbůskta s otravnou japonkou a "macho grande" Jeanem Renem. PS: Moje hodnocení je ovliněno tím, že nemám rád nic asijskeho :-/ ()

Chulimanga

Jak mám Jeana Reno rád, tak tahle akční komedie patří spíše k průměru, ale stále se mi líbí její pojetí japonského prostředí. ()

klokyn

Tento film som videl už dávno a vlastne mi už vyšumel u hlavy. Ale viem že som mal z neho dobrý pocit. Štvrtú hviezdu však viac menej pridávam ako fanúšik Prodigy, pretože vo filme zaznie moja naojbľubenejšia skladba "Voodoo people" - v scéne keď otecko s dcérou nakupujú a otecko pri tom stíha zneškodniť všetkých gaunerov. Potenciál pesničky však mohol byť využitý v lepšej a akčnejšj scéne. ()

Greg25

80% Takhle nějak si představuji inteligentní krimikomedii, aneb důkaz toho, že evropská (a taky trochu asijská) kinematografie stále točí kvalitní snímky. ()

Gore

Nebýt tam pár momentů, které připomenou Rena jako čističe, tak by to stálo za h..., ale vlastně i pár vtípků se tam povedlo. Takže takovej nenáročnej průměr. ()

Berry

Když nepočítám skvělý začátek s transvestity, tak je celý film jen milionkrát omívané téma s Jeanem Renem v hlavní roli. I tak bych ale čekala něco víc. ()

axiom

Pruměrný film s předvídatelným dějem, některé momenty jsou dobré a celé to obzvláštňuje japonské prostředí. No a minimálné jedna hvězda za Jeana Rena. ()

miron

Nemyslím si , že ta japonská holka je nesympatická a Reno umí zahrát chladnokrevné zabijáky i komické role. Já se u filmu pobavil a to byl asi důvod proč ho natočili. ()

trepka

neberte ten film tak vážně a třeba se Vám začne líbit...Jean Reno sice Ryoko Hirosue vůbec není podobný (snad až na ten nos) ale jinak to nemá chybu... ()

RedHot

Ostré to tedy bylo. Jean Reno zase všechny zfackuje a připojí poutavý příběh o nesnadném hledání své dcery. Nenáročná akční zábava, na cesty nebo jen tak na večer ideální. ()

Bozvav

Naprosto skvělý a inteligentní film ve francouzském stylu okořeněný kapkou japonské exotiky. Vyvedená akce, humor i napětí. Reno bezvadný, Muller vtipný a Hirosue krásná. Za mne a to viděno už po třetí 100%. ()

Zalost

Příjemná, svižná akční komedie se skvělým Jeanem Renem (v soubojích drsný, v intimních momentech neohrabaný). Bohužel film trochu ztrácí v dojemných dialozích mezi tatíkem a dcerkou, ale beru to jako nutnou úlitbu v každém druhém současném filmu. ()

zabro

Vtipne,necekane.Proste doporucuji. Jedna scena co me porad zustane v pameti.Jak prindou k ni domu a ona si tam zapne japonske techno a renuv zdeseny vyraz na to. jakoby rikal co to jako je? ()