Wasabi

• Francie Wasabi (více)

Hubert je policista se zlatým srdcem a ocelovými pěstmi. Právě těmi jedné noci inzultuje v nočním klubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo v pořádku, kdyby ale nešlo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Incident je třeba zamést pod stůl, a proto je mu doporučena delší dovolená. Při svém posledním volnu před dvaceti lety se Hubert setkal s Japonkou Miako, svou životní láskou. Tenkrát se poprvé a naposledy cítil šťastný. Jako lidská bytost, ne jen jako policista. Miako jej ale záhy záhadně opustila. I proto bere nyní dovolenou jako šanci vnímat svět kolem sebe jinak. A brzy zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, že Miako před několika dny zemřela. Než odešla, sepsala závěť. Odkázala mu svůj nejcennější majetek. Něco velmi speciálního. Je to víc než dědictví, víc než dar a také víc než obrovský problém... (TV Prima)

Darckol

Je mi jedno či by to bola Renova pravačka alebo golfová palica, ale ani s jedným by som nechcel dostať :) Film je klasická oddychovka, má však jedno veľké plus - Jean Rena. Po asi 5. zhliadnutí dávam 7,0/10 Koľkokrát to pozerám, toľkokrát sa bavím :) ()

Kingjiri

Slibně rozjetej úvod brzo vyšumí a od chvíle, kdy se děj přesouvá do Japonska, se z Wasabi stává při nejlepšim jenom průměrná a nevýrazná Bessonovka. Občas zaujme nějaká akce (ačkoliv jí moc neni) nebo vtípek (z Hubertova pokusu o utajení, že je Yumi jeho dcera, se dalo vytěžit mnohem víc). Postupem času už baví jenom Hubertův parťák Momo, kterej se však objevuje spíš sporadicky. Od akční komedie bych čekal víc akce a humoru (nebo aspoň jedno z toho). Třetí slabá hvězda za Jeana Rena. ()

dalziel

Čistič "Victor-Leon_Hubert" robí to čo mu ide najlepšie a to riedenie počtu gangstrov na minimum.Popri tom dobre zvláda aj bybysitting.Tento krát si zobral na paškál Jakuzu.Oddychová komediálna akčná jazda, ktorá rozhodne zlepší náladu.Reno taký, akého ho mám rád... ()

Odpadlik

Celý film stojí na klasické příjemné obhroublosti Jeana Rena, který si roli skutečně vychutnával, ostatní nestojí za řeč. ()

duffi

Asi tíhnu k Jeanu Renovi, už si ani nepamatuju, který film se mi s ním nelíbil. Hubert je opravdu úžasný, není co dodat. ()

SFalconJ

Tenhle film se nemůže brát vážně, protože některé momenty úplně postrádají logiku. Protot radím, nad ničím nepřemýšlejte a nechejte film plynout a s jistotou se vám bude líbit ()

ecis

Jednoducha francuzska akcna komedia, kde drsnak Reno sa musi postarat o svoju novonajdenu dcerusku - japonsku tinedzerku. Proste, niekedy az sproste, ale pozaretelne. ()

Acrobat

wasabi pasta shan´shi. Wasabi v prvej fáze humorné nadávky na ostrú štipľavosť, následne druhá fáza delikatesného uvoľnenia, lenže tretia fáza uvoľnenie aj sekrétov z dutín. Pozri na filmové Wasabi ešte raz a ktorá fáza to vlastne je. ()

Chrlič

A mě se to líbí. Přijde mi to vtipné, je to akční, Ryoko je skvělá, o Renovi netřeba ani mluvit. Spousta vtipných scének, které si pamatuju dodnes, geniální Renův parťák a hudba od Prodigy. Paráda, paráda, paráda. ()

Jaxx84

Moje slabost =) V českém dabingu naprosto odzbrojující hlášky Rena a Mullera nenechávají moje bránice v klidu ani po mnohém zhlédnutí. Reno alias Hubert je zde extrémně chladný a ničemu a nikomu se ne poddávající policajt. Jeho proslovy mají větší kalibr než jeho bouchačka, ale zároveň má smysl pro cit. Málokterý herec má takové vyjádření postavy jako Reno. Jedna za všechny: "Co je tady za bordel holky? To nemůžete jít do bankomatu jako každý jiný?" =) 10/10. ()